Hematom na začátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 08.02.10 15:57
hematom na začátku těhotenství

Ahoj holky,jsem čerstvá těhulka,podle UTZ 5tt+2,všechno je v pořádku,dneska jsem byla na krvi,už mám přes 2000jednotek,ale zarazila mi jedna věc.Při dnešním ultrazvuku mi doktor našel malinký hematom 6mm,mně úplně zatrnulo,říkal tedy,že se nemusím bát(beru Ascorutin a Utrogestan)že se mohl utvořit,jak jsem špinila,mám dál brát ty prášky,ale stejně červíka v hlavě mám :cry: Myslíte,že se nemusím bát?Miminko je hodně vytoužené,s pří­telem jsme se snažili několik měsíců,nerada bych o něj přišla :cry:

Reakce:

Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 08.02.10 16:05

Ahoj, já měla hematom daleko větší od 7tt, doktor mi na to nic nedal (měla jsem ještě jiné problémy, nemohla jsem) a jsme tu :mrgreen:. Před 4 týdny jsem po termínu porodila klučinu. Přeji pěkné a pohodové těhotenství. Hlavně nestresuj, stres je daleko horší než nějaký hematom!

verveve
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 08.02.10 16:09

Ja mela hematom pri prvnim tehu - opravdu silene jsme zacala krvacet (ja myselela, ze jsem potratila) jelaj sme do nemocnice a tma mi rekli, ze to je hematom. Dostala jsem ascorutin a duphaston, tri dny jsme lezela v nemocnici. Ten hematom se vstrebaval do cely prvni trimestr - tkaze jsme obcas spinila (coz tedyb ylo pekne na nervy - vzdy jsme se bala, abych o mimi neprisla).
No a uz mame trileteho chlapecka.
No ap ri druhem tehu vse v poho - zadny hematom.
Takze se neboj - hematom a spineni je dost casty :-)
Preji pohodove tehu :-) - vim co to je za nervy.

Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 08.02.10 16:14

Holky,díky moc,doktor mě uklidnil,že se nemám bát,že je všechno v pořádku,já přímo chodím do Mulačovy nemocnice,na gynekologicko-porodnické oddělení,takže si myslím,že kdyby to fakt bylo špatný,že by mi hned řekl,ať si u nich pár dní poležím,ale on říkal,že je to v pohodě a že mám HCG ukázkový(v pátek jsem měla 814jednotek a dneska už přes 2000,přesný číslo nevím,tak hlavně,aby to nebyly dvojčátka :lol: )

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.10 16:28
Jenny83 píše:
Holky,díky moc,doktor mě uklidnil,že se nemám bát,že je všechno v pořádku,já přímo chodím do Mulačovy nemocnice,na gynekologicko-porodnické oddělení,takže si myslím,že kdyby to fakt bylo špatný,že by mi hned řekl,ať si u nich pár dní poležím,ale on říkal,že je to v pohodě a že mám HCG ukázkový(v pátek jsem měla 814jednotek a dneska už přes 2000,přesný číslo nevím,tak hlavně,aby to nebyly dvojčátka :lol: )

Ahoj,také jsem měla hematom,brala sem léky a vstřebával se celý I.trimestr,tak ať ti to dopadne stejně dobře jako mě.

nicky33
Kecalka 453 příspěvků 10.02.10 14:52

ahoj Jenny, hematom mam taky a vetsi nez ty, taky jsem se bala, ale uz ho mam pres 12 tydnu a mimco roste jak ma. Brala jsem utrogestan a ted v druhem trimestru beru magnesii, hematom se zmensuje a doktorka ho uz neresi. Tak drzim palce, temer vzdy se vstreba nebo i kdyz budes krvacet, bude to jen ten hematom. Uzivej si tehu :-)

Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 10.02.10 17:03

Ahoj Nicki33 děkuju za odpověď :-) Já vím,přečetla jsem různý diskuze,že se nemusím hematomu bát,že ho má hodně holek v těhotenství a většinou donosí zdravé miminko.Já taky beru Utrogestan na udržení a ještě Ascorutin,protože jsem trošku špinila a 2× malilinko krvácela,teď už je to v pohodě,skoro už vůbec nešpiním :-) To víš,že si užívám těhu,jsem těhotná poprvé a stále tomu nemůžu uvěřit,ale jsem strašně,strašně šťastná :mrgreen: :mrgreen: :dance:
Máme stejný metřík,taky se mi moc líbil.
Tobě také přeju pohodové těhotenství :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >