Helma na kolo na kulatou hlavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Billi
Nadpozemská drbna 25701 příspěvků 11.03.18 13:32
Helma na kolo na kulatou hlavu

Máte některá tip na helmu, která by sedla na kulatou hlavu? Naše děti mají normální obvod hlavy, ale nemají hlavy protáhlé dozadu, ale hodně široké. Jednoduše řečeno, když kouknu zezhora, tak obvod není elipsa, ale skoro kruh. Obešli jsme různé obchody, ale nic jim pořádně nesedí. Na délku v pohodě, ale po stranách jim je úzká. Když zavzpomínám, tak jsme zkoušeli Giro, Alpinu, Sulov, Kellys a nějaké další. Je mi jasné, že to bude i typ od typu, protože třeba Uvex na lyže jim sedí dobře. Takže klidně posílejte i odkazy. Děkuji za reakce.

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2731 příspěvků 11.03.18 13:42

Já se s dovolením taky zaháčkuju, synek podědil můj melounovitý tvar hlavy a brzy nás bude čekat koupě odrážedlového kola nebo koloběžky i helmy.

pannda
Kelišová 6267 příspěvků 29 inzerátů 11.03.18 14:00

Kupte jim helmy na skateboard, zda se mi, že jsou kulatějsi

pannda
Kelišová 6267 příspěvků 29 inzerátů 11.03.18 14:06

https://www.jp-sport.cz/…let-z-purple

Billi
Nadpozemská drbna 25701 příspěvků 11.03.18 14:33

@pannda nevypadají špatně. Máš s nimi zkušenost? Nevadí u nich, že nemají to nastavitelné kolečko? Přece jen je někdy potřeba pod to dát třeba slabší čepici (u nás nutnost), tak se bojím, že s čepicí mu to bude malé.

mayunka
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 11 inzerátů 11.03.18 14:59

Ahoj, my mame prilbu Ked. Od dvou let, doted. Ted mu je devet a jeste chvili ji mit bude @Billi

pannda
Kelišová 6267 příspěvků 29 inzerátů 11.03.18 18:21
@Billi píše:
@pannda nevypadají špatně. Máš s nimi zkušenost? Nevadí u nich, že nemají to nastavitelné kolečko? Přece jen je někdy potřeba pod to dát třeba slabší čepici (u nás nutnost), tak se bojím, že s čepicí mu to bude malé.

Máme právě, na skateboard, a v zimě i na led, pod tím kuklu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePána blokl správce YouTube, přišel o vše. Všechno vyřeším, utěšuje se

Známý Youtuber MikeJePán dojel na své provokování. Byl mu zablokován kanál na... číst dále >

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama