Helicobacter pylori + bolest žaludku, akné a zápach z úst

Anonymní
21.1.20 23:46

helicobacter pylori +bolest žaludku, akne a zapach z ust

Dobry vecer!
Neni to nic spojene s materstvim ale prijde mi ze tady je hodne zen i muzu kteri jsou ochotni pomoci.
Je mi 21 let a uz 3-4 roky mam akne jenom na spodni casti obliceje… nikde jinde… jde to az trosicku ke krku. Mam celkem problem s zaludkem, neustale mne boli… nemam moc chut k jidlu a jsem porad nafoukla… postavu mam normalni… ziju zdrave na dnesni dobu, vody mam denne tak 2-3 l. min. Nejhorsi vec je ze mam i strasny zapach z ust spojeny s tim zaludkem, proste citim jak to jde z toho zaludku, umyju si zuby a za 20 min mam opet pocit jako kdybych teprv vylezla z postele rano a mela necisto v puse…
Všechy tyto symptomy vedou k barerii helicobacter pylori o ktere jsem se nedavno dozvedela. Ma s tim nekdo zkusenosti? Znate nekoho kdo mel akne a vsechny tyto symtomy a dozvedel se ze ma tuto bakterii? Ja jsem si obednala domaci testr z krve, tak uvidim… mam z toho celkem strach ale mela bych i radost kdyby vsechno konecne bylo fuč s lečbou. Jinak pardon za moji gramatiku, nejsem z Česka a moc se snazim. :) ps. Nejaka pomoc i k tomu zapachu? :nevim: Dekuji :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

222
22.1.20 06:47

Akné nevím, ale na žaludek si pořiď omeprazol. Dá se sehnat i bez předpisu - s doplatkem (to je hodně drahej, 1 tobolka vyjde na cca 10kč) a nebo na předpis - bez doplatku. Užívam ho několikrát denně a bez něj by mne ta kyselina sežrala za živa. A zápach - když se ti nebude vracet překyselení, tento typický zápach zmizí. Držím pěsti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 07:50

Mám akné, občas zápach z úst a bolest žaludku. helicobacter to nebyl, ale žlučový reflux (duodenogastrický).
Ale akné mám hormonální, zápach z úst jako asi každej, kdo se třeba celej den nenají a bolest žaludku jsem měla z nervů. Mému tátovi nic nebylo a měl ho a ještě se mu pořád vracel.

• Nahlásit
  • Citovat
2
22.1.20 12:57

Porid si Masticlife helicobacter test pack. Je to domaci testovani ze stolice a rovnou k tomu kapsle s mastichou, ktere jsou antibakterialni a antimykoticke. Mne to doporucil primo gastroenterolog, kdyz sem resil lecbu helicobactera. Je to prirodni vec a k tomu jsem neduverivy, ale kdyz to doporuci doktor, tak verim vsemu :grinning:Vysledek je ten, ze to beru ted 3.mesic a helicobacter je negativni. Omeprazol ti nevyresi pricinu a dlouhodobe to je opravdu svinstvo. To si o tom neco precti. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama