Hematom v 7tt 4x3cm, AS - špatně viditelný

16
5.8.20 16:16

Hematom v 7tt 4x3cm, AS - špatně viditelný

Ahoj. Prosím prosím, neměl jste někdo stejný problém?
Jsem po IVF v 7+3tt. Dnes jsem byla na Genetu na ultrazvuku. Mám hematom o velikosti 4×3cm 8o :,( což se mi zdá o proti plodu dost velký. Myslíte, že se vstřebá? Nebo celkově, že to dopadne dobře, když je tak veliký? A další nepříjemná věc :( paní doktorka mi řekla, že mám plod dost u stěny a že jde špatně vidět srdeční činnost. :,( a že to vidí 50 na 50. Na další kontrolu jdu v pondělí. Holky, prosím… Měl to někdo podobně jako já? Mám za sebou 2 potraty a miminko si strašně moc přejeme :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
238
5.8.20 16:20

S hematomem je to tezke. Tvuj je opravdu hodne velky. Ja ho mela ve stejnem tydnu o hodne mensi a stejne mi nikdo z lekaru nechtel rict, ze to dobre dopadne. Je nad miminkem, nebo pod nim? Kazdopadne odpocivej. Ber ascorutin. A uvidis. Drzim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2201
5.8.20 16:22

@Jana_Tan měla jsem hematom ještě větší. Těhotenství též po IVF. Já jsem k tomu masivně krvacela. Dr na pohotovosti říkala, ze srdíčko tam je, ale tvar je takový divny, protože hematom na to tlačil. Takže to taky neviděla nějak dobre. Druhy den jsem se nechala zkontrolovat ještě jednou na gyn. A dr mě ujistila, ze ti určitě dopadne dobre. :) měla pravdu. Už mám vedle sebe 3mesicni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
5.8.20 16:35

@lenorecka
Hematom mám nad.. Noo, mě právě dokrorka řekla, že kdyby to opravdu viděla špatně, že mi to řekne. Takže 50 na 50.
Odpočívám a beru 2×3 ascorutin a 1×3 progesteron.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
5.8.20 16:37

@HandulkaK Abych pravdu řekla, ani se tak nebojím toho hematomu ale spíše té srdeční reakci.. :,( prý srdíčko tluče už od 6tt :think: a u mě to neviděla a to už jsem skoro 8tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
5.8.20 16:38

@HandulkaK k miminku Ti moc gratuluju. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
5.8.20 16:41

Pro úplné upřesnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2201
5.8.20 16:46

@Jana_Tan já měla srdíčko poprvé v 6+5, prave v době, kdy jsem začala masivně krvacet.

Budu držet palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15828
5.8.20 18:18
@Jana_Tan píše:
@HandulkaK Abych pravdu řekla, ani se tak nebojím toho hematomu ale spíše té srdeční reakci.. :,( prý srdíčko tluče už od 6tt :think: a u mě to neviděla a to už jsem skoro 8tt.

Buď v klidu. Na první ko mně taky Dr. psala srdeční rekaci 50:50. Že prý tam asi je, ale nebylo to úplně přehledné. To se stane,.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
5.8.20 18:21

@P4ja když ono je to strašně těžké, zůstat v klidu. Snažím se samozřejmě myslet pozitivně, ale je to těžké. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15828
5.8.20 18:24
@Jana_Tan píše:
@P4ja když ono je to strašně těžké, zůstat v klidu. Snažím se samozřejmě myslet pozitivně, ale je to těžké. :(

To já vím. Jenže opravdu nic jiného než klid ti nepomůže. ;) Držím palce. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
5.8.20 18:27

@P4ja Ano, já vím. Moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu