Hcg roste ukázkově, ale i tak mimoděložní

19.5.16 19:33

Hcg roste ukázkově ale i tak mimoděložní

Ahoj holky mám dotaz je tady někdo komu hcg rostlo naprosto ukázkově ale i přesto ste měli mimoděložní? Děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23022
19.5.16 19:50

Řekla bych, že jedním z projevů mimoděložního těhu je právě nízký nárůst HCG. Neznám tvou situaci, ale lékaři mnohdy plaší i u těhotenství, která jsou v děloze, jen je plod tabulkově mladší, než odpovídá menses.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.16 19:53

Já.

Dvakrát mimoděložní. První hcg rostlo minimálně, spíš klesalo, ale neměla jsem žádné boelsti, jen jsem pořád mírně krvácela.

Druhé - hcg rostlo jak má, neměla jsem ani bolesti, ani krvácení nebo špinění, na utz dle dr byl náznak plodu i v děloze…a z minuty na minutu mi bylo tak zle a přepadly mě bolesti..přijela jsem za minutu 12.

• Nahlásit
  • Citovat
19.5.16 20:31

Tak já trošku popisu jak na tom jsem a co si o tom myslíte protože já už jsem z toho na nervy a nevím co si myslet. 5.5. hcg negativní za týden jsem měla jít na vyvolavacku jelikož už jsem byla 43dc. 10.5. slaboulince po zaschnutí pozitivní těhu test 12.5. čárka zesílili a šla vidět i po zaschnutí a tak jsem šla na gyndu aby mi vzali hcg znovu než mi dají vyvolavacku dr. udělala ult našla v břiše volnou tekutinu která tam minulý týden vůbec nebyla a teď ji bylo dost na pravé straně mi něco nahmatala a tak mě odeslala do nemocnice na podezření mimoděložní. V nemocnici si mě nechali a že půjdu na operaci i když bych byla těhu i když ne že tam něco mám co tam nemá být hcg toho 12.5. 54j. V břiše mi nic nenašli odsali volnou tekutinu a bylo 14.5. hcg 111j.. 16.5. hcg 315 j…dnes na ult vidět nic nešlo pouze malá fakt jen taková tečka dr říkal dutinka ale že to nemusí nic znamenat tak znova odběr hcg a dnes 1240j po telefonu jsem mluvila s jinim dr než co mě dnes ošetřoval a říkal že je to dobré že mám přijít v pondělí na ultrazvuk. Ale dr co mě vyšetřoval říkal že i když hcg roste tak i tak to.muze být mimoděložní jiní zas tvrdí něco jiného a já už jsem z toho na nervy. Navíc při 1240 už by na ult něco jít vidět mělo :think:.. omlouvám se za sloh ale do pondelka daleko a já jsem z toho už vážně na prášky jednou radost ze to vyšlo pak zas sklamani a pořád jak na houpačce :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27442
19.5.16 20:54

Mne to spis prijde, ze jsi mela pozdeji ovulaci a tim padem se vse posouva a na uzv je jeste brzy neco videt. Neplasila bych, pockala na pondelni uzv, to uz bude urcite jasnejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.16 20:57

@suvik tak to je 100% že byla později jenže když už hcg je 1240? To už je dost na to aby to šlo vidět ne? Aspon něco víc než malou černou tečku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27442
19.5.16 20:59

Proc myslis? 10.5. jsi mela poprvy slabej test a to je tyden. Podle me si delas zbytecny nervy. Nerikam, ze je mmd vylouceny, ale co bys po tydnu chtela videt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.16 21:05

@suvik tak já tady neřeším čas dny spíš ty jednotky toho hcg :think: jako když si mi to tak napsala tak si mě dost uklidnila že máš vlastně pravdu ale není tím pádem hcg dost vysoké nemám se bát třeba o dvojčata? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27442
19.5.16 21:10

Fakt to az takhle neres, stejne nic nevykoumas a stejne do pondeli musis pockat. Je to vesteni z koule. Zalezi taky jak ma gynekolog citlivej uzv. Moje gyndr ma oproti CAR treba znacne zastaralejsi. A i tak v Car bylo videt embryo poradne az sedmy tyden. V sestym treba uvidi gestacni vacek. No je proste brzy, casove bych to naopak brala, to embryo neposkoci jen kvuli tomu, ze mas nejaky hcg. Vajicko se ti oplodnilo tak pred ctrnacti dny teprv.

Dej mu cas. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23022
19.5.16 21:13
@snažilka maminka píše:
@suvik tak já tady neřeším čas dny spíš ty jednotky toho hcg :think: jako když si mi to tak napsala tak si mě dost uklidnila že máš vlastně pravdu ale není tím pádem hcg dost vysoké nemám se bát třeba o dvojčata? :oops:

Hele, zkus vypustit z hlavy čísla a tabulky a strašidelné lékařské teorie - někdy je to na škodu…Nech to prostě vyplynout…Bolí tě něco? Nebolí! Krvácíš - nekrvácíš! Ta neplaš a nezkoumej se tolik…Je to tu dnes a denně - prvotěhule nakluše k doktorovi v 5tt, ten na sonu nic nevidí a oba začnou plašit, aniž by ona měla nějaké potíže. Pokud ti před týdnem slabě vyšel test, máš na :srdce: klidně i 14 dní. Zvlášt pokud víš, že ovulace byla opožděná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.16 21:27

@pe-terka tak prvotehule nejsem na gyndu jsem šla jen kvůli tomu že jsem měla jít na vyvolavacku a když jsem měla pozitivní test tak jsem vyvolavacku nechtěla a tak mi udělala ultrazvuk a už se to semnou táhlo a nevím jak ty ale mi to prostě nějak nejde nemyslet a nezkoumat :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27442
19.5.16 21:45

To je jasny, ze na to nejde nemyslet. Ale nema smysl si lamat hlavu nad hodnotama hcg napr. vis a co kdy ma byt videt a neni videt. To bude dobry, uvidis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23022
19.5.16 21:45
@snažilka maminka píše:
@pe-terka tak prvotehule nejsem na gyndu jsem šla jen kvůli tomu že jsem měla jít na vyvolavacku a když jsem měla pozitivní test tak jsem vyvolavacku nechtěla a tak mi udělala ultrazvuk a už se to semnou táhlo anevím jak ty ale mi to prostě nějak nejde nemyslet a nezkoumat :cert:

já ti rozumím, ale ničemu tím nepomůžeš, naopak. Na tvém místě bych se nenechala rozhodit, ani kdyby tam ještě v pondělí nic neviděli - vymínila bych si minimálně týden. Když nemáš žádné potíže, není důvod se znepokojovat. Mimoděložní těhot. má své projevy, které bys nepřehlédla a přinutily by tě vyhledat lékaře.
Není to tak dávno, co tu byla paní po vyčištění dělohy po údajně zamlklém těhotenství. Byly kolem toho nějaké nejasnosti, bylo to narychlo - a ona dostala výčitky, že dítě mohlo být živé, jen mu nedala čas…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.16 21:57

Dobre děkuji za uklidnění :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2325
19.5.16 22:04

@snažilka maminka Mne praskla v 5 tt cysta. Silene bolesti. Jela jsem s tim, ze je to asi mimodelozni, protoze jsem vedela o pozitivnim testu, zaroven mi to ale prislo brzy na to, ze uz by to nekde prasklo. V brise vetsi mnozstvi volne tekutiny, vysoka sliznice a mozny naznak dutinky. Nic nebylo videt. Za 4 dny pozdeji uz ano. Neplas zbytecne:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama