Hematom na děloze, mimi menší

Anonymní
25.11.20 21:54

Hematom na děloze, mimi menší

Ahoj holky, možná to sem nepatří ale potřebuji se z toho vypsat. Dneska jsem byla poprvé na gynekologii od pozitivního testu, poslední ms 7.10. podle výpočtů bych měla být 7-8 týden těhu, ale miminko je velké pouze tak 5+5 týdne, srdíčko naštěstí bije, ale je tu ještě jeden problém. Doktorka mi našla v děloze hematom, vůbec nevím z čeho nebo co to způsobilo. zatím nekrvacím, žádné bolesti, ale doktorka se moc dobře netvářila. Předepsala mi utrogestan 2-0-2, magnesium a klidový režim. Za 14 dní jdu na kontrolu, máte s tímto některá zkušenosti? Děkuji za odpověďi, snazili jsme se skoro 2 roky takže je to vymodlený, a už jsem po 1 zamlklem těhotenství.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2675
25.11.20 22:06

Vis velikost hematomu a jeho umisteni? Ja mela hematom pod plodem. Lehce jsem chvilku spinila. Nakonec se sam vstrebal. A jako duvod vzniku hematomu mi doktorka rekla, ze tam mohlo byt dvojce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1515
25.11.20 22:13

Nohy nahoru, zadna namaha a uvidis bude to dobre. Ja mela ted v tehotenstvi velky hematom, o hodne vetsi nez plod, zacala jsem v 7 tt krvacet. Brala jsem Utrogestan, snazila se odpocivat, i kdyz se dvema malyma detma to moc neslo, pomalu se vstrebal. Ted jsem v 17 tt a vse v poradku.
Drzim palce :srdce:, hlavne myslet pozitivne, miminko to zvladne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.20 07:49

V 7tt jsem mela taky hematom, krve jak z vola, honem na pohotovost. Dali Utrogestan a Ascorutin, ale zazraky to neumi, pak uz bylo jen nekolik tydnu spineni. Je to bud a nebo tak na zacatku. Ted jsem 27tt a vse v poradku. Hematom se do 12tt vstrebal. Neboj, nemusi to znamenat nic zavazneho. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 14:29

Holky děkuji moc, hematom mám pod a vedle miminka, velikost nevím. Doufám že to dopadne dobře, trošku mě děsí že je menší než by měl být, ale snad to zvládne. Hlavně byl tak nahoře v boku, že při ultrazvuku jsem myslela že tam žádné není, až doktorka trošku prohledala tak ho našla, a prý je v děloze.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat