Henna blond

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.9.21 11:03

Henna blond

Ahoj, je tu někdo kdo má zkušenosti s Hennou? Zajímalo by mě, jestli mi dokáže obarvit vlasy na blond z mojí přirozené blond, která ale za ty roky ztmavla, takže je spíš tmavá. Nechci si ničit vlasy barvama z drogerie :/.
Jak dlouho ta blond potom ve vlasech vydrží? Slyšela jsem, že se do vlasů nezažere, takže se vymývá, nebo ne?
Prosím o anonym :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9425
18.9.21 11:26
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu někdo kdo má zkušenosti s Hennou? Zajímalo by mě, jestli mi dokáže obarvit vlasy na blond z mojí přirozené blond, která ale za ty roky ztmavla, takže je spíš tmavá.Nechci si ničit vlasy barvama z drogerie :/.
Jak dlouho ta blond potom ve vlasech vydrží? Slyšela jsem, že se do vlasů nezažere, takže se vymývá, nebo ne?
Prosím o anonym :)

Přírodní barva zesvětlit nedokáže :?. Cassia dodá barvu, třeba když máš šediny a nesvítí ti pak stříbrné vlasy. Nebo když máš takovou barvu myšky, tak to dodá odstín a vlasy oživí. Jsou různé rady na netu na přírodní zesvětlení, mně tedy nic z toho nepomohlo. Mně cassia moc nechytla a postupně se jakoby vymývala, ale jestli je u někoho zažraná, nevím. Jen zrovna u té přírodní blond a případného barvení si dej pozor ať to není případně blízko chemického barvení. Je to taková fajn maska na dodání odstínu a regeneraci vlasů :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26195
18.9.21 11:26

No zesvětlit ti vlas nezesvetli, to musíš odbarvit, pokud chceš dosáhnout světlejšího odstínu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
18.9.21 11:50

Henna nezesvětluje a nevolila bych cestu odbarvení a potom henna. Nemá se to kombinovat s chemickými barvami. Zkus vyhledat na internetu jiné přírodní zesvětlení vlasů. Moje kamarádka si jednou kdysi dala černou blond na světlé vlasy a asi za rok to zvládla stáhnout zase na světlou barvu. Myslím, že používala sůl, heřmánek, atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4375
18.9.21 17:01
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu někdo kdo má zkušenosti s Hennou? Zajímalo by mě, jestli mi dokáže obarvit vlasy na blond z mojí přirozené blond, která ale za ty roky ztmavla, takže je spíš tmavá. Nechci si ničit vlasy barvama z drogerie :/.
Prosím o anonym :)

Hennu pouzivam pres deset let, vyzkousela jsem nekolik znacek i odstinu. Vylozene blond pochybuju ze udela. Umi pracovat s sedivymi vlasy, coz je muj pripad, ale tmave nezesvetli. A ano vymyva se pri kazdem myti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat