Hcg se každé 2 dny nezdvojnásobuje

Anonymní
7.1.20 07:44

Hcg se každé 2 dny nezdvojnásobuje

Ahojte, ve čtvrtek jsem měla hcg 462 a v pondělí 709. Tedy růst není co 2 dny zdvojnásobení. K DR jdu až ve čtvrtek. Asi to vypadá na mimodelozni, že? ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11936
7.1.20 07:52

Ne, HCG se má zdvojnásobit co tři dny, a je to jen orientační. U mimoděložního roste pomalu. Jsi na začátku, nepanikař ještě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53014
7.1.20 08:00

No hcg roste ze začátku rychle, tohle není ani zdvojnásobené po 4 dnech a orientačně by mělo být skoro 2000. mimoděložní to být nemusí, ale může. Uvidíš co další odběr ale dobré to není bohužel :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1954
7.1.20 08:31

Bohuzel, je to tak..po ivf sem chodila jako samoplatce na hcg a opravdu se dvojnasobilo obden…ale jeste to neni ztracene, drzim palce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9621
7.1.20 08:42

A mně to teda zas tak špatný nepřijde, nevím teda o jaký den těhotenství jde, ale mě kdysi říkali že v šesti týdnech by ta hodnota měla být kolem 1000, což se už i blížíš, roste, já bych ještě nezoufala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9509
7.1.20 09:58

Že začátku se musí hcg zdvojnásobit co dva dny. Bohužel u tebe se nejedná o prosperující těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
7.1.20 09:59
@karkarka píše: Že začátku se musí hcg zdvojnásobit co dva dny. Bohužel u tebe se nejedná o prosperující těhotenství.

každý druhý až třetí den. Ne co dva dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53014
7.1.20 10:12

@Šáruší jenže jí se nezdvojnásobila hodnota ani po 4 dnech a na začátku to roste strašně rychle. Prosperující to není, hlavně aby to nebylo mimoděložní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
7.1.20 10:16
@Markéta80 píše:
@Šáruší jenže jí se nezdvojnásobila hodnota ani po 4 dnech a na začátku to roste strašně rychle. Prosperující to není, hlavně aby to nebylo mimoděložní.

na mimoděložní to roste rychle. Mně to třeba rostlo ještě pomaleji, měla jsem i mimoděložní, takže se to hlídalo a znám obě varianty, a je z toho dcera, co už chodí do školy. Prostě nezbývá, než pár dnů počkat. Ale ze své zkušenosti bych jí radikálně netvrdila, že je to jistojistě špatné nebo to není prosperující.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19593
7.1.20 10:26
@Anonymní píše:
Ahojte, ve čtvrtek jsem měla hcg 462 a v pondělí 709. Tedy růst není co 2 dny zdvojnásobení. K DR jdu až ve čtvrtek. Asi to vypadá na mimodelozni, že? ????

zakladni otazka, bylo to ve stejne laboratori?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 10:28
@Cuddy píše:
zakladni otazka, bylo to ve stejne laboratori?

nebylo, to první bylo u doktorky a to druhé jako samoplátce, protože mne právě doktorka objednala až na čtvrtek :(

• Citovat
  • Nahlásit
19593
7.1.20 10:30
@Anonymní píše:
nebylo, to první bylo u doktorky a to druhé jako samoplátce, protože mne právě doktorka objednala až na čtvrtek :(

tak jeste v klidu pockej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9509
7.1.20 10:33

@Šáruší ne, že začátku každé dva dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 10:34
@Tarinka píše:
A mně to teda zas tak špatný nepřijde, nevím teda o jaký den těhotenství jde, ale mě kdysi říkali že v šesti týdnech by ta hodnota měla být kolem 1000, což se už i blížíš, roste, já bych ještě nezoufala.

no právě to je složité. 20.11. si myslím, že byla klasická menstruace a 23.12 byla hodně slabá menstruace (spíš 3 dny špinění), pak ale 1.1. opět krev, tak jsem šla druhý den k doktorce a na UTZ nic nebylo a krvácení přestalo a včera zase špinění :( tedy nevím, možná 6-7 týden dle MS? ale ovulaci mám později, kolem 20.dne …

• Citovat
  • Nahlásit
19593
7.1.20 10:37
@Anonymní píše:
no právě to je složité. 20.11. si myslím, že byla klasická menstruace a 23.12 byla hodně slabá menstruace (spíš 3 dny špinění), pak ale 1.1. opět krev, tak jsem šla druhý den k doktorce a na UTZ nic nebylo a krvácení přestalo a včera zase špinění :( tedy nevím, možná 6-7 týden dle MS? ale ovulaci mám později, kolem 20.dne …

tak to uz tak pozitivne nezni :( budu drzet palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat