Hemeroidy po porodu

Anonymní
17.2.21 00:46

Hemeroidy po porodu - doporuceni Praha proktolog

Ahoj, jsem 8m po porodu akutnim CS, predchazely tezke zacpy, kdy mi vykoukl maly hemeroid. Bohuzel jsem nedavno zjistila, ze se k nemu objevil jeden obrovsky (aspon myslim, ze je to hemeroid, je to modra boule okolo poloviny konecniku). Je tady nekdo z Prahy a doporuci mi citliveho proktologa? Nijak me to neboli a ani jsem o tom nevedela, nez jsem se tam koukla kvuli pupinku vedle :roll:. Nejaky napad, jak to zkusit resit doma? Mam z toho strasnou depku… mate nekdo za sebou odstraneni vetsiho hemeroidu? Jde to i bez rezani?

Dekuji predem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8981
17.2.21 06:24

http://www.nnfp.cz/…/proktologie :palec: jsou výborní a na pojišťovnu, pokud bys chtěla do soukroma, pak
https://www.sihena-medico.cz/proktologie/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7838
17.2.21 08:05

Kup si Diozen, volne prodejny, je to na zilni system, ja to uzivam pravidelne a na hemoroidy to funguje bezvadne. A zkus sprchovat studenou vodou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3639
17.2.21 08:43
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem 8m po porodu akutnim CS, predchazely tezke zacpy, kdy mi vykoukl maly hemeroid. Bohuzel jsem nedavno zjistila, ze se k nemu objevil jeden obrovsky (aspon myslim, ze je to hemeroid, je to modra boule okolo poloviny konecniku). Je tady nekdo z Prahy a doporuci mi citliveho proktologa? Nijak me to neboli a ani jsem o tom nevedela, nez jsem se tam koukla kvuli pupinku vedle :roll:. Nejaky napad, jak to zkusit resit doma? Mam z toho strasnou depku… mate nekdo za sebou odstraneni vetsiho hemeroidu? Jde to i bez rezani?Dekuji predem.

Sedací koupele z dubové kůry, jíst stravu bohatou na vlákninu a doplňky stravy s obsahem rutinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 23:34

Jdi k tomu lékaři. Mě tedy odstraňováli ty 2. stupně, prý jsem měla i vnější. Šlo to bez klasické operace, ale to ti řekne jen doktor, co je v tvém případě možné.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat