Helter Skelter film nebo kniha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 04.05.11 21:14
Helter Skelter film nebo kniha?

Prosím prosím, kde sehnat tento film alespoň s českými titulky- hledala jsem snad všude a nic!!!!! Nebo tedy i popřípadě knihu?

Pro ty co je hned nenapadne o co jde- jde o vraždy Charlese Mansona…

Reakce:

tripetri
Echt Kelišová 9614 příspěvků 04.05.11 21:20

To mě taky zajímá, já to viděla od půlky v tv a pak si to chtěla stáhnout, ale našla sem to jen s ruskýma titulkama :roll:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25222 příspěvků 04.05.11 21:53

Film se dá stáhnout přes torrent, ale obávám se, že české titulky neexistují :-(

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 04.05.11 22:44

Jenny- ale já ho nenašla ani přes torrent :nevim: Normálně stahuju na hellspy, ale tam není a nikde jinde na webu jsem nenašla…a to už jsem byla ochotná pustit si to klidně v AJ.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 04.05.11 22:49

http://torrentz.eu/search?… :oops: :wink:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 04.05.11 22:52

Ale s titulkama to bude asi horší… :think:

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 04.05.11 22:53
Angua píše:
http://torrentz.eu/search?… :oops: :wink:

Angu-jsi božská, ale není to zadarmo nebo respektive, chce to platbu přes net a tu já nemám :nevim:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 04.05.11 22:56

Ne z těch sponsored links, mrkni pod to… To je ten z r. 1976? Je tam třetí od vrchu (přímo tento http://torrentz.eu/…8d2f9388426a )

Ty už zdarma jsou :mrgreen:

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 04.05.11 23:07

JJ, už asi stahuju :lol: Díky!

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 04.05.11 23:11

Tak supr :palec: A má to být jako dobré? Mně to nic neříká… :oops: :think: :lol:

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 04.05.11 23:21

Angu- no je to o vraždách co spáchala sekta Charlese Mansona…
Je to asi spíš i hnusné, ale nějak jsem se po dlouhé době dostala ke smrti Sharon Tate (pro mě nejkrásnější herečka všech dob), manželka Romana Polanského, kterou sekta také zabila v 8,5 měsíci těhotenství a tak nějak jsem si uvědomila, že bych to ráda viděla i zfilmované…

Načetla jsem o tom kde co, ale nikdy jsem nečetla knihu a ani neviděla film…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmiletý David žije díky novým játrům od dospělého dárce

Davidu Švestkovi je teprve sedm let a už strávil v nemocnici více času než... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >