Hcg v moči, kdy nejdéle po oplodnění se objeví?

23.6.15 08:16

hcg v moči, kdy nejdéle po oplodnění se objeví?

Ahoj, chci se zeptat, kdy nejdéle vám vyšel pozitivní těhotenský test? Pokoušíme se o mimčo a já mam už čtvrtý den zpoždění, těhotenské testy ale negativní. Ovulaci jsem měla v neděli před 16 dny. To už by mělo být vidět ne? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.6.15 08:30

Pockam si na reakce. Mam to uplne stejne. Dneska tt negativni. Ale teda moc uz tomu nevěřím :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
23.6.15 08:32

Ovulaci jsem si nikdy nesledovala, ale je pravda že aspoň trošku viditelná čárka se mi objevila právě ten čtvrtý až pátý den spoždění. Pokud chceš mít jistotu tak jdi na krevní testy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.6.15 08:32

No já už taky vzdávám své naděje, snažíme se rok :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.6.15 08:41

HOlky, doporučuju http://www.innovapharma.cz/…krevni-testy :palec: a z krve máte jistotu hned

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.6.15 08:49

@HaniaNelinka já testovala druhý den zpoždění a bílo, pátý den jsem zkusila podruhé a už tam byla slabá druhá čárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.6.15 08:52

To jsou teda lži na těch testech. Na jednom jsem četla, že už sedmý den po oplodnění. No to určitě! Tak já budu zkoušet dál. Budu doufat, že MS nedojde a šance stále žije :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
23.6.15 08:54

Ovulaci jsem měla 28.2. a jasně pozitivní test 13.3., od té doby čárka jen sílila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.6.15 08:54

@HaniaNelinka nechci být zlá nebo tak něco, ale prvního dušíka jsem měla 8. den po oplodnění.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
4396
23.6.15 09:15

@HaniaNelinka já myslím, že pokus víš, že jsi měla ovulaci před 16 dny, tak by už něco mělo být vidět :nevim: Pokud si to jenom myslíš, tak mohla být zpožděná a naděje je :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.6.15 10:46

@HaniaNelinka Ahojky, no já si test dělala 10dní zpoždění a byly tam viditelné //… Měla jsem koupený testy clearblue, ale v ten den jsem hned šla k DR a ten mi dělal taky test (takový jen ten laciný papírek) a nebyl tam ani duch!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama