Hematom v těhotenství zkušenosti

17.3.16 18:24

Hematom v těhotenství zkušenosti

Zdravím :mavam: :mavam:
Jsem ve 12tt a v úterý večer jsem začala strašně krvácet.
Jela jsem hned do nemocnice, plod je v pořádku srdíčko bilo a mával ručičkama :)
Jsem v nemocnici dávají mi tabletky a lék přes kanilu (nevím názvy léků :D )
Od té doby špiním jen pokud se utírám po malé. Dnes za mnou přijel přítel tak jsme si udělali malinkou procházku, šla jsem na malou a čůrala jsem pár kapiček krve a na vložce cca 2 cm jasně červený flek. :(
Strašne se bojím, máte zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64717
17.3.16 18:27

@SaminaSamina předpokládám, že Tě kontrolují. Ano, hematomy krvácí. Pokud je mrně v pořádku, sleduje se velikost hematomu a to, zda se vstřebá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.3.16 18:36
@martina.se píše:
@SaminaSamina předpokládám, že Tě kontrolují. Ano, hematomy krvácí. Pokud je mrně v pořádku, sleduje se velikost hematomu a to, zda se vstřebá ;)

Mam ho 5 cm velky a zitra jdu na ultrazvuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64717
17.3.16 18:42
@SaminaSamina píše:
Mam ho 5 cm velky a zitra jdu na ultrazvuk.

jo, oni ho budou sledovat - zda to mizí, zvětšuje se, neohrožuje dítko atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1802
17.3.16 19:17

@SaminaSamina Ahoj. Uplne mi zatrnulo když jsem si přečetla tvůj příspěvek. Já takto hodně začala krvácet v devátém týdnu…dobře to nedopadlo :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6177
17.3.16 19:32

Mela jsem hematom u prvniho tehotenstvi, jeden den jsem zacala silenw krvacet, ale plod se drzel. Mela jsem nakazany klidovy rezim. Plod uz neohrozil a zacal se vstrebavat. Ale stejne pak slo o zamlkle tehotenstvi - kazdopadne ne vinou hematomu. Ver miminku, dobre to dopadne!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.3.16 07:42
@berua13 píše:
@SaminaSamina Ahoj. Uplne mi zatrnulo když jsem si přečetla tvůj příspěvek. Já takto hodně začala krvácet v devátém týdnu…dobře to nedopadlo :(

Ajajaj :( to me mrzi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.3.16 07:43
@Betynka87 píše:
Mela jsem hematom u prvniho tehotenstvi, jeden den jsem zacala silenw krvacet, ale plod se drzel. Mela jsem nakazany klidovy rezim. Plod uz neohrozil a zacal se vstrebavat. Ale stejne pak slo o zamlkle tehotenstvi - kazdopadne ne vinou hematomu. Ver miminku, dobre to dopadne!

Verim, i kdyz mam silenej strach :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1802
18.3.16 08:20

@SaminaSamina Zbytecne se neplas…hematomy jsou dost caste a většinou to dopadne dobře…Já jsem holt mela smůlu..hematom se mi dělal opakovane…naposledy měl osm cm. Přidala se infekce a bylo to :(
Chce to klidový režim…a trpělivost :)
Držím palce a ver, že vse dobře dopadne. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6177
18.3.16 13:25

@SaminaSamina jak dopadl ultrazvuk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.3.16 06:10
@Betynka87 píše:
@SaminaSamina jak dopadl ultrazvuk?

Hematom na leve strane se vstrebal, ale na prave mi nasli bud dalsi hematom nebo myom. :( dr.to nemuze rozpoznat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6177
19.3.16 07:25

@SaminaSamina urcite to bude dobre. Miminko ted poroste a zvladne to :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1121
15.11.18 21:55

Holky, jdu si pro Vaše názory. Jsem v 5tt, zavádím Utrogestan. Dva dny po sobě jsem měla na toaleťáku lehce narůžovělou sliznici a k tomu bolest v levé části podbřišku (jakoby ovulace) a tlak uprostřed podbřišku jak před ms. Dnes večer jsem začala během hodiny dost krvácet červenou krví s pár kousky sražené krve, ale sliznice byla čirá. Po necelé hodině ustala bolest i tlak v podbřišku, krvácení je minimální, ale na toaleťáku stále něco je. Ráno jdu k mudr., tuším, že to bude SP. Přesto bych chtěla znát Vaše zkušenosti s tím, když Vám krvácel hematom, jak to probíhalo. Přijde mi divný, že jsem z ničeho nic hodinu zakrvácela a od té doby nic- žádná bolest a minimální krvácení. Děkuji za info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
334
15.11.18 22:27

@elena.78 krváčela jsem ve 14. a 17tt. Dost, a byla to odlouplá placenta a velký hematom. Krvácela jsem taky takhle chvíli, ale doslova jatka, a pak třeba ještě 14dní špinění. Měla jsem pak utrogestan a ascorutin. Věřím, ze to bude v pořádku. :srdce: a držím pěst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1121
15.11.18 22:33

@Sinisterka10
Děkuju za podporu. A jakou jsi měla barvu krve? Já krvácím jasně červenou, což by podle mne být nemělo.. a taky nechápu, že jak jsem zakrvácela, tak od té doby mě vůbec nic nebolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat