Helix - náušnice do ušní chrupavky

4
7.6.21 16:01

Helix - náušnice do ušní chrupavky

Ahojda, chtěla bych si nechat píchnout Helix piercing, nemám strach z bolesti, to vůbec. Spíše mám strach ze sněti - (část těla začne černat a nakonec odumře a je nutná amputace jinak se sněť také nazývá gangréna) zda je to vůbec možné. Máte tu některá zkušenosti? Je možné dostat sněť kvůli helix piercingů nebo mám jen zbytečné obavy? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
876
7.6.21 16:19

No, muzu te uklidnit, svyho casu jsem mela 13 nausnic ruzne po tele (vcetne helixu) a nikde mi nic nezcernalo a neodpadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64236
7.6.21 16:21

@LadyBaba zbytečná obava.. Nech si to píchnout u odborníka a jsi v klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24345
7.6.21 16:27

Proč se bojíš zrovna gangrény?
Ta většinou vzniká z důvodu špatného prokrvování (příčinou je jiná nemoc, diabetes, proleženiny atd).
Když ti to píchnou v kvalitním salonu, sterilními nástroji a o ránu se budeš dobře starat, není důvod do toho něco chytit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
7.6.21 16:30

@Mar__tanka1983 tak nevím četla jsem podobnou dizkusi a jedna slečna/paní tam psala že ji to hnisalo, bolelo, ucho napůl černé až to nakonec musela vyndat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
7.6.21 16:39

@LadyBaba co takhle přestat hystercit. Mam celkem 11 náušnic v obou uších a nic necerna, v helixu 3

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
7.6.21 16:42

@LadyBaba no jo ale ty čteš příspěvek kdy si to dotyčná nechala píchnout od kamarádky, tak je prostě blba no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24345
7.6.21 16:47
@LadyBaba píše:
@Mar__tanka1983 tak nevím četla jsem podobnou dizkusi a jedna slečna/paní tam psala že ji to hnisalo, bolelo, ucho napůl černé až to nakonec musela vyndat

No ale to není gangréna. Jo, když se o to nebudeš starat, může se ti to zanítit. Někdo na to může být náchylný. Ty už máš něco někde píchnuto? Ano, jsou lidé, kterým se to blbě hojí, tělo nemusí šperk přijmout (moje tělo má třeba problém s čímkoliv krom stříbra a chirurgické oceli. I desítky let píchlé dírky v uších do hodiny začnou bolet, když si vezmu nějakou bižuterii).
helix se hojí hůř, protože je píchnutá chrupavka, té trvá déle, než zregeneruje - mě se hojil tragus snad šest tejdnů :jazyk: :roll: ale už je to přes rok a pohoda ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
7.6.21 17:05

@Mar__tanka1983 mám jen piercing v dolním rtu a hojilo se to velmi dobře, nemám s tím žádné problémy mám ho od 15ti let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1510
7.6.21 17:10

Helix mam a uplne v pohode. Dulezite je najit kvalitni salon, promyslet typ nausnice (hypoalergenni material) a pak dodrzovat presne vsechny instrukce k peci co dostanes. Hnisalo mi to asi mesic, ctvrt roku pobolivalo, ale pak uplny klidecek. ;)

Hlavne se opravdu primlouvam o to abys sla za odbornikem. Lidem, co si to nechaji pichnout od kamarada nekde v koupelne, ty komplikace kolikrat i preju. Muzes mit zdravotni komplikace, pichnute nakrivo atd atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1132
7.6.21 17:45

Mám helix 7 let a vše ok. Jenom teda tak rok jsem na té straně nemohla spát, bolelo to. Nechala jsem si to píchnout v salonu a dodržovala veškerá doporučení. Segra si nechala helix nastřelit a měla s tím velké problémy, hnisání, otoky, bolest, musela to vyndat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
7.6.21 18:36

Taky jsem na té diskuzi četla že si má nějaká slečna tam dát pozor aby ji neuhnilo ucho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1510
7.6.21 19:55
@LadyBaba píše:
Taky jsem na té diskuzi četla že si má nějaká slečna tam dát pozor aby ji neuhnilo ucho

Hele jestli mas strach z toho ze tu budou uhnivat casti tela tak do toho nejdi. Je to naprosto bezpecna zalezitost pokud se o to staras jak mas. Tak moc nechapu k jakemu hniti a gangrene se porad vracis, to se za normalnich podminek fakt nedeje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
7.6.21 20:30
@LadyBaba píše:
Taky jsem na té diskuzi četla že si má nějaká slečna tam dát pozor aby ji neuhnilo ucho

Za 1) nevěř všemu co se píše
Za 2) pokud se bojíš že ti uhnije ucho, tak si ten piercing nedělej. Jednoduché

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24345
7.6.21 20:50
@LadyBaba píše:
@Mar__tanka1983 mám jen piercing v dolním rtu a hojilo se to velmi dobře, nemám s tím žádné problémy mám ho od 15ti let

Ono musíš počítat s tím, že se to bude hojit úplně jinak, je to chrupavka, která se vlastně neprojevuje a tím pádem hůř hojí. Trvá měsíce, než se vyhojí úplně a většinou se tím pádem musí i hooodne dlouho desinfikovat (otevřená rána). Tak s tím počítat. Já ten tragus fakt musela desinfikovat skoro dva měsíce, jak sem se na to vyprdla, hned to zase po dvou dnech začalo bolet a červenat :roll: :?
Takže jestli byla někde zkušenost s blbým hojením, mohlo to být blbě pichnuté, část dělá potíže, když se chrupavka nastřelí místo píchne jehlou, kvalitní nástroje, dlouhodobá péče. Pak minimalizujes problémy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat