Reklama

Hemoroidy po porodu CS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Faris
Stálice 64 příspěvků 13.02.18 15:09
Hemoroidy po porodu CS

Ahoj holky. Jsem pet nedel po porodu a asi se mi udelal hemoroid. Nejdriv jsem si myslela, se se mi udelala na konecniku ranka (kvuli vetsi stolici), ktera se nechce zacelit. Ale ted uz jsem skoro presvedcena, ze se jedna o hemoroid. Myslela jsem, ze se delaji kvuli tlaceni pri porodu. To se mi vyhlo, akutni cisar. Proc se ty bestie delaj?! Nasla jsem doma Procto glyvenol, mast primo na to. Muzu pouzit bez porady s lekarem? A i kdyby to fakt bylo jen nejake poraneni?

Přečtěte si článek: Porod císařským řezem a hojení poté

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6501 příspěvků 32 inzerátů 13.02.18 15:12

Určitě… Hemeroidy má dnes každý

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15986 příspěvků 13.02.18 15:16

To může být klidně i těhotenstvím, ke konci dostává konečník a celá malá pánev pořádně zabrat. Pokud je to snesitelné a nekrvácíš, nech si napsat Detralex. Je to podpůrný lék na cévy, přírodního charakteru.

hofka
Extra třída :D 14976 příspěvků 13.02.18 15:33

Taky jsem měla, po obou císařích.. po čase zmizely. Mazala jsem gelem z dubové kůry.

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 13.02.18 15:48

Mně se hemoroidy udělaly už během těhotenství, porodem se jenom vytlačily. Můžu doporučit faktu čípky, během pár dní neskutečná úleva.

janablizkova
Kecalka 421 příspěvků 13.02.18 16:10

@Faris Mám také problémy s hemeroidy v každé lékárně jsou dostupné masti poradí ti nebo i čípky. Je třeba zvýšit příjem tekutin a hygienu v oblasti konečníku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 16:36

Presne jak psala hofka, udelal se mi po akutnim cisari… nechapala jsem, zadne tlaceni tak jak to. Mazala jsem jen dubovou kurou v gelu a nemuzu si ji vynachvalit! Za 14 dni byl pryc. :dance:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 2 inzeráty 13.02.18 17:17

Hemoroidy se muzou udelat uz v tehotenstvi. Me pomohly Proktis cipky. Jsou sice drahy, ale fakt stoji za to :palec: Faktu mi vubec nepomohly…

Faris
Stálice 64 příspěvků 14.02.18 12:40

Moc dekuji za reakce. Pokud nepomuze ta mast, co mam doma, vyzkousim vase tipy. :srdce:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >