Hemoroidy, zkušenost s léčbou, Hemoxin?

Anonymní
17.7.21 09:14

Hemeroidy, zkusenost s lecbou, Hemoxin?

Ahoj, jsem pres rok po porodu, ovsem akutnim cs, ale v tehotenstvi se mi udelal jeden hemeroid, respektive visici kuze, po porodu jsem si vsimla i pri “roztahnuti” konecniku osklivych krecaku, modrych a opravdu velkych hemeroidu, ktere se tahnou az nevim kam, vnitrni/vnejsi. Omlouvam se za popis. U proktolozky jsem byla, rekla, ze to nic zatim neni a ze mam zkouset cipky a masti. Nepomaha a ted jsem s hruzou zjistila, jak hrozne muj zadek vypada :roll:. Zvetsuje se to a ten visici uz se ani nezatahuje. Pritom na zacpu netrpim, naopak, nemam zlucnik, takze me sem tam neco prozene. Ani mi nezpusobuji vetsi potize (zatim), nekrvaci, neboli, obcas svedi a jakoby citim tam diskomfort.

Chci se zeptat tech, co se jich uspesne zbavily nebo alespon se jim zmensily, co pomohlo, budu rada i za zkusenosti s odstranenim a jak to probiha. Take me zajima zkusenost s pripravkem Hemoxin, mam od stejne firmy zkusenost s Urixinem, ktery me zbavil vleklych zanetu mocovych cest, tak bych mozna zkusila i ten Hemoxin. Diskuze je tu jen jedna a stara ohledne tohoto pripravku.

Moc dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8068
17.7.21 09:19

Mne se na hemoroidy osvedcil Diozen, furt ho jim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat