Reklama

Hematom na vaječníku, žádná MS, těhu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nika257
Nováček 7 příspěvků 19.12.17 16:47
Hematom na vaječníku, žádná MS, těhu?

Ahoj holky, potřebovala bych radu, nebo možná jen uklidnění :( Poslední MS jsem měla 28.10. od té doby nic, pobolívání podbřišku, před dvěma týdny asi 5 dní strašná bolest prsou, časté chození na malou.. Nejdřív mi chtěli léčit močák, brali mi krev, ale to se nepotvrdilo. Ve čtvrtek jsem byla na gyndě.. Doktor mi řekl, že vše vypadá na těhotenství podle příznaků i MS, že z té minulé krve jsem měla HCG 6,5, plus když se díval tak řikal, že mám “zduřelý čípek jako při těhotenství” či co. V děloze nic neviděl, za to viděl “něco” na vaječníku. Nabral mi krev a nechtěl dělat žádné zavěry bez výsledků. Včera jsem tam volala a sestra řekla jen, že těhotná nejsem, že pan doktor píše ve zprávě že nelze vyloučit hematom na vaječníku(což bylo asi to “něco”) a že pokud to do 3 týdnů nedostanu, mam přijít na injekci.. Na testech doma jsem měla jednou nic a pak duch..
tak já nevím už, že by zaniklé těhotenství? ALe je mi divné že ještě neodešlo.. A co ten hematom? Někdo nějaké zkušenosti prosím?? :(

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >