HCG nízké, TT negativní, OT pozitivní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikol436
Povídálka 22 příspěvků 22.11.17 16:32
HCG nízké, TT negativní, OT pozitivní

Ahoj holky, prosím o radu, vaši zkušenost - cokoliv pozitivního.
S manželem se snažíme o miminko, pila jsem chvíli i čaj z kontrinhele. Nyní mám již 5 den zpoždění MS.
Těhotenský test jsem si dělala - negativní. Jen tak ze srandy jsem si udělala i ovulační - od 20.11. každý den pozitivní, dnes již druhá čárka slábne.
Dnes mě začaly bolet i prsa (píchání v podbřišku cca těch 6 dní - jakoby měl MS přijít každou chvilkou).
Dnes jsem byla na testech HCG z krve a také negativní, „negravidní“. Ještě dodám, že poslední možnost, kdy mohlo dojít k oplodnění byla 12.11. (ale dle kalendáře jsem měla OVU již 3.11. /nicmene bazalku nemerim, netestovala jsem, testy jsem nakoupila az pripadne na dalsi mesic/)
Vím, že jsem jen nedočkavá, ale měla to některá z vás také tak a pak byla v tom?
Také jsem se trochu začala obávat mimoděložního :nevim: Začínám být trochu nervozní a na gynekologii jdu až 7.12. (lékařka má dovču a sestřička říkala, že aby tam bylo něco vidět, mám přijít tento termín).

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kskaja
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 22.11.17 16:47

TT negativni, krev negativni.. Podleme v tom nejsi. Jak dlouhy mas cyklus?

Nikol436
Povídálka 22 příspěvků 22.11.17 16:52

Práve, že každy mesic na 100% 28 dní, ms je presna jak hodinky. Max ochylka rano/ vecer

Evelýna 1
Kecalka 365 příspěvků 6 inzerátů 22.11.17 16:54

@Nikol436

Nějak jsem nepochopila z čeho usuzuješ, že jsi těhotná a bojíš se mimoděložního. Test negativní, krev negativní…

Nikol436
Povídálka 22 příspěvků 22.11.17 16:57
@Evelýna 1 píše:
@Nikol436Nějak jsem nepochopila z čeho usuzuješ, že jsi těhotná a bojíš se mimoděložního. Test negativní, krev negativní…

protoze se snazime o dítě a nedostala jsem to… mam menses vzdy jako hodinky

Nikol436
Povídálka 22 příspěvků 22.11.17 16:57
@Nikol436 píše:
protoze se snazime o dítě a nedostala jsem to… mam menses vzdy jako hodinky
…a u mimoděložního je hladina hcg nizka, ja mam 1,něco
Tunrida
Hvězda diskuse 48038 příspěvků 22.11.17 17:02
@Nikol436 píše: …a u mimoděložního je hladina hcg nizka, ja mam 1,něco

1, něco není žádné těhotenství, to je normální fyziologická hodnota. Nevysadila jsi antikoncepci?

Nikol436
Povídálka 22 příspěvků 22.11.17 17:06
@Tunrida píše:
1, něco není žádné těhotenství, to je normální fyziologická hodnota. Nevysadila jsi antikoncepci?

vůbec ji neberu, cca 6 let jsem bez HA. Jinak jsem četla par prispevku, sestricka rikala, ze to muze byt napr otehotneni teste pred MS, ze by to mohlo odpovidat tem nizkym hodnotám a pozitivnim ovulacnim testum, ale tezko rict

nonina
Závislačka 4047 příspěvků 22.11.17 17:14

@Nikol436 myslím, že těhotná nejsi. TT negativní i po možném oplodnění 12.11. - je to 10 dnů - už by tam aspoň duch byl. Krev negativní - protože 1 je fakt negativní.
To co Ty píšeš jako otěhotnění těsně před MS, tak to je nesmysl - ono je to otěhotnění v cyklu, který v tom měsíci trval více dní (protože ta fáze od uvolnění vajíčka po MS je pořád stejná - tzn. cca 14 dní).
U Tebe mi to přijde jako ukázkový případ, kdy se psychika na délce cyklu - tak moc chceš dítko, že tělo s Tebou bojuje. Je docela možné že jsi měla anovulační cyklus - obzvláště pokud netestuješ a neměříš bazální teplotu. Stává se to a pak se samozřejmě nedostaví MS, protože prostě nedošlo k ovulaci. Následný měsíc se to může upravit.
Držím palce, aby se co nejdříve zadařilo. Vím, co to je touha po dítěti a vím, že se lehce řekne nemyslet na to. :hug:

lolink
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 22.11.17 17:25

Hele, kontryhel má dvě strany. Bud to klapne nebo ti totálně rozhodi cyklus. To druhé má mensi procento, ale děje se to.

Nikol436
Povídálka 22 příspěvků 22.11.17 17:34

Oki, moc díky za Vase zprávy, jsem z toho uz fakt nervní a je fakt, že psychika dělá opravdu hodně :,(

lolink
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 22.11.17 17:39

@Nikol436 moje kamarádka rika, ze kdyby byl priznak modre vlasy, tak je bude mít :D. Psychicky si dokázala posunout cyklus o 10 dni třeba. Ber listovku. Přestan hlídat cyklus, ovulaci, mě to moc pomohlo. Pokud se to bude příští mesic opakovat, vysad kontryhel, není to bylina vhodná pro tebe.

lachtanice86
Kelišová 6646 příspěvků 22.11.17 17:58

Mně kontryhel cyklus úplně rozhodil. Psychika mi cyklus taky posunula. TT negativní, krev negativní. Nejsi těhotná.

Nikol436
Povídálka 22 příspěvků 22.11.17 18:34

@lachtanice86 Pokud se mi to taky rozhodilo (nepila jsem jej moc pravidelne), tak muzu mit ovu testy 3 dny po sobe pozitivni a mohu tedy ovulovat? o. O Jsem z toho jelen

lachtanice86
Kelišová 6646 příspěvků 22.11.17 18:39

@Nikol436 tak sem hoď foto podle tebe pozitivního ovu testu

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >