Hematom v těhotenství 8tt, je to nebezpečné?

20
29.5.21 12:10

Hematom v těhotenství 8tt, je to nebezpečné?

Děvčátka, kdo má také hematom v děloze a nekrvací? Je to hodně nebezpečné? :( co s tím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21497
29.5.21 12:16

Muze byt a nemusi, záleží na velikosti, poloze, jestli praskne nebo se vstřebá. Nenadelas nic, buď v klidu a doufej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
29.5.21 12:19

@Kriss Tina doufám, doufám. Mě doktor při KO nic moc neřekl 🤷‍♀️ že mi k tomu ani nic prý říct nemůže jak to bude a tak, tak se bojim :roll: příští týden musím zase na kontrolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64239
29.5.21 12:25

@Wirthi může být a nemusí, vesměs se hematom vstřebá.. Ale nikde není záruka. Předpokládám, že máš klidový režim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
29.5.21 12:30

@martina.se to ano, mám. Nesmím nic, ani jít s naší čubou ven :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17105
29.5.21 12:31

To ti nikdo neřekne. Ja ho měla, vstřebal se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
29.5.21 12:33

Hematomy se mi tvořily celý první trimestr, některé praskly a odkrvácely, některé se vstřebaly. Těhotenství se udrželo, za 14 dnů mám TP. Ale je tam tolik okolností, že ti opravdu nikdo neřekne, jak to bude.. Hlavně odpočívej, opravdu nic nedělat a držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12462
29.5.21 12:59

Já měla jednou - krvácela jsem, těhotenství se udrželo.
Záleží, kde je. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.21 13:16

Taky jsem mela, posledni mi zmizel az v 15tt. Vse nakonec ok, drzim palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
29.5.21 13:49

Holky, děkuji za informace :srdce: mě ten doktor prostě vůbec nic neřekl, jen buď a nebo, to je všechno. Nic mi nevysvětlil, jenom to, že mám mít klidový řezim, bez sexu, bez námahy :think: ani mi nic neukázal, kde je ten hematom uložený a ani jak je velký, prostě nic :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12462
29.5.21 13:53

@Wirthi Když ono to je těžké. Co ti může říct, je to prostě případ od případu. Doporučil ti klidový režim, což je rozumné, ale on v tuto chvíli stejně víc udělat nemůže a ty taky ne. Šetři se, odpočívej a věř, že to dobře dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12462
29.5.21 13:54

Je i možné, že to odteče, což je někdy možná i dobře. Takže pokud bys začala krvácet, tak to také v tomto stádiu nemusí hned znamenat potrat.
Každopádně kromě toho klidového režimu nelze v tomto stádiu nijak zasáhnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64239
29.5.21 15:06
@Wirthi píše:
@martina.se to ano, mám. Nesmím nic, ani jít s naší čubou ven :?

Tak odpocivej a doufej.. Mi se 2× vstrebal, 4× to dopadlo blbe.. Kolegyně měla obří hematom a před pár dny porodila zdravého prcka, ale fakt jen ležela, nic víc.. Ono je to prostě hop nebo trop, bohužel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
29.5.21 15:37

Ahoj já jsem 6+6 tt.. Byla jsem 5 dní v nemocnici… Silné krvácení (zakrvacena celá děloha okolo plodu)
Teď mám. Hematon vedle plodu…
Dostala jsem tam 4 injekce a beru zvýšenou dávku utrogestanu 4× denně po. 2 a actoritum 4×2denne a mám mít klidový režim…
Měl by se hemeton strebat a mezitím musím. Ležet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
29.5.21 16:34

@Kpodhradska mě nepredeosal vůbec nic, krom toho, že si denně musím píchnout heparin :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat