Hcg menší než jedna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 14:35
Hcg menší než jedna

Ahoj,

MS mešká víc než týden, ale nevím, jestli byla ovulace, nemívám příznaky. Z dnešního testů hcg vyšla hodnota menší než jedna. Domácí testy negativní.

Můžu si oddechnout? Dítě momentálně nechci.

Reakce:
Reaskiller
Kelišová 5404 příspěvků 10.09.18 14:37
@Anonymní píše:
Ahoj,

MS mešká víc než týden, ale nevím, jestli byla ovulace, nemívám příznaky. Z dnešního testů hcg vyšla hodnota menší než jedna. Domácí testy negativní.

Můžu si oddechnout? Dítě momentálně nechci.

Muzes..hodnota mensi nez 5 myslim se povazuje za negativni…priste doporucuji antikoncepci nebo pouzit kondom :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 14:44

@Reaskiller děkuji :kytka: antikoncepce byla, mám nepřetržitou u které je stejně ms (prý by mělo být maximálně špinění ale dr na to nic). Jen stresuji že to mešká, k dr se minimálně týden nedostanu

Reaskiller
Kelišová 5404 příspěvků 10.09.18 14:48
@Anonymní píše:
@Reaskiller děkuji :kytka: antikoncepce byla, mám nepřetržitou u které je stejně ms (prý by mělo být maximálně špinění ale dr na to nic). Jen stresuji že to mešká, k dr se minimálně týden nedostanu

Antikoncepce kryje par dni i pri vynechani.. :) zpozdeni muze byt z nervu, hormonalni kolisani nebo neco podobneho :) ale pokud krev vykazala takrka nulu tak se neni ceho obavat :) pri tydennim zpozdeni by to uz krasne rostlo nebo by tam byla aspon nejaka hodnota :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 14:57
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 15:00

Tak jsem se prozradila :zed:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Antalová o skvělém manželství: Z premiéry půjdeme do hotelu jako milenci!

Herečka Alena Antalová (46) je jednou z hlavních hvězd nového filmu Jiřího... číst dále >

Šojdrová je pro smích: Kvůli čachrům se sirotky ji přirovnali k Saxaně

Uplynulo půl roku od doby, kdy lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >