HCG negativní, test slabě pozitivní, ultrazvuk - gestační váček

Anonymní
6.5.20 17:07

hCG negativní, Test slabě pozitivní, ultrazvuk - gestační tělísko

Ahoj holky,
včera jsem byla za gynekologem, jelikož mám již 17 dní vynechanou menstruaci (poslední menstruace byla dne 16. března, mám 34-denní cyklus) a měla jsem pozitivní těhotenský test (2. čárka slabě červená). Na ultrazvuku byl vidět gestační váček (nepamatuju si to přesně, ale myslím, že byl 3×4 mm), tak mě pán doktor poslal na hCG testy. Dneska jsem volala pro výsledky a byly negativní. Myslíte, že je i přesto možné, že jsem těhotná? Setkala jste se někdo s něčím podobným?
Příští týden v pondělí jdu na kontrolu, ale jsem nedočkavá :nevim:
Děkuji za odpověď a přeji hezký den. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7138
6.5.20 17:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
včera jsem byla za gynekologem, jelikož mám již 17 dní vynechanou menstruaci (poslední menstruace byla dne 16. března, mám 34-denní cyklus) a měla jsem pozitivní těhotenský test (2. čárka slabě červená). Na ultrazvuku byl vidět gestační váček (nepamatuju si to přesně, ale myslím, že byl 3×4 mm), tak mě pán doktor poslal na hCG testy. Dneska jsem volala pro výsledky a byly negativní. Myslíte, že je i přesto možné, že jsem těhotná? Setkala jste se někdo s něčím podobným?
Příští týden v pondělí jdu na kontrolu, ale jsem nedočkavá :nevim:
Děkuji za odpověď a přeji hezký den. :)

Při slabé pozitivním testu není možné vidět v děloze gestacni váček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.5.20 18:17

@karkarka řekl mi to gynekolog, že tam je, akorát že je nejspíš ještě moc brzo, aby tam bylo vidět něco víc

• Nahlásit
  • Citovat
7138
6.5.20 19:12
@Anonymní píše:
@karkarka řekl mi to gynekolog, že tam je, akorát že je nejspíš ještě moc brzo, aby tam bylo vidět něco víc

A teď sis dělala test?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.5.20 19:14

@karkarka udělala jsem si ho včera ráno a byl slabě pozitivní. Zítra ráno si plánuju udělat další :)

• Nahlásit
  • Citovat
7138
7.5.20 10:21
@Anonymní píše:
@karkarka udělala jsem si ho včera ráno a byl slabě pozitivní. Zítra ráno si plánuju udělat další :)

Tak jak. vypada dnešní test?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama