HCG v počátku těhotenství - kolik jste měly jednotek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ikulka
Závislačka 4099 příspěvků 03.08.09 21:15
HCG v počátku těhotenstí - kolik jste měly jednotek?

Ahoj holčiny, chci se zeptat těch které vědí: jakou jste měly hodnotu hCG na počátku těhotenství? Já mám 19. den po oplodnění 550 jednotek, u předchozího těhu to bylo 20. den 5633, takže se mi to teď zdá nějak málo.

Tabulkové hodnoty znám a taky vím, že nerozhoduje hladina hCG, ale to jestli roste, jenže obavy hlodají… však to znáte :roll:

Přečtěte si článek: Co zajišťuje HCG, chloriový gonadotrpní hormon?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
kamiŠ
Generální žvanilka 23825 příspěvků 03.08.09 21:17

Já měla 31 DC 1216 jednotek :wink:

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 03.08.09 21:34

No a třeba například já měla 27 DC jen 51 jednotek…a už jsem 26.týden..takže dle mě jednotky nerozhodují, je to individuální podle OVU…

Jolynka
Extra třída :D 13624 příspěvků 04.08.09 07:46

ja mela nejak kolem ocekavane menstruace 406 a vsechno bylo OK :wink:

prach92
Kecalka 241 příspěvků 18.08.09 14:23
Poradte..

Ahoj holky jsem tu poprvé,abych schrnula moje potíže..14dní víme s mužem že čekáme miminko bylo velké radosti to je jasné ale ted v sobotu jsem začala krvácet jeli jsme na pohotovost ale tam na prvním UZ nebylo nic vidět jen uprostřed dělohy byla taková šedivá šmouha.ale jinak po maličkém ani tečka nic,vzali mi krev a v neděli ráno mi řekli že hcg je 43 a že jsem pravděpodobně uplně potratila samovolně,pak mi vzali opět krev a o hodinu později bylo hcg 45 tak nám řekla že to je pravděpodobně mimoděložní těhotenství,v pon­dělí jsem tam byla opět a hcg bylo 54.mám strach co to může být zítra jdu sice znovu na rev a ultrazvuk ale bojím se že to může být mimoděložní těhotenství,máte někdo zkušenosti prosím s takhle nízkým hcg?
Prosím porad tě mi už jsme s mužem s nervama v koncích. :cry:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.09 12:39

nemám co poradit … měla jsem loni zamlklé těhotenství a jelikož to bylo zřejmé k odběru krve jsem se ani nedostala, teď jsem objevila na testu // a radost je omezená strachem jestli to bude v děloze a pak alespoň jestli bude bít srdíčko a neskončí to jako minule, občas se pokouším si to nepřipouštět, jenže to dost dobře nejde, dost mě bolí břicho jako před menstruací, a práce mi dává zabrat, takže nezbývá než doufat, držím ti moc moc a ještě více palce!!! Šetři se a pak dej vědět .
 Dáša

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.09 12:41

a ještě dotaz, vypadla z tebe nějaká sraženina, či něco podobného?
D. Já čekala na rákrok a přes víkend se zamlklé těhotenství proměnilo a samovolný potrat … :-( Dáša

daloula
Echt Kelišová 9441 příspěvků 30.08.09 10:21

tak mám něco podobného … 28 dc hcg 100, 30 dc hcg 233 … zítra jdu na krev znova. doktoři mají podezření na mimoděložní nebo neprospívající těhotenství. přiznám se, že obě varianty mě děsí … ale nejhorší je ta, že nebudou díky nízkému hcg vědět, kde je „uzlíček“ schovaný a udělají mi jak kyretáž dělohy tak laparoskopii vejcovodů :( . nemáte někdo podobnou zkušenost ? jak se v takovém případě postupuje?

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.09 13:50

Daloulo, ja si myslim, ze hodnotu hcg mas v poradku. Ma byt prece vzdy 2krat vetsi co 2-3dny… a to ty mas, takze nevim duvod, proc by melo byt neco spatne. Ja mam za sebou dve zamkle tehotenstvi a jedno biochemicke, u ktereho taky meli podezreni na mimodelozni. Zamkle jde poznat uz ted na utz, mimodelozni pri kvalitnim utz tak kolem 5-6tt, takze si myslim, ze podle toho se rozhodnou.
 Petra

šóšannáh
Kelišová 5799 příspěvků 31.08.09 09:21

ahojky
tady je moje zkušenost, nevím sice kolikátý dc to bylo ale jeden den jsem měla hcg 66 za dva dny 149 a za další dva dny 419 a taky mi říkali, že je to buď mimoděložní nebo neprospívající těhotenství, v děloze se nakonec ukázalo, ale vždy tak o 3 týdny menší, než mělo být i srdíčko naskočilo, ale za týden utichlo a zkončilo to zamlklým těhu a revizí. Nechci nikoho strašit, jen uvádím svou zkušenost. Nyní jsem znovu těhotná a to hned po šestinedělí, jsem sice uzlíček nervů, ale zatim vše vypadá jak má. Držím vám palečky, ať je vše v pořádku a těšíte se ze svých bublinek na utz :wink: :D

renet1
Kecalka 498 příspěvků 13.09.09 16:19

Ahoj holky,

trošku trnu… V uterý jsem měla dostat enstruaci a nedostala tak jsem si hned udělal těhu test a byl pozitivný. Radost veliká. Volala jsem doktorce at me vemu na kontrolu na čas má až 23.9…Problém nastal ten že v pátek mě skolila chřipka. Vysoké horečky teploty a tak dále a bolesti v podbřišku. nechtěla jsem nic nechat na náhodě a tak jsem si zašla na pohotovost. udělali mi ultrazvuk kde mě doktor docela vyděsil. Zjistil že v práve časti u vaječníku mám hodně vody..(což asi možná znamená mimoděložné těhotenství) v deloze nic neviděl. Vzal mi krev na hodnoty a na zanetlivost. markry byla v pořádku a hodnoty jsem měla 178…v pondělí du na kontrolu a mám hrozný strach at to není mimoděložné těhotenství…Dktor říkal že pokud začnu krvácet nebo ucitim bolesti mám hned přijít podle toho jak se tvářil mi přišlo že už ví že je to mimiděložné… do pondělka mě čeká obrovská nejistota..mám strach…

Caty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.09 09:21

Tak holky já měla 10DPO 8jednotek Hcg, ořvala jsem to jako negativní, protože to bylo po IVF, druhý den, ale už 24 no a jsem ve čtvrtém měsíci, tak držím moc palečky.

Andik333
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.09 19:38
HCG 150

Ahoj holky, mam podobny problem. Tehotensky test jsem mela velmi slabe pozitivni 12DPO, od te doby sice zesilil ale porad je maximalne na 50% kontrolni carky a to jsem dnes uz 20DPO. Dosla jsem si i na krev, 15 DPO bylo HCG 70 a 18 DPO bylo 150. Ty hodnoty mi prijdou hodne nizke. Navic mam bolesti podbrisku ale porad jsou jen na leve strane, nikdy na prave. Myslite, ze je sance, ze by to nebylo mimodelozni tehotenstvi? K doktorce jsem objednana na 5tt+1, ale bojim se ze tam jeste nic nebude videt, kdyz mam tak male HCG. Diky moc za radu

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 08.11.09 19:43

andiku -já když byla těhotná mimoděložně, tak mi hcg vyhodnotili až když mě uspávali do narkózy, takže já jsem se ho nikdy nedozvěděla

nenapsala jsi, který si teď týden a den,takže nevíme za jak dlouho je kontrola? jinak 5tt+1 je opravdu brzy, v téhle době nejde v děloze většinou moc poznat

ps ale ten tvůj růst hcg mi nepřijde zase tak tragický :-) takže až půjdeš na kontrolu,tak se s dr. rovnou můžeš domluvit na další krvi :wink:

michamicha
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 13.02.10 20:10

já měla 15.den po IUI hodnotu HCG 154 jednotek a za 7 dní už to bylo 2298 jednotek :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >