Hcg není dvojnásobné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Darluska
Kecalka 128 příspěvků 11.02.19 12:37
Hcg není dvojnásobné

Ahoj holky potrebuji radu…
V pátek 8.2.jsem byla na hcg odberech a výsledek byl 120 jednotek… Dnes další odběr a hcg 208 jednotek :zed: snažíme se 6 let konečně se povedlo ivf a ono to nedvojnasobi mám hroznej strach…všude píšou že když nedvojnasobi jedna se o nekvalitní embryo… Embryo máme vyšetřene pgs metodou bylo dobré tak to teď nechápu beru léky na ředění krve nemohli to zkteslit? Měl to někdo podobné a přesto vše dopadlo dobře? Dnes 4+1 tt

Reakce:
Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20485 příspěvků 11.02.19 12:53

šla bych ještě jednou po dalších dvou dnech a uvidíš. Ono to zdvojnásobení není úplně přesně na jednotky, takže byste asi ještě v nějakým +- rozmezí mohli být :hug:
Ale je to na hranici, no…
držím palce.

Térouš
Echt Kelišová 8470 příspěvků 11.02.19 12:53

@Darluska je to málo bohužel. To, ze je embryo vysetrene neznamená, ze se bude na sto procent dobře vyvíjet. Přála bych ti dobrý konec vzhledem k Tvé anamneze. Správně se to má dvojnasobit každé dva dny, yzv. Doubling time

Celina
Závislačka 4191 příspěvků 11.02.19 13:21

@Darluska Clexane ani Fraxiparin hladinu hcg neovlivní. Bohužel ze 120 na 200 po třech dnech je skutečně málo, uvidíš po dalším odběru.

Darluska
Kecalka 128 příspěvků 11.02.19 13:21

Děkuji za reakce teď můžu jen doufat ale spíš to vidím opět bledě… Proste. Mimčo mi není prano :,( hnus.. Tenhle pocit

Lujza031
Kecalka 159 příspěvků 11.02.19 13:35

Držím palce :andel: :andel:

karkarka
Závislačka 3188 příspěvků 11.02.19 13:38

Kdy mas jit zasena krev? Je to bohužel dost nizke.pgs vyšetření nezarucuje,ze se embryo chyti a bude spravne vyvijet(bohužel osobni zkušenost).

Darluska
Kecalka 128 příspěvků 11.02.19 13:42

@Lujza031 děkuji :hug: @karkarka jsem objednaná na patek na první kontrolu ale nejspíš to zruším já ten pocit kdy si tam lehnu a čekám to… „no tak bohužel“ to už znova nedám ono to zase samo odkrvaci to si to raději protrpim tiše doma než běhat po doktorech… Na to už nemám sílu… V pátek a ve středu udělám test to stačí to už by měl slabnout a nic jiného dělat nebudu je to pořád dokola takovej předepsanej scénář a doktory už nechci ani vidět :zed: věřila jsem tomu zas jak idiot :zed:

karkarka
Závislačka 3188 příspěvků 11.02.19 13:45

@Darluska zajdi si znovu ve stredu na krev jako samoplatce.at mas jasno,jak se to vyviji.treba sestane zazrak a hcg se zdvojnasobi.jinak tu bezmoc a nechut chodit v pripade ze se nedari po doktorech znam.

Darluska
Kecalka 128 příspěvků 11.02.19 13:51

@karkarka mě se zázraky nedeji.. Nikdy.....uz jsem to zažila tolikrát že nebudu raději ani počítat a bádat a hledat a znova zkoumat připadám si už po doktorech jak jejich kamarádka kazdej dr už mne všude zná a na každém vidím už ty ksichtiky dopředu jak oni tuší co se děje a já jen doufám HNUS…Byla jsem rozhodnuta že už do toho znova nepůjdu a že děti už nechci ani vidět! A ani nevím proč zkusila sem to znova kráva!!!! Omlouvám se za ty výlevy ale ve mě to doslova vaří :cert: já se vzdávám mám klid

Bella13
Kecalka 243 příspěvků 11.02.19 14:16

Posílám podporu, také jsem byla po IVF, také se HCG nenásobilo, doktoři mi nedávali naději a přesto to bylo prosperující těhotenství. Abych byla přesná nakonec to nedopadlo, ale z důvodu odtoku plodové vody ve 12 tt, miminku se dařilo dobře.

Darluska
Kecalka 128 příspěvků 11.02.19 14:22

@Bella13 moc děkuji za podporu… Ale nelita mi hlava v oblacích měla jste štěstí je mi líto toho špatného koce :( nemáme to lehký no..popravdě zazit to jako vy až ve 12 týdnu tak si to hodím!!!! Obdivuji 8o a dekuji

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >