Reklama

HCG po biochemickém těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ejbinka
Extra třída :D 11896 příspěvků 07.05.18 07:35
HCG po biochemickém těhotenství

Ahoj holky, prosím o zkušenosti jak dlouho jste měli na testu HCG po biochemickém těhotenství? Zmizela Vám čárka hned po MS? :think:

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9629 příspěvků 07.05.18 07:37

Ne, ještě po konci ms jsem měla duchy zmizely tak cca 14dc.

ejbinka
Extra třída :D 11896 příspěvků 07.05.18 07:40

@Tichošlápek :mavam: Já mám MS dnes 8 den. První 3 dny byla klasika silná, pak další dny jen špinění a dnes ráno zase jasná krev :roll: Ve čtvrtek bylo na krvi HCG 23j a dnes na testu podobná čárka jako ten čtvrtek :cert:

a cyklus jsi měla pak normální a nebo dlouhý anovulák?

Na UTZ jdu do Gennetu příští úterý, tak snad to tam bude čisté :?

Tichošlápek
Echt Kelišová 9629 příspěvků 07.05.18 07:49

@ejbinka ms jsem měla 8 dni, ale to je u mne v normě. A cyklus pak byl anovulacni, což u mne znamená krátký. Prý je po biochemku pohnojeno, ale já ani neměla ovulaci :/ tak držím palce ať je vse OK a čisté

ejbinka
Extra třída :D 11896 příspěvků 07.05.18 07:52

@Tichošlápek Děkuji. No u mě anovulák znamená 50 a více dnů :cert: :cert: jenže 13.6 jsem objednaná na imunologii k paní Malíčkové a holt si zavčas nechám píchnout vyvolávačku. Ona chtěla, aby to bylo až po druhé MS od biochemka.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama