HCG v krvi negativní a TT pozitivní

77
27.9.06 16:27

Hcg v krvi negativní a tt poz.

Ahoj holky chci se zeptat kdy se rozpozná hcg v krvi?Dík moc Káta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1773
27.9.06 16:46

Čauky, já jsem byla za exota a 12DPO jsem měla úplně negativní krev, ale slabě pozitivní test z moči - citlivost 25IU/ml. No a výsledek vidíš na metříku :wink: Dr tenkrát říkal, že je to dost divný, ale že to už zažil - má tak 30 let praxe, možná víc. No a nebo mi ten test zvorali v laborce. Kdo ví… Ale obecně by to třeba těch 12DPO mělo být z krve poznat. Tak držim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
27.9.06 16:56

No já byla včera na krvi a mám jen 25 jednotek a sestra mi řekla že těhu teda asi nejsem.A tak jsem si jen udělala zase test a zase //.Fakt v tom mám zmatek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
27.9.06 19:32

KAcoro,

tehotna nejses pokud je HCG mene nez 2

Myslim, ze jsi mela OVU pozdeji a proto zatim nizke HCG
Dulezite je aby rostlo............spravny narust je vzdy 2 nasobek vysledku

cili dnes 25, za dva dny 50 za 2 dny 100.....200…400…800 a tak dale

POkud je HCG stoupajici, ale stoupa pomalu, nebo stagnuje, muze jit o Mimodelozni tehotenstvi, nebo Spontanni potrat

K

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
27.9.06 19:59

Ahoj ka-tko moc ti děkuju takže myslíte že jsem těhu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
28.9.06 20:55

KAcoro

a pozvali te opet na odber krve????

Pokud ne, zajdi si pristi tyden na gyndu, uz by meco mohlo byt na UZV videt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
29.9.06 16:44

Ka-tko dr.mi řekla jestli nedostanu MS at příjdu v uterý na krev tak uvidim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
29.9.06 19:24

tak drzim palec a dej pak vedet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pipi-Veronika
20.4.12 12:14

jsem z toho jelen

Ahojky, holky taky mám ten samý problém 3× jsem si dělala test z moči a vyšli pozitivní a z krve negativní :(, trošku to nechápu.

• Nahlásit
  • Citovat
2775
15.2.13 16:16

Já jsem měla zpoždení MS 9 dní, dva slabě pozitivní testy, pak přišla MS na 3dny slabě, jinak než normálně, TT negativní, dnes jen špinění, byla jsem na gyndě, poslala mě do nemocnice na UZ a hCG, z podezření na mimoděložní, na UZ nic, ve zprávě mám pouze nizke endom echo a exudat v douglasu, na krev jsem ted volala, tam to sestra nemohla ani najít v PC, nakonec mi řekla že mám méne nez 0,5 nebo kolik vlastně.. tak co z toho? ://///

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.13 21:39

Jak jsi dopadla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.9.15 10:09

Negativní test z krve týden před MS?

Ahoj, předem se omlouvám za anonimitu. Jsem tu nová a bohužel nikde nemohu najít novější diskusi na toto téma, tak doufám, že to tu oživím a někdo mi odpoví. Chci se zeptat…minulý týden(26.8.) me dr. poslala na krev, kde mi dělali testy na hormony včetně hcg. Druhý den mi zdělili, že Hcg je negativní ale mám málo progesteronu. Dostala jsem Ustrogestan, který mám (měla jsem) brát od 16. DC 10 dní k čemuž už nedošlo, MS nedorazila a 4 dny mešká. Včera (2.9.) večer jsem si dělala test a vyšel jasně pozitivní, to samé dnes ráno. Je možné, že jsem ještě minulý týden mohla mít tak malé hodnoty hcg aby to vyhodnotili jako negativní? :? Zítra jdu k dr. ale mám hrozný starch, že těhotná nejsem a testy sjou falešné. Předem děkuji za případné odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
39265
3.9.15 10:35

A víš kdy jsi měla ovulaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.9.15 10:38

Tets z krve by měl dát třeba i nízké hodnoty. Já jsem měla třeba honoty v krvy 6 a řekli že je negativní. záleží kolik to bylo. Víš to? a nebo ti jen dali info o tom že je to negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.9.15 10:43

Ginuš: Ovulace byla 15 DC (cyklus 28 dní).
Dvěstěnožka: Neřekli mi to. Jen mi sestřička do telefonu řekla, že je to negativní. Druhý den jsem sice k dr. šla pro recept ale jelikož jsem věřila tomu, že těhotná nejsem, tak jsem u ní víc nezjišťovala a bavili jsme se spolu jenom o tom nízkém progesteronu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama