Hcg méně než 1, je ještě šance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 07:22
Hcg méně nez 1, je jeste šance

Ahoj holky,

omlouvám se, ze anonymně, ale chceme si to s přítelem zatím nechat pro sebe, kdyby se podařilo. Jen jsem se chtěla zeptat zda mám ještě nějakou šanci být těhotná. Poslední ms byla 3.9. a ovulace se domnívám že proběhla kolem 25.9. Nyní meškám ms 5.den a ms porad nikde, ale testy negativní a krev vcera byla méně než 1 hcg. Myslíte, že by bylo ještě brzy? Nebo je to spíše nějaká hormonální porucha. Předem moc děkuji za odpověď.

Reakce:

skorotehotna
Kecalka 187 příspěvků 2 inzeráty 09.10.18 07:31

1 je negativní. Těhotná téměř jistě nejsi

P4ja
Kelišová 5820 příspěvků 09.10.18 07:32

Tak test by už měl něco ukázat tak 14 dní po oplodnění. Je otázka, jestli jsi ovu neměla později. Já ho měla pozitivní víc než týden po zpoždění. Ale podle utz jsem musela mít ovu později.

lachtanice86
Kelišová 6108 příspěvků 09.10.18 07:42

A ovulaci se domnívá na základě čeho že si měla? Pokud byla jak se domnivas tak už bych to na těhotenství neviděla.

Tichošlápek
Extra třída :D 10146 příspěvků 09.10.18 07:57

Šance by byla pokud bys měla později ovulaci. Jinak to bude spíše rozhozeny cyklus

Markéta80
Hvězda diskuse 39691 příspěvků 09.10.18 08:11

Ovulaci máš zjištěnou od doktora? To jí máš dost posunutou ne? Ale i tak už by krev byla průkazná. Nejspíš máš rozhozený cyklus :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 08:22

Ovulaci se domnívám pouze ja, od doktorky nic potvrzené nemám. Ale 100% jistá si nejsem. Domnívám se na základě průhledného výtoku, který trval 4 dny. Proto si nejsem jistá, který den a jestli to byla doopravdy ovu.

1mila2
Kecalka 322 příspěvků 09.10.18 08:29

Ja mela HCG 5. Doktor to vyhodnotil jako negativni a za par dni jsem to dostala. Byla jsem teda po ET, ale to on nijak neresil. Proste negativni :roll:

ugluk
Hvězda diskuse 42745 příspěvků 09.10.18 08:36

Šance je asi taková, jako že zároveň jsi měla hodně posunutou ovulaci a zároveň ses trefila s odběrem krve přesně do toho okamžiku, kdy se začíná hCG produkovat. Takže ne nulová, ale k nule se velmi blížící.

Tichošlápek
Extra třída :D 10146 příspěvků 09.10.18 09:16

@1mila2 no vždyť to ale je negativní. Co by na tom měl dr řešit?

lachtanice86
Kelišová 6108 příspěvků 09.10.18 09:34

@1mila2 u nás se bere negativní do 10 jednotek, tak to vyhodnotil správně

1mila2
Kecalka 322 příspěvků 09.10.18 09:38

@Tichošlápek vsak ja jsem s tim v pohode. Jen pisu, ze jsem mela vic nez 1 a bylo to negativni. Zakladatelka ma mene jak jedna, takze taky negativni. Nejak jsem pochopila, ze to je slecna ze vcerejsi diskuze, kde psala ze byla na krvi, ale v laborce ji rekli, ze s vysledkem bude muset ke svemu dr., pac on ji rekne zda ta hodnota je pozitivni nebo negativni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >