Podezření na mimoděložní těhotenství - nízké hcg

167
17.11.19 14:31

Hcg nizne, stoupa pomalu - Podezreni na mimodelozni.

Zdravim všechny a prosim vas o vase zkusenosti ci rady. 9.10. jsem mela ovulaci. 13 dpo mi vysel pozitivni test ale v te dobe uz jsem spinila. Po tydnu spineni jsem v 18dpo jela na pohotovost. Hcg bylo 44 a sliznice 18 mm. Pak prisla ms. Po peti dnech sliznice 6mm a hcg 53. Za dalsi 4 dny hcg 58 a sliznice 5 mm. Posledni odber po 6 dnech hcg 70 utz uz nedělali. Nekrvacim ani nespinim jen je mi hodne nevolno. Citim se tehotne. Vim ze tehotenstvi neprospívá a ze je nejspis mimodelozni. Zatím davaji telu sanci aby se s tim vyrovnalo samo, ale mate me ze mi slabnou testy i když v krvi hcg nepatrne stoupa. Vzdycky se slabnoucim testem se uz drzim nadeje ze se to vyresi a odejde samo a ono nic. :( Mel to nekdo podobne? Za jak dlouho se s tim telo vyporadalo? Prvni odber byl 4+4tt a dnes by to bylo asi 7+4. Moc vam vsem dekuji za precteni a doufam ze nejsem exot a nezazivam tohle jedina. :( To cekani je těžké zvlast kdyz je mi porad špatně. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1038
17.11.19 14:57

Mně prasklo cca v 6.tydnu při hcg 2800. To krasne dvojnásobné obden stoupalo. Jestli jsi pod dohledem, tak bych se snažila být v klidu. Špatně ti může být i od psychiky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
17.11.19 15:40

@blueberryx
Dekuji za koment. Ja jsem prave byla v klidu a myslela si ze to odeslo s ms takze jsem to prikladala střevní chřipce. Ale přiznám se ze ted uz kdyz mi carka na testu po tydnu (testuju jen 1× tydne) slabne a pak mam z krve zase vyssi hodnotu tak uz jsem nastvana a rozcarovana. Tak možná dela sve i psychika. Jsem uz z toho unavena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1501
12.12.19 21:14

Ahoj já to měla úplně stejně a mimodelozni to bylo… Hcg od 65 do 90..lezlo to tak nahoru cca 10 dní.. Krvácení špinění bolesti a na utz nic… Vyhnali mě na revizi s tím že to je neprosperujici těhu a další den půjdu domů..
No hcg stouplo. Nikdo se mě neptal a nenechal běhat s mimodeloznim.. Okamžitě na sál… Už to mělo 2cm.. Není to sranda… I kdyby se s tím tělo vypořádalo samo většinou je ten vejcovod poškozený a ucpany a je velké riziko opakování… Ja přišla o levý vejcovod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1422
12.12.19 21:27
@Tess89 píše:
Zdravim všechny a prosim vas o vase zkusenosti ci rady. 9.10. jsem mela ovulaci. 13 dpo mi vysel pozitivni test ale v te dobe uz jsem spinila. Po tydnu spineni jsem v 18dpo jela na pohotovost. Hcg bylo 44 a sliznice 18 mm. Pak prisla ms. Po peti dnech sliznice 6mm a hcg 53. Za dalsi 4 dny hcg 58 a sliznice 5 mm. Posledni odber po 6 dnech hcg 70 utz uz nedělali. Nekrvacim ani nespinim jen je mi hodne nevolno. Citim se tehotne. Vim ze tehotenstvi neprospívá a ze je nejspis mimodelozni. Zatím davaji telu sanci aby se s tim vyrovnalo samo, ale mate me ze mi slabnou testy i když v krvi hcg nepatrne stoupa. Vzdycky se slabnoucim testem se uz drzim nadeje ze se to vyresi a odejde samo a ono nic. :( Mel to nekdo podobne? Za jak dlouho se s tim telo vyporadalo? Prvni odber byl 4+4tt a dnes by to bylo asi 7+4. Moc vam vsem dekuji za precteni a doufam ze nejsem exot a nezazivam tohle jedina. :( To cekani je těžké zvlast kdyz je mi porad špatně. :(

To je tezka situace:-( Ja mela tez podezreni. Na utz se tecka ukazala az 6plusneco a tusim ze v 7 plus nula se ukazalo druhe dvojcatko. Hcg mi nabirali v pet plus neco, ale nevim hodnotu, pac pak uz utz videl prvni mimi. Ale zase tobe ta carka slabne, me to sililo naopak. Tak to asi dobre nebude:-( Muj prvni test byl negativni 3 dny po vynechane MS a pak jsem testovala az 13 ty den a pak uz to sililo. Tak drzim palce at uz je to jakkoliv :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
13.12.19 12:51

Diky za info holky. ;) Ja uz to mam vyresene. Vylezlo to na 70 a pak dalsi tyden už bylo 13 a odešlo to samo. Tak jsem cekala jen na ms která prisla a na Štědrý den bych mela mit ovulaci. Tak zase zkousime. Snad to bude v pořádku. Přeju krásné svatky. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1422
14.12.19 08:34

@Tess89 Jeee, no tak to je fajn :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: Hezke vanoce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama