Hemoroidy v těhotenství, léčba?

Anonymní
26.9.20 08:20

Hemoroidy v těhotenství, léčba?

Ahoj, jsem v 39 týdnu těhotenství a trápí mě vnější hemoroidy cca od 30 týdne, vyzkoušela jsem ruzne masti, ale výsledek žádný. Týden zpět jsem si na doporučení kamarádky koupila Faktu čípky, ktere opravdu zabraly. Problém je, že hemoroid nezmizl úplně, ale zůstala po něm volná vytahana kužička.
Zmizne tato kužička sama?
Případně zmizí, když budu čípky používat ještě déle?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3146
26.9.20 08:39

Možná zmizí po porodu. Vydrž a uvidíš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6995
26.9.20 09:11

Zmizne, ale pokud budeš rodit přirozeně, může se udělat nový. Dej tomu čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.20 09:17

@bublinek s tím počítám, chtěla jsem ten původní nechat být a začít řešit až po porodu, ale stále se to zhoršovalo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.20 10:35

Mně se u prvního udělal po porodu- kvůli příšerné zácpě,… faktu mast asi měsíc a dobré, volnou kůžičku jsem zamačkavala dovnitř-postupně se zmenšil. Než jsem to stačila po konci kojení dořešit na chirurgii, přišel covid a pak už jsem byla zase těhotná. Projevil se v druhém těhotenství, zase to stejné místo, už v 25tt. Takže zase faktu mast a pomáhá to aspoň na ten diskomfort. Po porodu jdu hned na chirurgii, i když chci kojit, děsně mě to štve.

• Citovat
  • Nahlásit
273
26.9.20 20:34
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem v 39 týdnu těhotenství a trápí mě vnější hemoroidy cca od 30 týdne, vyzkoušela jsem ruzne masti, ale výsledek žádný. Týden zpět jsem si na doporučení kamarádky koupila Faktu čípky, ktere opravdu zabraly. Problém je, že hemoroid nezmizl úplně, ale zůstala po něm volná vytahana kužička.
Zmizne tato kužička sama?
Případně zmizí, když budu čípky používat ještě déle?

Nech si na gyndě předepsat detralex :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama