Hcg v 5+4tt a nízké hcg?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2

Reklama

Navli
Neúnavná pisatelka 16631 příspěvků 23.01.15 17:53

Mohla jsi otěhotnět daleko později, spermie tak v tobě chvíli vydrží než se objeví vajíčko a každý nemusí být na 100% podle tabulek :) tak to momentálně neřeš a počkej. Tohle je opravdu velmi brzy.

RomanaBl
Závislačka 3169 příspěvků 23.01.15 18:18

Zakladatelko jdu tě utěšit a snad i povzbudit :) i já šla po zjištění pozitivního testu hned k lékaři protože dělám hodně rizikové zaměstnání a chěla jsem se vyvarovat jakémukoliv riziku… šla jsem tam 4+3 cca myslím a samozřejmě na utz nic vidět nebylo :) vzali mi krev a hcg bylo pouhých 182j tak sem byla docela vyděšená první co mi doktorka řekla že hodnota je poměrně nízká a může se jednat o mimoděložní já z brekem odcházela a nevěděla sem co budu dělat když to bude špatné…snažily sme se totiž 16 měsíců a najednou sem koukala jako pako na ty dvě krásné čárky. Za dva dny jsem šla na další odběry a hodnota krásně rostla přesně tak měla podle tabulek ale furt mi tím strašily protože tam ani jednou nebyla moje dr která by mě rozhodně nestrašila tak mi nebylo o moc líp seděla jsem delý den u počítače a hledaje kdejaké informace atd…předemnou víkend a další ko až v pondělí…teď to pondělí co bylo myslím…vzali mi opět krev už tam byla moje dr a řekla mi že dokud nenajdeme prďolku tam kde má být tak se domů nejde moc mě podpořila a prdolku tam kde měl být i našla a pro můj klid mi to i vytiskla a už mám i první fotečku z utz :) v po mam další ko a už jsem o dost klidnější :) ty se nestresuj hlavně buď v klidu on se prďolka ukáže uvidíš :) hlavně dej vědět jak si dopadla moc ti držím palce…a blbých komentářů které tě tu akorát stresují si nevšímej doufám že sem ti tím alespoň trošku dodala naději :) :hug:

Klaraslunicko
Kecalka 116 příspěvků 30.12.17 19:56

Ahoj holky. Byla jsem ve středu na hcg a měla jsem 36 j… V sobotu jsem byla znovu a Vyskočilo mi to na 172. Ovulace byla od 6-10.12 myslíte, že hcg je v pořádku?

lokynka
Kelišová 5197 příspěvků 31.12.17 12:30

@Klaraslunicko ano je v pořádku

Klaraslunicko
Kecalka 116 příspěvků 31.12.17 19:20

@lokynka
Děkuji moc :)

vvikki89
Nováček 3 příspěvky 13.02.18 14:53

Ahojik holky jdu si pro zkušenosti, poslední MS 10.1.18, ovulace okolo 21.1.. Nyní jsem podle ms 4+6. Na dovolené mi začali křeče v podbřišku, nesnesitelné takže jsme jeli do nemocnice. Včera mi vyšlo hcg 100, dnes z ranní krve přes 200. V děloze jsou viditelné dve dutinky. Na levém vaječníku mam pry těhotenstkou cystu přesně od tama vycházeli krece, nikde jinde nic není ani tekutina, pry to na mimoděložní nevypadá. Doktoři mi říkají ze mám divný gestacni vacek( ty dve casti- dutinky). Nemáte nekdo podobnou zkušenost? Je Hcg nízké? Neměl by byt videt vacek az od 1000 jednotek? Co můžou být dve dutinky? Nic mi nechtějí říct, jsu zoufala uz mam za sebou jednu revizi kvuli Anembryomole. Dě­kuji

Icestar
Závislačka 4073 příspěvků 1 inzerát 13.02.18 15:54

@vvikki89 Dvě dutinky, dvojčata? Každopádně prosperující těhotenství, když to stoupá takhle závratně :palec:

Andy27
Kelišová 6237 příspěvků 13.02.18 16:39

Dvojcata no… :lol:

vvikki89
Nováček 3 příspěvky 13.02.18 17:52

Že se o dvojčatech ani nezmínili, prej divny gestacni vacek ????

karkarka
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 13.02.18 18:04

Tak pri hodnote 100 nemuze byt snad nic videt. gestacni vacek byva videt az pri hodnote cca 1000.

vvikki89
Nováček 3 příspěvky 13.02.18 20:21

Proto se ptám, je to celé divné…co by to mohlo byt jineho?

Klaraslunicko
Kecalka 116 příspěvků 14.02.18 07:53

@vvikki89 zkuste pro klid duše jiného gynekologa

Stránka:  « Předchozí 1 2

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama