Hemeroidy, zmizí po nějaké masti?

Anonymní
24.2.21 15:08

Hemeroidy, zmizí po nějaké masti?

Prosím :kytka: holky, je nějaká mast nebo něco, co mi pomůže na hemeroidy? Jako něco opravdu účinného, že ty hemeroidy zmizí? To je peklo :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
898
24.2.21 15:17

Zkus mast z dubové kury a uvidíš mají ji běžně v lékárně 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
898
24.2.21 15:18

A nebo čípky na hemeroidy Faktu 🙂ty pomohli mamce 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
24.2.21 15:25

Pomaha dusledna hygiena, sprchovani one oblasti stridave teplou a studenou vodou - posledni musi byt studena. Mast Faktu a tomu podobne. Detralex - muze napsat tusim i obvodak - pomaha dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266
24.2.21 15:30

Mně pomáhá jen a pouze mast / gel z dubové kůry. A ledová voda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16053
24.2.21 15:34

Nezmizí, mast zmírní obtíže a zamezí dalšímu růstu, zejména když to podpoříš ještě užívání hesperidinu a diosiminu.

Pokud je chceš vyloženě odstranit tak potřebuješ jednoduchoučký zákrok - čím dřív se na něj dokopeš, tím to bude méně to bude problematické. Nejjednodušší je najít si proktologickou ambulanci co na to má laser.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
24.2.21 15:40

Když už se vytvoří, tak nezmizí. Pokud je to ale nějaká „lehká forma“, tak stačí důsledná hygiena, dubová kůra (ať už mast nebo sprchový gel) k tomu detralex (na předpis a je docela drahý).
Pokud už jsou špatné a vylezlé a fakt dělají problémy, tak je to na chirurgické odstranění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 16:46

Drahé polovičce pomohla kombinace krému Faktu a vlhčeného toaletního papíru s dubovou kůrou (obojí po každém použití wc). Cca po týdnu hemeroid zmizel.

• Citovat
  • Nahlásit
E92
80
24.2.21 16:50

Ahoj, pomaha mi mast Faktu (je takova mastnejsi) anebo
Proctoglyvenol (je kremovejsi). Me pak zalezou zpatky po par dnech 😁 nejak sem se nedokopala jit na proktologii jeste 🙃 😬

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 17:22

A co pijavice, nemáte někdo zkušenosti? Uvažuju o nich.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 21:41

Nezmizí, jen zmizí priznaky. Třeba Faktu má i znecitlivujici účinek a dost se mi po něm ulevilo, ale jak to přestanes používat, tak se ty příznaky časem vrátí.
Jestli je to peklo, tak zajdi k lékaři a domluv se s ním na léčbě. Čím dřív, tím méně náročný zákrok to bude. Já byla na laseru, bolest byla, ale proti tomu, co popisují lidi po běžné operaci, to byla procházka růžovým sadem. Platila jsem si to sama, ale určitě se mi to vyplatilo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 21:49

To je pěkná blbost, že nezmizí. Záleží na tom jak moc to má a z čeho. Měla jsem po porodu, stačilo 4 dny mazat Faktu a bylo po problému. Taťka používal dubovou kůru a taky se mu to spravilo.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat