HCG negativní a test pozitivní

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

natyj
Povídálka 36 příspěvků 27.07.18 21:47
HCG negativní a test pozitivní

Ahojky holky prosím o radu mám strašně nalíte prsa bolest pod bříškem píchání pochvě bolest trislech a hustý hrudkovaty výtok bez svědění pálení a bez zápachu byla sem na gynekologie a tam nic neviděla udělala sem si testy a ukázali se tam hned na obouch tlusté růžový čárky dvě pak ta jedna zmizela pak sem si rádci koupila ten za 100 a ukázal se tam zase carky dvě ale slabá růžová hodně slabá a ta tam je stále byla sem na krvi ale prý 0 takže negativní vůbec nevím a nechápu

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 27.07.18 21:53

A my to máme chápat? MS došla? Mas zpoždění? Jak dlouho? Pokud ano, tak testuj za dva dny znovu. Pokud je ale krev negativní, tak těhotná s velkou pravděpodobnos­ti nejsi.

natyj
Povídálka 36 příspěvků 27.07.18 21:54

Pokud chceš kritizovat nepiš já se ptám na odpoved jesli někdo měl to samé .

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 27.07.18 21:56

Nekritizuju, normálně se te ptám, jestli mas zpoždění menstruace a jak dlouho. Držím palce, ať ti teda někdo poradi lépe, hezky večer

natyj
Povídálka 36 příspěvků 27.07.18 22:01

Nemám zpoždění, menstruaci mi skončila 23.7.2018 ale mela sem návaly píchání bolest pod briskem zvisene uzliny pod pazdim bolest nalitich prsu a doktorka se mě ptala jestli sem si Skusila udělat ,tak sem ho skusila za 50 Kč a oba mi vyšli pozitivní hned ze začátku pak to samo zmizelo tak sem skusila ještě rádci za 100 a tam visla hodně slabá čárka skoro nešla vidět růžová a byla sem odpoledne na krvi HCG negativní proto se ptám o radu jesli se stým někdo setkal nebo jesli neví někdo co to je

Uživatel je onlinesladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 27.07.18 22:04

@natyj Ty první testy jsou negativní, jen se tam ta čárka ukázala při prosakování moči, ale test je negativní. Druhý test s duchem možná vadný nebo si toho ducha jen představuješ. Když je krev negativní nejsi těhotná.

natyj
Povídálka 36 příspěvků 27.07.18 22:08

Nene za těch 50 tam ty carky se ukázali až při nacuca i byli jako ta kontrolní úplně stejná akorát min fialová za těch 100 asi moje rodiče si ji taky nepředstavují ????

Uživatel je onlinemroe
Extra třída :D 14461 příspěvků 27.07.18 22:10

Myslim, ze by sis mela poradne precist navod, nez pouzijes test. Jestli mas HCG nula, nemuzes mit test pozitivni. Tecka a konec.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 27.07.18 22:14

Moc pořád nevím v jakou odpověď tady doufáš. Nikdo z nás není doktor, tys na gynekologii byla, nic neviděla, krev negativní. Takže těhotná nejsi. Mohly ti vyjít falešně pozitivní testy, pokud ale v limitu čárky zmizely, tak jsou zkratka negativní a je to potvrzeno i krví. Je mi líto, pokud si těhotenství přeješ, tak v tomto případě se o nej nejedna. Příznaky, které popisuješ vůbec nemusí souviset s tehotenstvim. Mě na začátku těhotenství nebylo vůbec nic a žádné příznaky jsem neměla. Můžeš mít nějakou virózu…

lampicka11
Závislačka 3413 příspěvků 2 inzeráty 27.07.18 22:14

Souhlas s holkama. Na testu nemůžeš mít // když máš hodnotu nula… Ta se ukazuje až od 10jednotek na testu z moci… Hod sem fotku :think:
A z krve to jde poznat dřív než z moče :pankac:

Příspěvek upraven 27.07.18 v 22:16

Celina
Závislačka 3316 příspěvků 27.07.18 22:14

S jakým odstupem je test / krev? Hcg z krve je určitě směrodatnější…
Jinak ta tvoje gramatika to je hrůza :think:

Klopotkova
Echt Kelišová 7907 příspěvků 27.07.18 22:20
@mroe píše:
Myslim, ze by sis mela poradne precist navod, nez pouzijes test. Jestli mas HCG nula, nemuzes mit test pozitivni. Tecka a konec.

HCG není nula nikdy, ale pokud má zakladatelka velmi nízké HCG, ty hodnoty jdou zjistit na netu, tak těhotná na 99,999% není. Žádný jiný test není spolehlivý, jak ten z krve.
Já jsem si test nechala dělat někdy na jaře, šla jsem do laboratoře, pak jsem si volala o výsledky a zdravotnice mi po telefonu řekla, že hcg je v přijatelné hodnotě, ať si jdu s těmi hodnotami za svým gynekologem :nevim: :zed: , málem to se mnou seklo,byla velice nepříjemná a pořád si mlela svou, bála jsem se těhotenství, tak jsem si nechala k telefonu zavolat jinou pracovnici, ta mi řekla hodnotu, už nevím, kolik činila a byla příliš nízká, tudíž se o těhotenství nejednalo.
HCG nula není opravdu nikdy.

Markéta80
Hvězda diskuse 40015 příspěvků 27.07.18 22:24

@natyj vlož fotku testů. Pokud ale čárka zmizela ? Krev je rozhodující to je jasné a pokud je krev negativní? Kolik dní máš zpoždění?

lampicka11
Závislačka 3413 příspěvků 2 inzeráty 27.07.18 22:25
@Klopotkova píše:
HCG není nula nikdy, ale pokud má zakladatelka velmi nízké HCG, ty hodnoty jdou zjistit na netu, tak těhotná na 99,999% není. Žádný jiný test není spolehlivý, jak ten z krve.
Já jsem si test nechala dělat někdy na jaře, šla jsem do laboratoře, pak jsem si volala o výsledky a zdravotnice mi po telefonu řekla, že hcg je v přijatelné hodnotě, ať si jdu s těmi hodnotami za svým gynekologem :nevim: :zed: , málem to se mnou seklo,byla velice nepříjemná a pořád si mlela svou, bála jsem se těhotenství, tak jsem si nechala k telefonu zavolat jinou pracovnici, ta mi řekla hodnotu, už nevím, kolik činila a byla příliš nízká, tudíž se o těhotenství nejednalo.
HCG nula není opravdu nikdy.

HCG nula je…jsou o tom diskuze
Já mám HCG menší než 1. HCG 2,3 jsem měla a byla jsem těhotná ale kvůli hodně dlouhým cyklům jsem nevěděla kdy jsem měla ovulaci. Tak jsem to brala jako negativní a za měsíc jsem byla v 7tt.
Dle mě zakladatelka vidí duchy který ani nejsou… Viz její minulý komentáře (nic ve zlým)

lampicka11
Závislačka 3413 příspěvků 2 inzeráty 27.07.18 22:27
@Markéta80 píše:
@natyj vlož fotku testů. Pokud ale čárka zmizela ? Krev je rozhodující to je jasné a pokud je krev negativní? Kolik dní máš zpoždění?

Píše že ji 23.7 skončila ms

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >