Podezření na mimoděložní těhotenství - nízké hcg

168
17.11.19 14:31

Hcg nizne, stoupa pomalu - Podezreni na mimodelozni.

Zdravim všechny a prosim vas o vase zkusenosti ci rady. 9.10. jsem mela ovulaci. 13 dpo mi vysel pozitivni test ale v te dobe uz jsem spinila. Po tydnu spineni jsem v 18dpo jela na pohotovost. Hcg bylo 44 a sliznice 18 mm. Pak prisla ms. Po peti dnech sliznice 6mm a hcg 53. Za dalsi 4 dny hcg 58 a sliznice 5 mm. Posledni odber po 6 dnech hcg 70 utz uz nedělali. Nekrvacim ani nespinim jen je mi hodne nevolno. Citim se tehotne. Vim ze tehotenstvi neprospívá a ze je nejspis mimodelozni. Zatím davaji telu sanci aby se s tim vyrovnalo samo, ale mate me ze mi slabnou testy i když v krvi hcg nepatrne stoupa. Vzdycky se slabnoucim testem se uz drzim nadeje ze se to vyresi a odejde samo a ono nic. :( Mel to nekdo podobne? Za jak dlouho se s tim telo vyporadalo? Prvni odber byl 4+4tt a dnes by to bylo asi 7+4. Moc vam vsem dekuji za precteni a doufam ze nejsem exot a nezazivam tohle jedina. :( To cekani je těžké zvlast kdyz je mi porad špatně. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1293
17.11.19 14:57

Mně prasklo cca v 6.tydnu při hcg 2800. To krasne dvojnásobné obden stoupalo. Jestli jsi pod dohledem, tak bych se snažila být v klidu. Špatně ti může být i od psychiky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
17.11.19 15:40

@blueberryx
Dekuji za koment. Ja jsem prave byla v klidu a myslela si ze to odeslo s ms takze jsem to prikladala střevní chřipce. Ale přiznám se ze ted uz kdyz mi carka na testu po tydnu (testuju jen 1× tydne) slabne a pak mam z krve zase vyssi hodnotu tak uz jsem nastvana a rozcarovana. Tak možná dela sve i psychika. Jsem uz z toho unavena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1961
12.12.19 21:14

Ahoj já to měla úplně stejně a mimodelozni to bylo… Hcg od 65 do 90..lezlo to tak nahoru cca 10 dní.. Krvácení špinění bolesti a na utz nic… Vyhnali mě na revizi s tím že to je neprosperujici těhu a další den půjdu domů..
No hcg stouplo. Nikdo se mě neptal a nenechal běhat s mimodeloznim.. Okamžitě na sál… Už to mělo 2cm.. Není to sranda… I kdyby se s tím tělo vypořádalo samo většinou je ten vejcovod poškozený a ucpany a je velké riziko opakování… Ja přišla o levý vejcovod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
12.12.19 21:27
@Tess89 píše:
Zdravim všechny a prosim vas o vase zkusenosti ci rady. 9.10. jsem mela ovulaci. 13 dpo mi vysel pozitivni test ale v te dobe uz jsem spinila. Po tydnu spineni jsem v 18dpo jela na pohotovost. Hcg bylo 44 a sliznice 18 mm. Pak prisla ms. Po peti dnech sliznice 6mm a hcg 53. Za dalsi 4 dny hcg 58 a sliznice 5 mm. Posledni odber po 6 dnech hcg 70 utz uz nedělali. Nekrvacim ani nespinim jen je mi hodne nevolno. Citim se tehotne. Vim ze tehotenstvi neprospívá a ze je nejspis mimodelozni. Zatím davaji telu sanci aby se s tim vyrovnalo samo, ale mate me ze mi slabnou testy i když v krvi hcg nepatrne stoupa. Vzdycky se slabnoucim testem se uz drzim nadeje ze se to vyresi a odejde samo a ono nic. :( Mel to nekdo podobne? Za jak dlouho se s tim telo vyporadalo? Prvni odber byl 4+4tt a dnes by to bylo asi 7+4. Moc vam vsem dekuji za precteni a doufam ze nejsem exot a nezazivam tohle jedina. :( To cekani je těžké zvlast kdyz je mi porad špatně. :(

