Jsou to hemoroidy?

Anonymní
30.4.20 15:26

Hemoroidy nebo něco jiného?

Ahoj, vím že mi nikdo úplně přímo neřekne, zda to jsou hemoroidy či ne. Ale třeba tu někdo má/měl něco podobného. V sobotu jsem zacala pociťovat tlak nebo nevím jak to nazvat v konečníku. Dnes jsem zašla k Dr, vyšetřila mě pohmatem a že tam cítí někde vevnitř n co jako menší uzlík, prý nejspíše hemoroid. Nikdy jsem nic takového neměla, tak nevím jak jestli to má či nemá bolet. Za týden mám jít na rektoskopii, ale mám strach zda to nemůže být i něco jiného. Máte prosím někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4157
30.4.20 15:30

Tak pokud nekadite krev, tak jste na tom jeste dobre. A jinak tezko rict. Je to vesteni z kamenu leda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
802
30.4.20 15:30

Tak pokud ti to řekla doktorka :zed: uzlík většinou znamená hemeroid, pogoogli si :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1615
30.4.20 15:48

Pokud to tlačí nebo bolí, doporučuji mast z dubové kůry nebo koupit sušenou dubovou kůru, udělat si odvar a sednou si do lavoru. Když nic jiného, nic se tím nezkazí. Hemoroid může bolet, ale nemusí, může krvácet, ale taky nemusí. Je jich více druhů. Zkusila bych nějakého proktologa, nebo jak se doktoři přes zadky jmenují :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama