Hcg v krvi, negativní těhotenský test

Anonymní
25.4.20 12:11

Hcg v krvi, negativní těhotenský test

Ahoj, s přítelem se snažíme o miminko tři měsíce… Teď mám 5. Den zpozdenou menstruaci (cyklus 31 dní, ovulaci podle ovulacnich testu 21. - 22. Den cyklu), ale přesto negativní těhotenský test. Resp. Na papírku je malinkaty duch (těsně po limitu :( ), ale na tycinkovem testu není nic. V pátek jsem byla na hcg na krvi, výsledky bohužel až v pondělí. Máte někdo podobnou zkušenost, že testy byly negativní, ale přesto jste byly těhotné? Za doktorem zajdu až podle výsledků krve, aby to nebyla cysta.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4166
25.4.20 12:13

To uz by byla viditelna carka. Doufam, ze si sla aspon jako samoplatce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13675
25.4.20 12:13
@Anonymní píše:
Ahoj, s přítelem se snažíme o miminko tři měsíce… Teď mám 5. Den zpozdenou menstruaci (cyklus 31 dní, ovulaci podle ovulacnich testu 21. - 22. Den cyklu), ale přesto negativní těhotenský test. Resp. Na papírku je malinkaty duch (těsně po limitu :( ), ale na tycinkovem testu není nic. V pátek jsem byla na hcg na krvi, výsledky bohužel až v pondělí. Máte někdo podobnou zkušenost, že testy byly negativní, ale přesto jste byly těhotné? Za doktorem zajdu až podle výsledků krve, aby to nebyla cysta.

5 dní ještě nic není a MS může dorazit, na ducha po limitu bych se nekoukala. V pondělí bych zkusila znovu test a zavolala si na výsledky HCG.
Doktora bych řešila až tak po týdnu kdy MS nedorazí a test bude stále negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 12:15

Já u obou těhotenství vždy na začátku na testu duch. Testovala jsem vždy 2dny po vynechání a pokaždé duch, hezký pozitivní test až tak mezi 7-10 dnem.

• Citovat
  • Nahlásit
25.4.20 12:24

@Kaileee Proč? Ano šla… A i kdybych nešla, platím si radne zdravotní pojištění, který nikdy nevycerpam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22529
25.4.20 12:39
@littledwarf007 píše:
@Kaileee Proč? Ano šla… A i kdybych nešla, platím si radne zdravotní pojištění, který nikdy nevycerpam.
:mrgreen: :mrgreen: promiň, ale ta naivita mě dostala. Prohlašovat v produktivním věku, že nikdy nevyčerpáš své pojištění, to je mimo.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8621
25.4.20 12:46

Co je tyčinkový test, takový ten předražený v tom plastovým ksindlu? Ty mívají nižší citlivost, proto tam nic není. Jinak čekej, nic jinýho ti nezbývá. Tři měsíce snažení je nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23053
25.4.20 13:17
@littledwarf007 píše:

Zbytečně to hrotis. Je hromada casu. Nic neuspechas a neovlivnis takto brzy. Ta krev byla uuuuuplne zbytečná.
Taky jsem u prvního trochu nervovala, ale až takhle teda ne.
Pockej na delší zpozdeni a k doktorce stačí okolo 8.tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3312
25.4.20 15:46

Test sem měla pozitivní po týdnu zpoždění, zbytečně to hrotíš holka. Promiň, ale 3 měsíce jsou ještě nic. Já čekala pomalu 7 let ;) ( ten dodatek, jen abys mi hned nepsala, že nevím jaký to je :pankac: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
26.4.20 00:20
@Anonymní píše:
Ahoj, s přítelem se snažíme o miminko tři měsíce… Teď mám 5. Den zpozdenou menstruaci (cyklus 31 dní, ovulaci podle ovulacnich testu 21. - 22. Den cyklu), ale přesto negativní těhotenský test. Resp. Na papírku je malinkaty duch (těsně po limitu :( ), ale na tycinkovem testu není nic. V pátek jsem byla na hcg na krvi, výsledky bohužel až v pondělí. Máte někdo podobnou zkušenost, že testy byly negativní, ale přesto jste byly těhotné? Za doktorem zajdu až podle výsledků krve, aby to nebyla cysta.

Jsme na tom podobně. Ja dnes 7 den zpoždění a test negativní. Vždy jsem mela menstruace pravidelnou, tak uvidíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat