Hcg zvýšeno za dva dny z 35 na 77,9

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

natalia lapi
Povídálka 18 příspěvků 18.04.18 13:18
Hcg zvyseno za dva dny z 35 na 77,9

HCG dva dny z 35 na 77,9..je tu nekdo kdo to mel tak nizke hodnoty a presto to dopadlo dobre? hodnota se zdvojnasobila, ale presto mi prijde dost mala.. jsem 3 dny po ocekavane menstruaci… v patek jdu na dalsi odber ale mam docela strach..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

radkka
Neúnavná pisatelka 19334 příspěvků 18.04.18 13:23

Stojí ti ten stres za to? Nechápu, proč tohle děláš… To je tak těžký počkat týden, udělat test, buď to tam bude nebo ne a jít k doktorovi? Trápíš jen sama sebe, promiň. Jak vydržíš těch 40 týdnů, než se to narodí, to si teda neumím představit.

Ano, může to dobře dopadnout a nemusí, nezbyde ti, než čekat.

histep
Ukecaná baba ;) 2296 příspěvků 18.04.18 13:25

Za 2 dny bude treti diskuse, se mas hcg 160 a zda to neni malo?

Vubec neni dulezite, kdy jsi ocekavala ms, ale kdy byla ovulace. Pokud to nevis na den presne, tak ti musi stacit ze se hcg zvojnasobuje. Stres je pro miminko to nejhorsi, co mu ted muzes dat.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 60887 příspěvků 3 inzeráty 18.04.18 13:31

@natalia lapi Tak má se zvýšit na dvojnásobek, to udělalo… Možná by to chtělo méně testovat a méně plašit.

Martina D.
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 18.04.18 13:32

@natalia lapi A co Ti na to řekli? Já cca třetí den po vynechání jsem si udělala teprve první a poslední těhotenský test, objednala se ke gynekoložce za cca 14 dní a do té doby jsem nic neřešila. Udělej to podobně, stejně ti na gynekologii nic jistého nepoví. Dřív běž jen tehdy, pokud bys špinila nebo měla nestandardní bolesti.

Lenka230798
Kecalka 173 příspěvků 18.04.18 13:32

Stoupá? Stoupá. A tady ti nikdo neřekne, jak to dopadne, i když chápu, že to by jsi nejradši slyšela, že to tak měla většina. Prostě vydrž. Buď ráda, že neklesá a prostě čekej. Vím, že to čekání je těžké, ale prošla si tím asi většina, co dítě plánovala.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 60887 příspěvků 3 inzeráty 18.04.18 13:34
@Lenka230798 píše:
Vím, že to čekání je těžké, ale prošla si tím asi většina, co dítě plánovala.

No, myslím, že takovýmhle blbnutím si většina neprošla… většina lidí si po zmeškání MS udělá test a pokud je pozitivní, tak se za cca 2-3 týdny objedná k dr., ale že by za sebou 3 dny po termínu MS měly 2 odběry krve, to fakt normální nebývá.

natalia lapi
Povídálka 18 příspěvků 18.04.18 13:35

Kdybych si neprosla potratem tak to taky neresim… tam sem nesla ani na test a cekala jsem za 14 dni na prohlidku a potratila jsem..tak ted proste plasim no..

radkka
Neúnavná pisatelka 19334 příspěvků 18.04.18 13:40
@Lenka230798 píše:
Stoupá? Stoupá. A tady ti nikdo neřekne, jak to dopadne, i když chápu, že to by jsi nejradši slyšela, že to tak měla většina. Prostě vydrž. Buď ráda, že neklesá a prostě čekej. Vím, že to čekání je těžké, ale prošla si tím asi většina, co dítě plánovala.q

Prošla si tím každá, která dítě chtěla, jenže s tím prostě nic nenaděláme, nezbývá, než čekat. Co bude dělat, až ní doktor udělá ultrazvuk ve 12 tt a další až ve 20 tt, jak to standardně je? Se zblázní…

radkka
Neúnavná pisatelka 19334 příspěvků 18.04.18 13:43
@natalia lapi píše:
Kdybych si neprosla potratem tak to taky neresim… tam sem nesla ani na test a cekala jsem za 14 dni na prohlidku a potratila jsem..tak ted proste plasim no..

Tim spíš bych to tak nehrotila, stejně si tím těhotenství neudržíš.

@j.a.n.i1 Spíš asi myslela, že spousta z nás měla strach, jestli bude vše ok, jen ty normální to vydrží… Ten zbytek chodí ob den na krev.

ivašot.
Kelišová 5733 příspěvků 18.04.18 13:44
@natalia lapi píše:
Kdybych si neprosla potratem tak to taky neresim… tam sem nesla ani na test a cekala jsem za 14 dni na prohlidku a potratila jsem..tak ted proste plasim no..

chápu, že máš špatnou zkušenost. Ale i kdyby si šla okamžitě po pozitivním testu k doktorovi, tak to na 99% potrat stejně neodvrátí. V tomhle období je to prostě na přírodě. Držím palce.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 60887 příspěvků 3 inzeráty 18.04.18 13:45
@natalia lapi píše:

A myslíš, že kdybys lítala á 2 dny na krev, tak nepotratíš?

Uživatel je onlineP4ja
Závislačka 3496 příspěvků 18.04.18 13:55
@natalia lapi píše:

No, to plaseni je mozna jeste horsi nez, co jineho. Bud se embryo udrzi a nebo ne. Ani test kazdy den te nezachrani. Stejne jako kazdodenni prohlidky.

Bella13
Kecalka 195 příspěvků 18.04.18 13:56

Trochu tě uklidním - já na tom byla stejně, HCG bylo nízké a stoupalo pomalu a ve výsledku se miminko vyvíjelo v pořádku. Mě brali krev pravidelně kvůli hyperstimulačnímu syndromu.

Karleon
Kelišová 5004 příspěvků 18.04.18 14:11

Má se zdvojnásobit, to se stalo. Zkus věřit sobě a svému dítěti.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bejvalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Překvapení na svatbě Harryho a Meghan. Kdo pozval Terezu Maxovou?

Nejsledovanější svatba letošního roku se neobejde bez české účasti. Snoubenci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama