Hemoroidy po porodu CS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Faris
Povídálka 19 příspěvků 13.02.18 15:09
Hemoroidy po porodu CS

Ahoj holky. Jsem pet nedel po porodu a asi se mi udelal hemoroid. Nejdriv jsem si myslela, se se mi udelala na konecniku ranka (kvuli vetsi stolici), ktera se nechce zacelit. Ale ted uz jsem skoro presvedcena, ze se jedna o hemoroid. Myslela jsem, ze se delaji kvuli tlaceni pri porodu. To se mi vyhlo, akutni cisar. Proc se ty bestie delaj?! Nasla jsem doma Procto glyvenol, mast primo na to. Muzu pouzit bez porady s lekarem? A i kdyby to fakt bylo jen nejake poraneni?

Najdete v encyklopedii: Porod císařským řezem

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6033 příspěvků 26 inzerátů 13.02.18 15:12

Určitě… Hemeroidy má dnes každý

Uživatel je onlinepe-terka
Extra třída :D 12763 příspěvků 13.02.18 15:16

To může být klidně i těhotenstvím, ke konci dostává konečník a celá malá pánev pořádně zabrat. Pokud je to snesitelné a nekrvácíš, nech si napsat Detralex. Je to podpůrný lék na cévy, přírodního charakteru.

hofka
Extra třída :D 14897 příspěvků 13.02.18 15:33

Taky jsem měla, po obou císařích.. po čase zmizely. Mazala jsem gelem z dubové kůry.

dickys
Kecalka 360 příspěvků 13.02.18 15:48

Mně se hemoroidy udělaly už během těhotenství, porodem se jenom vytlačily. Můžu doporučit faktu čípky, během pár dní neskutečná úleva.

janablizkova
Kecalka 134 příspěvků 13.02.18 16:10

@Faris Mám také problémy s hemeroidy v každé lékárně jsou dostupné masti poradí ti nebo i čípky. Je třeba zvýšit příjem tekutin a hygienu v oblasti konečníku.

Anonymní  13.02.18 16:36

Presne jak psala hofka, udelal se mi po akutnim cisari… nechapala jsem, zadne tlaceni tak jak to. Mazala jsem jen dubovou kurou v gelu a nemuzu si ji vynachvalit! Za 14 dni byl pryc. :dance:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 13.02.18 17:17

Hemoroidy se muzou udelat uz v tehotenstvi. Me pomohly Proktis cipky. Jsou sice drahy, ale fakt stoji za to :palec: Faktu mi vubec nepomohly…

Faris
Povídálka 19 příspěvků 14.02.18 12:40

Moc dekuji za reakce. Pokud nepomuze ta mast, co mam doma, vyzkousim vase tipy. :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak se bude jmenovat? Nedávno se narodil Rolex a Puma Lia

Někteří rodiče vědí jméno pro své dítko hned, jak se na testu objeví dvě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sex je nejlepší v 64 letech, uvádějí muži. Ženy dva roky přidávají

I když je sex seniorů tak trochu pořád tabu a mládí má i v tomto směru... číst dále >

Digitální domorodci? Spousta dětí neumí víc, než klikat a dotýkat se

Naše děti s digitálními technologiemi vyrostly a berou je jako samozřejmost.... číst dále >

Reklama