To je tezka situace:-( Ja mela tez podezreni. Na utz se tecka ukazala az 6plusneco a tusim ze v 7 plus nula se ukazalo druhe dvojcatko. Hcg mi nabirali v pet plus neco, ale nevim hodnotu, pac pak uz utz videl prvni mimi. Ale zase tobe ta carka slabne, me to sililo naopak. Tak to asi dobre nebude:-( Muj prvni test byl negativni 3 dny po vynechane MS a pak jsem testovala az 13 ty den a pak uz to sililo. Tak drzim palce at uz je to jakkoliv :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
13.12.19 12:51

Diky za info holky. ;) Ja uz to mam vyresene. Vylezlo to na 70 a pak dalsi tyden už bylo 13 a odešlo to samo. Tak jsem cekala jen na ms která prisla a na Štědrý den bych mela mit ovulaci. Tak zase zkousime. Snad to bude v pořádku. Přeju krásné svatky. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
14.12.19 08:34

@Tess89 Jeee, no tak to je fajn :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: Hezke vanoce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
24.2.20 19:18

Mimoděložni těhotenství

Holky, s manželem se snažíme o druhé dítě.
V sobotu jsem měla dostat ms, mam ji pravidelnou skoro až na hodinu přesně.
Ms ale nedorazila, místo toho bolesti v křížich, a bílý výtok. Omlouvám se za detaily.. :lol:
Test mam negativní po 2 dnech od vynechane ms.
U syna byla dálnice hned.
Mám spíše strach, aby to nebylo mimoděložni skrze těch bolesti v křížich. Samozřejmě se hned zítra obj k doktorce, ale docela mě to vyděsilo.

Děkuji za Vaše rady. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2244
24.2.20 19:21

@Luciecologne já bych se takto předčasně opravdu neděsila :mavam: ty bolesti s tím podle mě nemají vůbec nic společného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
24.2.20 19:22

@Luciecologne pokud máš negativní test tak těhotná nejsi. Mě taky chodila ms na hodinu přesně, ale pak se to najednou změnilo. Prostě tělo reaguje na všechny možné změny. Nebudeš až navěky fungovat stejně. Nevím proč by se hned mělo jednat o mimoděložní.. taky mohla být ovulace později a čárka ještě vyleze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
24.2.20 19:29

@Jessica4
Samozřejmě vím, že nebudu fungovat navěky stejně :lol: :P A také vím, že někomu ro ukazuje o něco později.
Ale já měla po porodu udělenou špatně revizi a dostapa zánět dělohy, takže se bojím absolvovat tu bolest znovu. Neni to sranda.

Právě jsem si četla že u mimo jsou bolesti v křížich.

Doufám že ještě chvíli budu fungovat stejně, když mi je 24. Snad mě chlap do šrotu neodveze. :think: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8566
24.2.20 19:29

@Luciecologne i při mimodeloznim bys měla test pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
24.2.20 20:47
@Luciecologne píše:
@Jessica4
Samozřejmě vím, že nebudu fungovat navěky stejně :lol: :P A také vím, že někomu ro ukazuje o něco později.
Ale já měla po porodu udělenou špatně revizi a dostapa zánět dělohy, takže se bojím absolvovat tu bolest znovu. Neni to sranda.

Právě jsem si četla že u mimo jsou bolesti v křížich.

Doufám že ještě chvíli budu fungovat stejně, když mi je 24. Snad mě chlap do šrotu neodveze. :think: :)

Tak to jsme na tom podobně. Mě se taky ms změnila ve 24 letech… a vím jaký je zánět dělohy po revizi. Ale myslím že zbytečně plašíš. Nemáš ani pozitivní test, tak nemůžeš být mimoděložně těhotná. To se pak projevuje o něco později. Podle mě máš jen klasické zpoždění.. zkus test za pár dní. Jinak i tak bys měla test pozitivní, kdyby jsi byla mimoděložně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
24.2.20 22:28

@Jessica4 Díky za radu, zítra se obj. k doktorce. A budu chytřejší :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu