Hemeroidy po porodu, bolesti

Anonymní
4.8.21 23:32

Hemeroidy po porodu, bolesti

Zdravím :mavam: mám větší problém a chtěla bych ho řešit, prozatím bez pomocí lékařů pokud možno.. jsem 5 měsíců po porodu a už asi měsíc mě trápí hemeroidy. Nejvíc když chci jít na velkou, to pomalu brečím bolesti.. nějaký rady? Momentálně používám mast faktu, zkoušela jsem dobovou kůru a preparation H. Myslíte, že to je spíš na zákrok? Mám z toho strach a nedovedu si představit na někoho vystrkovat prd… :oops: diky za jakoukoliv radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17785
4.8.21 23:39

Mne na hemeroidy v tehotenstvi dobre zabiral Antistax. Ale mam pocit, ze zde v cechach neni dostupny. Da se koupit v Nemecku a v Polsku taky.

Na akutni hemroid, ktery je vyhrezly, jsem na zatazeni dovnitr pouzivala kostu ledu v mikrotenovem sacku a prikladat.

Faktu mas mi nikdy nefungovala, takze jedine antistax a led.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10940
5.8.21 00:12

Mě docela pomohly cipky už nevím značku. Ale taky to není ještě ok, uvidím co po dalším porodu a myslím, že to taky budu muset řešit už u doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1471
5.8.21 06:37

Zkus Faktu mast i čípky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8483
5.8.21 09:09

Tu dubovou kůru hoď do lednice a mazej tou studenou mastí, nezdá se to, ale pomůže to
pokud to chceš řešit tak buď chirurgie nebo proktolog

Příspěvek upraven 05.08.21 v 13:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1942
5.8.21 09:23

Já bych raději prcku vystrčila, než se takhle trápila, jediný co bych ti doporučila tak prášky na žíly, můžeš tam mít trombózky, já je měla a to bylo bolestivý. A k tomu prokto glyvenol a čípky dovnitř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.21 16:39

Hezký den, jsem skoro půl roku po porodu a dnes ze mě vyšel hlen s nitkami krve. Mohlo by se jednat o vnitřní hemeroidy? K doktorce samozřejmě půjdu, jen jestli nemám plašit a jet třeba na pohotovost. Bolest břicha, ani průjem nemám. Jen jsem včera byla na druhé dávce očkování proti Covidu, ale s tím to asi nebude mít souvislost.
Občas se mi stane, že po větší či tužší stolici mám na toaletním papíře krev, ale to jsem vždy sváděla na trhlinku. Dohromady s tím pak i následné svědění či pobolivani.
Jak jsem již psala, k doktorce se určitě chystám, protože můj taťka a mladší sestra mají Crohna, tak abych něco nezanedbala.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat