Hcg stoupá ale v děloze nic není

12.2.20 14:33

Hcg stoupá ale v děloze nic není

Ahoj holky, lezim v nemocnici s podezřením na mimodelozni těhotenství nejdřív ze mám na vejcovodu cystu podle pozitivního testu ze to je už zárodek, mám prej moc volné tekutiny v děloze a teď babo raď ????????‍♀️ 7.2 hcg 51,6, 9.2 88,6 11.2 238,5 a už mi je tvrzeno ze to bude mimoděložně. Bolesti ani nemám měla jsem je jen ve čtvrtek večer takový křeče až do zad a do stehen více spíše oblast cele pánve. Udělala jsem si test byl pozitivní ale čárka nebyla úplně jasná ale byla tam ráno jsem udělala test znovu test byl pozitivní bolesti už mírnější spíše jen při pohybu. Jeli jsme k lékaři ten měl podezření na mimodelozni těhotenství jeli jsme do nemocnice a už lezim. Bolesti už moc nemám jsou v oblasti podbrisku spíše nepříjemný tlak než bolest, nekrvacim ani nešpiním výtok mám normální bílý. Žádné příznaky nepociťuji jen mi trochu narostli prsa já bych řekla možná až jakoby natekly jsou dost těžký teď ???? na břicho mi děla dobře tepla voda bolesti po ni úplně vymizí a cítím takové uvolnění. Prosím myslíte ze mám nějakou naději ze to bude vporadku a ze se doktorka myli ze to není mimodelozni? Měsíčky jsem měla naposledy 4.1-9.1 a teď mám spozdeni 9 dni, ovulace mi vycházela na 21.1 a s přítelem jsme se milovali den před ovulaci a poté dvakrát týdně naposledy ve čtvrtek a v ten den večer přišli ty bolesti. Prosím jsem zoufalá a chtěla bych slyšet dobré zprávy ❤️ Předem děkuji všem za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15221
12.2.20 14:38

Ty já bych to jeste nezahazovala, při takové hodnotě ani nic vidět nemohou :nevim: nemohla ta ovulace být později?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1878
12.2.20 14:46

V děloze uvidí na UTZ od hodnoty 1000 jednotek HCG. To se nedivím, že nic nevidí. Ale nejsem lékař, a jistě jsi pod dohledem zkušených lékařů a vědí, co dělají…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.20 14:49

Ahoj) možný je všechno. U mě si jeden myslel mimodelozni, přesvědčen ze tam nic není ( hcg, test vše pozitivní) no a v nemocnici hned primar ze jasný ze to tam je :lol: dokonce mi to ukazoval. Kde byla chyba nevim, ten co to neviděl měl fakt dobrý vybavení - vše nové. Ten samy den to ale primář objasnil..
Asi měl vybavení proste lepsi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.20 14:52

A vidět to bylo v 7 tt, není u tebe moc brzy? Dříve nikdo nic nevidel, jen vysokou sliznici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
12.2.20 15:01

Ja jsem mela mimodelozni v 7tt. Bylo to jeste hodne spatne viditelne, tak cekali par dni, jestli mi bude stoupat hcg. Bohuzel nestoupalo. Ale u Vas to vypada nadejne a moc drzim palce, aby to nakonec bylo ok. Neni to prijemna zkusenost, ale zaroven to neni konecna. Nastesti se nam pak povedlo druhe prirozene a bez komplikaci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 15:37

HCG ti docela dobře stouplo (mělo by se za 2 dny zdvojnásobit). Na UZ je asi ještě brzy, říká se že při lepším UZ je něco vidět od 500, při horším UZ od 1000, ale mě malou dutinku viděli v nemocnici už při hcg 300. Tak to snad dopadne dobře. Přeji ti hodně štěstí, drž se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
12.2.20 17:00

Děkuji moc holky zítra mám zase odběry tak uvidíme o kolik stoupne a snad to dopadne dobře, teď mi nezbývá nic jiného než čekat Mno, dneska jsem prave byla na kontrole u svého gynekologa a ten mi zase tvrdí ze je to mimoděložně, že v děloze nic není a za dělohou je nějaká baňa a mysli si ze tam viděl i váček takže opravdu nevím co si mám myslet v nemocnici říkají něco jiného než můj lékař kterého mám teprve par dni jako nového svého gynekologa a už je to hodně starší pán… a z nemocnice odcházím s tím ze mi jako diagnózu napsali potvrzene těhotenství a ta baňa co mi našel gynekolog tak měla 4×4 v nemocnici naměřili 4,5×4,5 a to je 5 dni zpátky a dneska gynekolog naměřili velikost 5,2×5,2 :( prej kdyby to nebylo nakonec mimodelozni tak i přesto prej bude v těhotenství tam vadit a muže taky zapříčinit potrat :( mám docela strach co bude teda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 14:50

Huraaaaa

Tak holky dopadlo to dobře hcg stoupá rychleji už mám 658 a v děloze je váček velikost 3 mm a ta baňa za delohou se zmenšuje ma už jen 4,2×4,2 :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 15:09
@MolieJewell píše:
Tak holky dopadlo to dobře hcg stoupá rychleji už mám 658 a v děloze je váček velikost 3 mm a ta baňa za delohou se zmenšuje ma už jen 4,2×4,2 :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Super, tak gratuluji :srdce: a přeji ať se to dobře vyvíjí :hug:
Jen nechápu proč doktoři vždycky tak straší, hlavně že se těhotná nemá stresovat že :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
2198
13.2.20 19:59

@MolieJewell
Super, gratuluji. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2198
13.2.20 20:07
@Anonymní píše:
Super, tak gratuluji :srdce: a přeji ať se to dobře vyvíjí :hug:
Jen nechápu proč doktoři vždycky tak straší, hlavně že se těhotná nemá stresovat že :roll:

Přesně, taky to nechápu. :roll:
Mně taky doktorka stresovala, že v 6tt ještě nebolí srdce. Doslova 3 týdny do další kontroly stres, jestli je vše ok. Potom v 16tt stres, kvůli tripple testu, který dopadl nic moc. A chtěla mě hnát na odběr plodové vody. Naštěstí nebyl potřeba. Byla jsem úplně vyklepaná. Byla jsem mladá, no (19).
Pak mě strašila zase 3 měsíce před termínem, že nesmím nic dělat, že můžu rodit kdykoliv. Nevím co se jí nezdálo. Dcera se narodila sc ve 40+3tt. Teď vidím, jak ten stres byl zbytečný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama