Hematom na vaječníku, žádná MS, těhu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nika257
Nováček 7 příspěvků 19.12.17 16:47
Hematom na vaječníku, žádná MS, těhu?

Ahoj holky, potřebovala bych radu, nebo možná jen uklidnění :( Poslední MS jsem měla 28.10. od té doby nic, pobolívání podbřišku, před dvěma týdny asi 5 dní strašná bolest prsou, časté chození na malou.. Nejdřív mi chtěli léčit močák, brali mi krev, ale to se nepotvrdilo. Ve čtvrtek jsem byla na gyndě.. Doktor mi řekl, že vše vypadá na těhotenství podle příznaků i MS, že z té minulé krve jsem měla HCG 6,5, plus když se díval tak řikal, že mám “zduřelý čípek jako při těhotenství” či co. V děloze nic neviděl, za to viděl “něco” na vaječníku. Nabral mi krev a nechtěl dělat žádné zavěry bez výsledků. Včera jsem tam volala a sestra řekla jen, že těhotná nejsem, že pan doktor píše ve zprávě že nelze vyloučit hematom na vaječníku(což bylo asi to “něco”) a že pokud to do 3 týdnů nedostanu, mam přijít na injekci.. Na testech doma jsem měla jednou nic a pak duch..
tak já nevím už, že by zaniklé těhotenství? ALe je mi divné že ještě neodešlo.. A co ten hematom? Někdo nějaké zkušenosti prosím?? :(

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zahalte křivky, ukažte osobnost. Německá miss bude bez plavek

Po Spojených státech se i Německo rozhodlo, že v rámci dámské soutěže krásy... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama