Hematon ve 13tt a hnědý výtok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
G.a.b.c.a20
Kecalka 395 příspěvků 28.11.18 09:55
Hematon ve 13tt a hnědý výtok

Zdravím.. Ráda bych Vás poprosila o radu či zkušenost. Ve 13tt jsem byla hospitalizovana kvůli krvácení, dr zjistil že se jedná o hematon nařidil přísný klidový režim + utrogestan a kapák co 6hodin. Krváceni po jednom dni ustálo a už jsem „jen“ špinila hnědým výtokem. 4 den mě propustili domů kde jsem měla stále užívat utrogestan a dodržovat klid. režim. Po týdnu jsem šla ke svému dr ten mi jen řekl že se hematon zmenšuje a že mám přijít na další kontrolu za 3 týdny. Utrogestan už neberu a už jsem ani nešpinila až do včerejšího rána kdy jsem šla na wc a na papíře bylo plno hnědého výtoku, dnes to pokračuje. Většinou je to jen když jdu na wc přes den na vložce nic moc není ( omlouvám se za tak podrobný popis ale nevím jak jinak to napsat).. A tak se chci zeptat, je to normální a hematon jen „odchází“ nebo je něco špatně a mám zajít k dr raději dřív? Včera jsem tam volala a sestra jen řekla ať přijdu o týden dřív než mám a zavěsila..

Přečtěte si článek: Co znamení krvácení v těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
veselamuchomurka
Povídálka 32 příspěvků 28.11.18 10:06

Taky jsem to tak měla a dobře to dopadlo…

MartaKosta
Stálice 82 příspěvků 28.11.18 10:08

Mám teď něco podobného. Pokud „jenom“ špiníš, nasadila bych klidový režim a čekala ty 2 týdny. Pokud by to přešlo ve krev, jela bych asi k doktorovi. Tělo se musí nějakým způsobem toho hematomu zbavit.

Nikku12
Kecalka 168 příspěvků 28.11.18 10:08

Ahoj, já měla krvácení z hematomu uz v sedmém týdnu. Po odeznění krvácení mi přišlo,že špiním věky. Přestalo a zase začlo..už jsem si připadala jak blázen. Mě doktor ale vYsvětlil, že špinit určitě budu, hlavně ať nekrvácím a nemám křeče, jinak hned na pohotovost. Takže se samozřejmě řiď hlavně sama sebou ale jen trošku pro uklidnění píšu svou zkušenost.

G.a.b.c.a20
Kecalka 395 příspěvků 28.11.18 10:13

Děkuji dr mi řekl že budu špinit ale né že to bude tak hodně tak jsem se lekla.. a holky @veselamuchomur­ka, @MartaKosta @Nikku12 a bolelo vás trochu i břicho? Není to pořád ale sem tam mě pobolívá..

Duhovka91
Nováček 1 příspěvek 28.11.18 10:18

Taky jsem to tak měla a všechno bylo ok :dance:

Nikku12
Kecalka 168 příspěvků 28.11.18 10:19

Mám pocit, že mě bolí břicho skoro pořád :lol: jestli spíše nepracují vazy a tak všechno se to tam nemění. Já teď pro změnu ležím s tvrdnutìm břicha…taky nic příjemného :roll: ale asi bych si mela zvyknout, že mé těhotenství přináší samé překvapení :D

G.a.b.c.a20
Kecalka 395 příspěvků 28.11.18 10:23

@Nikku12 já si právě i říkám zda mě nebolí třeba ze stresu.. a s tvrdnutím břicha jsem ležela v nemocnici s první dcerou, ale naštěstí bylo vše v pohodě a teď tady na mě chce pořád skákat :-) tak držim palce..mě příjde že tohle těhotenství je oproti prvnímu fakt hrůza, pořád něco.

elena.78
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 28.11.18 10:27

Pokud se jedná o hnědé špinění nebo hnědou krev, tak je to v pořádku, odchází z Tebe pravděpodobně ten hematom. MUDr. mi vysvětlovala, že hnědá barva krve znamená, že je již stará, přišla do kontaktu s kyslíkem před x dny a teprve nyní odchází z těla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 10:27

@G.a.b.c.a20 taky jsem mela hematom od nejakeho 14tt, mela jsem ho cele tehotenstvi a celou dobu jsem spinila hnede. Lezela jsem do konce 8.mesice. mela jsem povoleno jen si dojit na wc a do sprchy. Dobre to dopadlo :palec:

l3nk1cka
Stálice 52 příspěvků 28.11.18 10:38

Ahojte holky, pisu si pro povzbuzenia trosku i radu. Jsem v 7tt a dnes mi doktor nasel hematon nad mimiskem o velikosti 2-3mm. Prosim jak moc je to nebezpecne pro mimiska?

MartaKosta
Stálice 82 příspěvků 28.11.18 11:29
@G.a.b.c.a20 píše:
Děkuji dr mi řekl že budu špinit ale né že to bude tak hodně tak jsem se lekla.. a holky @veselamuchomur­ka, @MartaKosta @Nikku12 a bolelo vás trochu i břicho? Není to pořád ale sem tam mě pobolívá..

Pobolívá, nejsou to křeče, ale třeba večer mě bolí, nebo když si špatně lehnu, špatně se pohnu. Ale včera se prcek v břichu tvářil, že mu to nevadí.

MartaKosta
Stálice 82 příspěvků 28.11.18 11:32
@l3nk1cka píše:
Ahojte holky, pisu si pro povzbuzenia trosku i radu. Jsem v 7tt a dnes mi doktor nasel hematon nad mimiskem o velikosti 2-3mm. Prosim jak moc je to nebezpecne pro mimiska?

Tak nějaké riziko tam je, ale pokud se doktor vyjádřil, jako, že je vše ok, tak bych se nestresovala.

G.a.b.c.a20
Kecalka 395 příspěvků 28.11.18 12:01

Mockrát děkuji všem za uklidnění a vaše zkušenosti :hug:

veselamuchomurka
Povídálka 32 příspěvků 28.11.18 15:18

S tím břichem si to nepamatuju, člověk se na to víc zaměří a pak se mu to mnohdy i zdá…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >