Hcg v krvi negativní, TT negativní, zpoždění.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 19:30
Hcg v krvi negativní,TT negativní, zpoždění...

Zdravím, mám na Vás otázku. Mám zpoždění 3. den. Včera jsem si dělala těhotensky test a vyšel negativní, dnes hcg z krve taky negativní ( výsledek

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 22039 příspěvků 09.09.19 19:32

Tak těhotná nejsi a jen to přijde později :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 19:33

<1. Znamená to tedy že opravdu nejsem těhotná? Touhle dobou už by se hcg v krvi prokázalo, ne?

Safrik
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 09.09.19 19:35

Ne, nejsi tehotna na 100%. Menstruace dorazi dyl nez obvykle.

Příspěvek upraven 09.09.19 v 19:35

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 19:35

@pikola radši se ujistuju. Zpoždění nemivam, tak děkuju :)

ivašot.
Echt Kelišová 8650 příspěvků 09.09.19 20:15
@Safrik píše:
Ne, nejsi tehotna na 100%. Menstruace dorazi dyl nez obvykle.Příspěvek upraven 09.09.19 v 19:35

No kdyby měla ovulaci hodně posunutou, tak by to ještě 100% být nemuselo

Malaika1234
Kecalka 105 příspěvků 09.09.19 20:33

Myslím, že těhotná nejsi a MS přijde se zpožděním, důvodů může být hodně, stres, nemoc, léky, nějaký hormonální výkyv atd., nebo jsi měla ovulaci pozdě.. sleduješ si nějak ovulaci? test z krve by měl většinou ukázat tak týden po oplodnění, ty testy z moči to dokážou většinou tak dva týdny po oplodnění už taky spolehlivě ukázat… :nevim: pokud jsi měla hodně zpožděnou ovulaci, tak by třeba na testování mohlo být ještě brzy :nevim:

Any111
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 09.09.19 20:40

Zpoždění 3 dny se nebere opravdu jako zpoždění. Gynekolog to řeší až ve 14+ dní bez ms a vyvolávačku obvykle pichaji až po měsíci bez menstruace. Těhotná nebudeš, ale můžeš mít rozhozený cyklus. Někdy se to stává

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 20:43
@Malaika1234 píše:
Myslím, že těhotná nejsi a MS přijde se zpožděním, důvodů může být hodně, stres, nemoc, léky, nějaký hormonální výkyv atd., nebo jsi měla ovulaci pozdě.. sleduješ si nějak ovulaci? test z krve by měl většinou ukázat tak týden po oplodnění, ty testy z moči to dokážou většinou tak dva týdny po oplodnění už taky spolehlivě ukázat… :nevim: pokud jsi měla hodně zpožděnou ovulaci, tak by třeba na testování mohlo být ještě brzy :nevim:

@Malaika1234 sex, že kterého by to mohlo být byl určitě víc jak před týdnem a to už by hcg povylezlo, si myslím.. I kdyby tam mělo být hodnota třeba 5, ale mě to neukázalo naprosto nic.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 20:46

@Any111 jenže já mám cyklus pravidelný, mívám to na den přesně, takže pro mě je to velké zpoždění :lol: prsa mi asi puknou…

Any111
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 09.09.19 20:53
@Anonymní píše:
@Any111 jenže já mám cyklus pravidelný, mívám to na den přesně, takže pro mě je to velké zpoždění :lol: prsa mi asi puknou…

To já měla taky pravidelný na den přesně a pak jsem to měsíc nedostala a nic mi nebylo. Žádná zjevná příčina. Mohlo to být psychické :nevim: celý ten měsíc jsem měla pms, bolavá prsa, bolesti jako když to máš dostat a nic. Udělala jsem si milión testů a už jsem tomu fakt nevěřila, že jsou negativní. Pomohla mi až vyvolávačka a pak to stalo za to teda :roll:

Malaika1234
Kecalka 105 příspěvků 09.09.19 21:17
@Anonymní píše:
@Malaika1234 sex, že kterého by to mohlo být byl určitě víc jak před týdnem a to už by hcg povylezlo, si myslím.. I kdyby tam mělo být hodnota třeba 5, ale mě to neukázalo naprosto nic.

tak ty testy to ukážou většinou spolehlivě už dva týdny po tom styku, takže to by už se mělo fakt něco ukázat…já mám cykly celkem nepravidelné, takže moc neporadím ohledně tohohle, ale co vím, tak mi na gyndě právě říkali, že pár dnů se to zpozdit může, že je to naprosto normální, když je to více než 14 dnů, tak už se to řeší…já někdy mám třeba taky PMS třeba dva-tři týdny, bolesti, prsa citlivá a MS nikde a těhotná nejsem, hold hormony :nevim:

Kuky206
Povídálka 37 příspěvků 09.09.19 23:10

Mně test ukázal těhotenství až 5 den zpoždění a čárka byla dost slabá. HCG jsem ale v krvi měla více než jasné :think:
Zkus počkat tak týden možná dva. A pokud i tak bude test negativní a ms nikde, pak bych zavolala Doktorovi. Ale pokud by mimčo nebylo plánované, tak bych se tím asi moc nestresovala. Na tehu to dle HCG nevypadá. Ale samozřejmě nejsem lékař, abych to posoudila, říkám jen svůj názor a zkušenost. :andel:

Váš příspěvek
Reklama