Hcg menší než jedna

Anonymní
10.9.18 14:35

Hcg menší než jedna

Ahoj,

MS mešká víc než týden, ale nevím, jestli byla ovulace, nemívám příznaky. Z dnešního testů hcg vyšla hodnota menší než jedna. Domácí testy negativní.

Můžu si oddechnout? Dítě momentálně nechci.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8335
10.9.18 14:37
@Anonymní píše:
Ahoj,

MS mešká víc než týden, ale nevím, jestli byla ovulace, nemívám příznaky. Z dnešního testů hcg vyšla hodnota menší než jedna. Domácí testy negativní.

Můžu si oddechnout? Dítě momentálně nechci.

Muzes..hodnota mensi nez 5 myslim se povazuje za negativni…priste doporucuji antikoncepci nebo pouzit kondom :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.18 14:44

@Reaskiller děkuji :kytka: antikoncepce byla, mám nepřetržitou u které je stejně ms (prý by mělo být maximálně špinění ale dr na to nic). Jen stresuji že to mešká, k dr se minimálně týden nedostanu

• Citovat
  • Nahlásit
8335
10.9.18 14:48
@Anonymní píše:
@Reaskiller děkuji :kytka: antikoncepce byla, mám nepřetržitou u které je stejně ms (prý by mělo být maximálně špinění ale dr na to nic). Jen stresuji že to mešká, k dr se minimálně týden nedostanu

Antikoncepce kryje par dni i pri vynechani.. :) zpozdeni muze byt z nervu, hormonalni kolisani nebo neco podobneho :) ale pokud krev vykazala takrka nulu tak se neni ceho obavat :) pri tydennim zpozdeni by to uz krasne rostlo nebo by tam byla aspon nejaka hodnota :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.18 14:57
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.18 15:00

Tak jsem se prozradila :zed:

• Citovat
  • Nahlásit