Hemeroidy v těhotenství prošlý faktu

Anonymní
3.7.21 23:36

Hemeroidy v těhotenství prošlý faktu

Ahoj, prosím vás mám takový problém a jsem z toho momentálně dost rozhozená..
nevím co to je, ale jsem teď v 8 měsíci těhu, trpěla jsem hodně na zácpy, byla jsem teď na “velké” a hrozně mě pálil a svěděl konečník, šla jsem se tedy vysprchovat jenže to ničemu nepomohlo.
Dočetla jsem se že by mohlo jít o hemeroidy, doma jsme měli ještě co měl přítel faktu čípky, jenže jsem dříve konala než četla, jsou prošlé dva roky, ale už mi nešel “ven”.. a při snaze ho dostat ven, jak jsem tlačila tak mi vylezl konečník a okolo jsem ho měla úplně tvrdý :( nevíte co s tím nebo co to může být a jestli ten čípek faktu který je prošlý mi něco udělá??? :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
201
3.7.21 23:42

Tak to jsi tlačila až moc. Zajdi si do lékárny pro krém a příště radši čti než si něco někam strčíš 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2406
3.7.21 23:50

Používám teď preparation H jsem taky 8 měsíc. Za mě masticka super a pomáhá 👍🏻 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
937
4.7.21 02:14

Mne preparation H nepomohla, dr mi napsala Detralex a ten pomohl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
4.7.21 07:05

Prošly faktu ti nic neudela, maximálně nebude ucinkovat..nešel ven protože už byl rozpuštěný, rozpouští se celkem rychle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9732
4.7.21 09:06

Faktu cipky v těhotenství jen po poradě s lékařem. Přečti si pribalovy leták.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
4.7.21 09:16

@JancaS84 to píšou skoro u všech léků protože nejsou oficiálně na těhotných testované…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
E92
86
4.7.21 09:37

Ahoj me rikali v lekarne ze muzu používat mast i cipky faktu (nemusi to byt jen faktu, ale me vyhovuje) :) jen dodrzet davkovani - mela jsem taky problem s hemeroidy jednu dobu a nemohla ani sedet, takze ja to mazala i vickrat denne 😬 a muzes to potom pouzivat i behem kojeni, na to jsem se taky ptala uz radeji😁
Jinak s proslym cipkem nic nebude, jak psaly holky, max se ztraci ucinnost leku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat