Hemoroidy po druhém těhotenství

Anonymní
7.7.15 11:08

Hemoroidy po druhem tehotenstvi

Kvuli citlivosti tematu budu anonymni. Jsem skoro 15 mesicu po druhem porodu a trpim na vnejsi hemeroidy. Vetsinou vyleze po zachodu (na velke) :oops: :oops: :oops: a pokud nezastrcim je tam porad. Neni velky, ale je. Stydim se jit k dr, ale obtezuje me! Ma nekdo podobnou zkusenost? Co s nim? Jak na nej? Lecba popr operace? Zakrok? Kam s nim jit? Uz asi sam nezmizi co? :oops: nekdo mi doporucil cipky Faktu. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
7.7.15 11:09

Rozhodně k doktoru jdi, chápu, že se stydíš, ale trápit se tím je blbost, hemeroidy se opravdu objevují po porodu bohužel, ale doktor pomůže

• Nahlásit
  • Citovat
1714
7.7.15 11:22

Jj, mě se po prvním porodu taky objevili, jdi k dr, fakt se nestyd, je to normální, rozhodně to není nic horšího než bolest, která tě doprovází při chození na velkou :) mě napsal prášky Detralex a do pár dní jsem byla zahojená. Sám dr mi doporučil chodit každý den ve stejnou dobu na velkou a jíst potraviny, co tě nebudou ucpávat. Jednou za čas se mi to vrátí, ale s tím už se nedá holt nic dělat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.15 11:43

@Lenule15
A to stacilo jen brat detralex a byly fuc?

• Nahlásit
  • Citovat
7.7.15 12:17

Taky se mi objevily po porodu. Měla jsem vnější i vnitřní a bolelo to víc, než šití :roll: Nemohla jsem si kvůli tomu 3 týdny sednout :oops: Ještě v porodnici mi dali recept na Detralex a dostávala jsem čípky a mastičku Faktu. Ten Detralex je opravdu dobrý, hodně rychle se to smrskávalo. Taky je potřeba dodržovat pitný režim, jíst hodně vlákniny a potraviny s obsahem rutinu (já jsem se ládovala pohankou a pohankovým mlékem).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1714
7.7.15 12:46

Jj Detralex fakt pomohl, já s tím teda šla k dr hned, protože jít na velkou pro mě bylo horší, než samotný porod. Tak držím palce, at je brzy líp

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama