HELP - na novém noťasu nechytám WIFI

13496
11.2.10 17:34

HELP-na novém noťasu nechytám WIFI

Cau holky
poradte prosim…sice nejsem hloupa ale tohle mi proste hlava nebere.
KOupila jsem si tedy novy notas a doma mam jak normalni pripojeni tak wifi na kterem mi ted jede notas ze ktereho pisi,novy notas jsem nainstalovala ale ouha,wifi mi na nem proste ne a ne najet a kdyz se chci na svou sit pripojit,dam heslo tak mi to proste nenajede.
Mate nekdo prooooosim nejakou radu?
Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9094
11.2.10 17:40

Co máš za notebook?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1797
11.2.10 17:54

Zkus restart :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9094
11.2.10 17:57

Jasně a nebo a vypnout a zapnout případně vytáhnout ze zásuvky co? :mrgreen: To jsou rady :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1797
11.2.10 18:04

no tak se smej, ale kdyz sem doma nastavovala wifi, mela jsem stejny problem, notebok ASUS eee Pc, ten nejnovejsi .. priteli to jelo na notebooku v pohode, a ja se ne a ne pripojit i pres klíč, hodila sem restart a chytlo se to :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
11.2.10 18:04

uz jsem to zkousela…mam netbook Acer aspire a normalni notas mam acer ferrari..
Sakra cim to muze byt?Furt me to pise ze se Windows nemohl pripojit k bezdratove siti..
Mam ted Win7 a na notasu WinXP…muze to byt tim?Asi ne ze? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Restart probehl a nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1797
11.2.10 18:06

Tamí a zkoušela jsi to opravit v nastavení připojení ? kdyz rozklikneš wifi, je tam moznost opravit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
11.2.10 18:09

no to tam prave neni a ja to furt hledam bo takhle si opravuji wifi na tom starsim notasu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1797
11.2.10 18:12

to snad nejak dáme dokupy..
tamí ja mam taky netbook ..
zkus tlačítko FN(funkce) a tlacitko kde je oznacene wifi.. treba ji mas vypnutou. Nebo ji takhle zkus probrat..nejdriv FN a k tomu znak wifi ja ho mam pod F2..takze FN držet a k tomu primacknout F2.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
11.2.10 18:20

no tak ja mam F2 a FN to ze spusti vlastnosti systemu pro zobrazeni sys.info…tak to asi neni ono a nejde mi dopatrat kde je to wifi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1797
11.2.10 18:24

nemas tam nekde na nejake klavese vyznaceno znacku wifi? vis jak to vypadá ? je to taková anténka a kolem toho závorky(znaci to signál)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
11.2.10 18:27

jj vim a prave ze nemam..
mam tento netbook
http://www.alza.cz/…-d141965.htm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18313
11.2.10 18:27

Tami zkus to co já: vzal jsm noťas v baterkovém režimu, bez šňůry a pochodoval jsem s ním po bytě. Zkoumal jsem sílu signálu - noťas mám jen jako koncovou stanici a v baráčku máme lokální wi-fi síť. A divil jsem se, jakou paseku dokáže nadělat, když mají mikrovlny procházet přes plynosilikátovou příčku tloušťky deset centimetrů. Prostě si vychytej místo, kde ti to zabere.

Předtím si ale detailně zkontroluj sofwarové nastavení wi-fi karty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
11.2.10 18:30

Juro no jenze ja s tim novym notasem sedim presne tam kde mam ten ze ktereho pisi a ktery je na wifi pripojen tak snad by tam to wifi melo jet taky…
Obcas mi jakoby signalek blikne ale chtelo by to preva to opravit ale ja to tady nemam..
MMch co to je softwarove nastaveni karty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18313
11.2.10 18:31

A ještě něco: asi to píšu moc polopaticky, ale zkontroluj si zapnutí wifiny mechanickým vypínačem. Bude ti vlevo dole pod klávesnicí svítit ta anténka s dvojitýma závorkama (myslím že zeleně).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama