Reklama

Helma na kolo na kulatou hlavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Billi
Nadpozemská drbna 25807 příspěvků 11.03.18 13:32
Helma na kolo na kulatou hlavu

Máte některá tip na helmu, která by sedla na kulatou hlavu? Naše děti mají normální obvod hlavy, ale nemají hlavy protáhlé dozadu, ale hodně široké. Jednoduše řečeno, když kouknu zezhora, tak obvod není elipsa, ale skoro kruh. Obešli jsme různé obchody, ale nic jim pořádně nesedí. Na délku v pohodě, ale po stranách jim je úzká. Když zavzpomínám, tak jsme zkoušeli Giro, Alpinu, Sulov, Kellys a nějaké další. Je mi jasné, že to bude i typ od typu, protože třeba Uvex na lyže jim sedí dobře. Takže klidně posílejte i odkazy. Děkuji za reakce.

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2969 příspěvků 11.03.18 13:42

Já se s dovolením taky zaháčkuju, synek podědil můj melounovitý tvar hlavy a brzy nás bude čekat koupě odrážedlového kola nebo koloběžky i helmy.

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 11.03.18 14:00

Kupte jim helmy na skateboard, zda se mi, že jsou kulatějsi

Billi
Nadpozemská drbna 25807 příspěvků 11.03.18 14:33

@pannda nevypadají špatně. Máš s nimi zkušenost? Nevadí u nich, že nemají to nastavitelné kolečko? Přece jen je někdy potřeba pod to dát třeba slabší čepici (u nás nutnost), tak se bojím, že s čepicí mu to bude malé.

mayunka
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 11.03.18 14:59

Ahoj, my mame prilbu Ked. Od dvou let, doted. Ted mu je devet a jeste chvili ji mit bude @Billi

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 11.03.18 18:21
@Billi píše:
@pannda nevypadají špatně. Máš s nimi zkušenost? Nevadí u nich, že nemají to nastavitelné kolečko? Přece jen je někdy potřeba pod to dát třeba slabší čepici (u nás nutnost), tak se bojím, že s čepicí mu to bude malé.

Máme právě, na skateboard, a v zimě i na led, pod tím kuklu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama