Hcg v moči po porodu

Anonymní
14.11.19 12:59

Hcg v moči po porodu

Ahoj holky,
moc ráda bych vás poprosila o názor nebo zkušenost. Jsem právě 3,5 měsíce po porodu a včera jsem si dělala těh. test a vyšel mi na něm málo viditelný duch. Nepřikládala jsem tomu váhu a dnes ráno jsem test zopakovala, abych se ujistila, že ten včerejší byl omyl a opět duch, podotýkám, že test je jiné značky. Teď k dotazu, od porodu jsem s manželem měla intimní styk pouze třikrát, jednou po šestineděli, pak začátkem října, pak dlouho nic a naposledy až minulý týden v pátek. Pokaždé jsme se milovali s kondomem a i tak manžel raději vyvrcholil mimo mě. Tak si teď lámu hlavu, jak je to možné? Všude jsem se dočetla, že hcg po porodu je otázka max. šestinedělí..tak jak můžu mít na testech duchy? O dceru jsme se snažili tři roky, natestovala jsem se až hrůza, tak vážně ducha poznám. Prostě tomu nedovedu porozumnět, kdybych byla těhotná z těch předchozích souloží, od sexu by to bylo déle než 6 týdnů..takže to by na ducha nebylo..a kdyby se něco stalo při tom posledním styku, tak jsem včera byla teprve 5 dní po styku.
Na kontrole po porodu jsem byla 2krát, v děloze se nezdálo, že by něco zůstalo, co by mohlo hcg produkovat. Menstruaci jsem od porodu ještě nedostala a navíc plně kojím. Tak mě jen zajímá, zda má někdo podobnou zkušenost a zda nevíte, čím to může být způsobeno? Za pár dní ještě test raději zopakuji, ale myslím, že o těhotenství se vážně nejedná. Omlouvám se, zda píši zmateně. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2722
14.11.19 13:07

Proč jste si dělala test, když je to taková záhada a těhotenství je podle vás vyloučené?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 13:10

@BlaZenkaB Já jsem uklízela na toaletě a našla jsem ho, jak mi zbyl z loňska. Nevím proč mě vlastně napadlo si ho udělat. Po té co na něm vyšel duch, jsem si pak odpoledne koupila ještě jeden. Opravdu nedovedu racionálně vysvětlit, proč jsem si ho udělala. Fakt nevím.

• Citovat
  • Nahlásit
2722
14.11.19 13:15
@Anonymní píše:
@BlaZenkaB Já jsem uklízela na toaletě a našla jsem ho, jak mi zbyl z loňska. Nevím proč mě vlastně napadlo si ho udělat. Po té co na něm vyšel duch, jsem si pak odpoledne koupila ještě jeden. Opravdu nedovedu racionálně vysvětlit, proč jsem si ho udělala. Fakt nevím.

Omlouvám se za rýpavou otázku, já si prostě nedokážu představit proč bych měla ve vaší situaci testovat :-)
Myslím, že to klidně může být ještě zbytkové hcg po porodu, že prostě klesá pomaleji. Také může zvýšené hcg být projevem nějaké nemoci nebo abnormality.
Asi bych na vašem místě zašla na krev 2× - abyste viděla zda klesá nebo roste. Pokud bude pomalu klesat tak bych to neřešila, jinak doktor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
14.11.19 13:29

A ms si mela normalne? mozna si mela posunutou ovulaci a muzes byt tehotna. jinak ja mam dva testy v supliku a ze bych sla zkouset jen tak.no nevim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 13:30

Já měla po porodu ducha na několika testech a u mě to byla (asi) známka nadcházející ms. Pak jsem to cca do dvou týdnu dostala :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 13:32

@BlaZenkaB Není za co se omlouvat, taky bych se nad tím pozastavila, chtěla jsem to napsat už do úvodního příspěvku, ale nemohla jsem přijít na to, jak to zformulovat, abych z toho nevyšla jako blázen :mrgreen:
A jinak děkuju za radu, ta krev bude asi nejlepší. Já jsem takovej stresoň a řešitel, tak mi to nedalo se nezeptat na radu, co si o tom myslí i někdo jiný. :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 13:35

@Kaci89 Menstruaci jsem od porodu ještě vůbec neměla.
Já vím, že je to zvláštní, nevím, co jsem to měla za nutkání. Předchozí tři roky jsem pořád testovala jak šílená, tak možná mám už nějakej návyk, uvidím test a neumím se ovládnout :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
4264
14.11.19 13:44

HCG po porodu vymizi max do 4tydnu. Jsi tehotna :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6346
14.11.19 13:47
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
moc ráda bych vás poprosila o názor nebo zkušenost. Jsem právě 3,5 měsíce po porodu a včera jsem si dělala těh. test a vyšel mi na něm málo viditelný duch. Nepřikládala jsem tomu váhu a dnes ráno jsem test zopakovala, abych se ujistila, že ten včerejší byl omyl a opět duch, podotýkám, že test je jiné značky. Teď k dotazu, od porodu jsem s manželem měla intimní styk pouze třikrát, jednou po šestineděli, pak začátkem října, pak dlouho nic a naposledy až minulý týden v pátek. Pokaždé jsme se milovali s kondomem a i tak manžel raději vyvrcholil mimo mě. Tak si teď lámu hlavu, jak je to možné? Všude jsem se dočetla, že hcg po porodu je otázka max. šestinedělí..tak jak můžu mít na testech duchy? O dceru jsme se snažili tři roky, natestovala jsem se až hrůza, tak vážně ducha poznám. Prostě tomu nedovedu porozumnět, kdybych byla těhotná z těch předchozích souloží, od sexu by to bylo déle než 6 týdnů..takže to by na ducha nebylo..a kdyby se něco stalo při tom posledním styku, tak jsem včera byla teprve 5 dní po styku.
Na kontrole po porodu jsem byla 2krát, v děloze se nezdálo, že by něco zůstalo, co by mohlo hcg produkovat. Menstruaci jsem od porodu ještě nedostala a navíc plně kojím. Tak mě jen zajímá, zda má někdo podobnou zkušenost a zda nevíte, čím to může být způsobeno? Za pár dní ještě test raději zopakuji, ale myslím, že o těhotenství se vážně nejedná. Omlouvám se, zda píši zmateně. Děkuji.

A máš ten test? že by jsi sem dala fotku já teda nevím jak je to možné protože podle toho co píšeš by jsi těhotná být neměla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
45298
14.11.19 13:52
@Anonymní píše:
@Kaci89 Menstruaci jsem od porodu ještě vůbec neměla.
Já vím, že je to zvláštní, nevím, co jsem to měla za nutkání. Předchozí tři roky jsem pořád testovala jak šílená, tak možná mám už nějakej návyk, uvidím test a neumím se ovládnout :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
Ale jinak to taky byla prvni vec co me napadla, proc? :nevim: :mrgreen:
Ale jsem teda zvedava jak to dopadne 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19196
14.11.19 13:54
@lampicka11 píše:
HCG po porodu vymizi max do 4tydnu. Jsi tehotna :nevim:

Já četla že do 4 mesicu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9030
14.11.19 13:59

Hcg z předchozího těhotenství už v těle dávno nemáš. Test mohl zareagovat na ovulaci, nebo jsi zase těhotná. Dej sem fotku testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4264
14.11.19 16:30

..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 17:40

Jak to dopadlo

Takže pisu jak jsem nakonec dopadla..dělala jsem si test jeste o tyden pozdeji a uz byl negativní..a dnes jsem dostala prvni menstruaci..presne po 14ti dnech od toho ducha..takze ja se tehdy pravdepodobne vazne trefila do ovulace a zareagoval mi na to těhotensky test. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat