Hematom na vaječníku, žádná MS, těhu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nika257
Nováček 7 příspěvků 19.12.17 16:47
Hematom na vaječníku, žádná MS, těhu?

Ahoj holky, potřebovala bych radu, nebo možná jen uklidnění :( Poslední MS jsem měla 28.10. od té doby nic, pobolívání podbřišku, před dvěma týdny asi 5 dní strašná bolest prsou, časté chození na malou.. Nejdřív mi chtěli léčit močák, brali mi krev, ale to se nepotvrdilo. Ve čtvrtek jsem byla na gyndě.. Doktor mi řekl, že vše vypadá na těhotenství podle příznaků i MS, že z té minulé krve jsem měla HCG 6,5, plus když se díval tak řikal, že mám “zduřelý čípek jako při těhotenství” či co. V děloze nic neviděl, za to viděl “něco” na vaječníku. Nabral mi krev a nechtěl dělat žádné zavěry bez výsledků. Včera jsem tam volala a sestra řekla jen, že těhotná nejsem, že pan doktor píše ve zprávě že nelze vyloučit hematom na vaječníku(což bylo asi to “něco”) a že pokud to do 3 týdnů nedostanu, mam přijít na injekci.. Na testech doma jsem měla jednou nic a pak duch..
tak já nevím už, že by zaniklé těhotenství? ALe je mi divné že ještě neodešlo.. A co ten hematom? Někdo nějaké zkušenosti prosím?? :(

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >