Hematom se pořád zvětšuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kkkamcatka
Nováček 10 příspěvků 12.05.19 16:36
Hematom se porad zvetsuje

Holky jsem absolutne zoufala a opravdu uz na dne svych sil, pred tydnem jsem zacala krvacet valila na pohotovost potvrzen hematom, 1,3 cm, pry odchazi s bude to v poradku - dostala jsem ascorutin, klid na luzku, vse jsem dodrzovala. :,( po tydnu tlak vypadla ze me srazenina velikosti dlane a krve jak z kohoutku, valila jsem do spitalu, zase me poslali domu, ze se jednalo o srazeninu, kdy pry mam hematom zanedbatelny a to 1,6cm, po 3 dnech se scenar opakoval- zase ze me vypadl obrovsky hematom, krve jak z kohoutu- zase pohotovost a tam mi sdelili, ze hematom mam v porodnich cestach a za 3 dny vyrost na velikost 3,8×1,5 cm a na stale krvaceni a s tim odchazeni kusu hematomu se man pripravit. Plus nasli myom na deloze 3,5 cm, ktery tam jeste pred 4 dny nebyl. Jsem v 11 tydnu maly se drzi zuby nehty ( zatim) roste a prospiva, samozrejme mi sdeluji kazdou kontrolu, ze to mam 50 na 50. Jsem psychicky unavena uz nemuzu, dodrzuji klidovy rezim, beru ascorutin, utrogestan a nove magnesko.
Jsem smirena snad uz se vsim, ikdyz na to, ze prijdu o miminko se pripravit neda. Nejvice se bojim potratu ve vyssim tydnu tehotenstvi ;( ps: ani jednou me nehospitalizovali, pry pokud neprestanu vzdy do hodiny masivne krvacet, prijet, abych nevykrvavela ;(

Reakce:
Térouš
Echt Kelišová 8668 příspěvků 12.05.19 16:50

Měla jsem to v obou tehotenstvich. Teď třetí nic. Bude to dobrý, už ses daleko. Někdo to tak prostě má. Lež a věř :hug:

Kkkamcatka
Nováček 10 příspěvků 12.05.19 16:53
@Térouš píše:
Měla jsem to v obou tehotenstvich. Teď třetí nic. Bude to dobrý, už ses daleko. Někdo to tak prostě má. Lež a věř :hug:

Dekuji za podporu, lezim a cekam kdy zase zacnu krvacet a padat ze me kusy, to mi rovnou rekli, ze s tim mam pocitat

aledud
Kecalka 469 příspěvků 12.05.19 17:02

Taky jsem krvácela v obou těhotenstvích, ve druhém více, dokonce mě i hospitalizovali, ale stejně s tebou nic nedělají, po týdnu jsem řekla, že jdu domů, měla jsem ještě 5letou dceru. Měsíc jsem se šetřila doma, byla jsem na palici - nechala jsem se vypsat do práce (kancelářská práce), myslela jsem na jiné věci a syn už má 6 let! Tak neboj, bude líp.

aledud
Kecalka 469 příspěvků 12.05.19 17:03

Jinak na pokoji jsme byli čtyři a všechny donosily, jedna dokonce dvojčata!

Kkkamcatka
Nováček 10 příspěvků 12.05.19 17:05

@aledud
Dekuji moc za zpetnou vazbu, je fajn slyset, ze to muze dopadnout i dobre, mi ten hematom furt roste ;(

aledud
Kecalka 469 příspěvků 12.05.19 17:06
@Kkkamcatka píše:
@aledud
Dekuji moc za zpetnou vazbu, je fajn slyset, ze to muze dopadnout i dobre, mi ten hematom furt roste ;(

Měla jsem ho od 7 týdne do 5 měsíce, pak se vstřebal, pořád nějaké krvácení, špinění… pak už to bylo dobré.

Térouš
Echt Kelišová 8668 příspěvků 12.05.19 17:10

@Kkkamcatka ten hematom máš pořád malý, takže fakt neboj

Kkkamcatka
Nováček 10 příspěvků 12.05.19 17:14
@Térouš píše:
@Kkkamcatka ten hematom máš pořád malý, takže fakt neboj

Prave se porad zvetsuje z 1,6 cm za 3 dny na 3,8×2, roste jak o zavod, pak se urve vypadne a jede nove kolo rustu. ;( to je furt dokola

berua13
Ukecaná baba ;) 1730 příspěvků 12.05.19 18:21

Byla jsem na tom podobně, hematom se několikrát zmenšil, znovu zvětšil… taky jsem hodně krvacela i s kusy krve… Ale teda nepotěším, dopadlo to špatně… Držím palce ať je vše v pořádku :srdce:

Térouš
Echt Kelišová 8668 příspěvků 12.05.19 22:35

@Kkkamcatka to se děje, je to v podstatě krvi naplněna modrina. Někde ti tam něco praská. Ale tahle velikost není drama.

kelynka
Kelišová 6871 příspěvků 12.05.19 22:39

@Kkkamcatka Snaz se vydrzet do 12tydne. Potom uz neni takove riziko, kdyz uz chrani miminko placenta. Taky jsem krvacela skoro do 20 tydne. Hlavne hodne polehavej :hug:. Drzim pesti :hug:

Váš příspěvek
Reklama