Henna - chci červený odstín

64
3.4.20 19:02

Henna - chci červený odstín

Zdravím,

barvím se hennou, ale chtěla bych, aby mi to tentokrát chytilo víc do červena, než do zrzava. Používám hennu od Henné Color, koupila jsem si teď odstín bordó, který by měl být nejvíce do červena.

Kdo máte zkušenosti, jak tedy aplikovat, aby výsledek byl co nejvíce červené vlasy? Vždy tam přidávám citron, aby mi to ty vlasy trochu zesvětlilo a výsledek byl o něco viditelnější. Co použít dál nebo jak aplikovat?

Děkuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6386
3.4.20 19:14

Neporadím, zahačkuju se, můžeš vyfotit barvu před a po barvení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
3.4.20 19:17

@bublinek Klidně pak vyfotím. Já jsem nějaké rady už četla. Že se má henna zalít ibiškovým čajem, přidat červené víno apod. Ale radši bych slyšela rady přímo od někoho, kdo se nějakou metodou barví a funguje mu to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22533
3.4.20 19:26

Já kupuju klasickou Hennu značky Khadí, odstín nějaká klasicka bez příměsí. Mám barvu výrazně do červena (původní je středně hnědá), kryje i počínající šediny. Nedávám do toho nic jiného než horkou vodu, míchám v nekovových nádobách. Jsem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
3.4.20 19:48

@pe-terka A který odstín kupujete? Máte prosím fotku před a po?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3435
3.4.20 19:49

Ted mam cistou Lamdu bez indiga, zalevam horkym ovocnym cajem a pridavam citronovou stavu. Pak jde vic do cervena. Kdyz zaleju vylozene vrouci vodou a nic nepridavam je spis zrzavooranzova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22533
3.4.20 19:55
@kibi píše:
@pe-terka A který odstín kupujete? Máte prosím fotku před a po?

já jsem tu krabičku zrovna včera vyhodila, ale je to ten nejvíc obyč odstín, bez příměsí…Nefotila jsem se, ale ta červen je výrazná. Je to hezké a viditelné na první pohled.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24106
3.4.20 20:01

@kibi když chci, aby henna byla tlumenější, tak zaliju černým čajem a nebo kávou. Minule jsem nechala na vlasech přes celou noc a byla to nádhera.
Doporučuju tyhle stránky
http://dlouhevlasy.cz/…nnovani.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24106
3.4.20 20:03

Jo a použila jsem naposledy tuhle
http://www.poddestnikem.cz/…la-jatropha/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3285
3.4.20 20:07

Četla jsem, že když se rozpustí studenější vodou, dá pak barvu spíš dohněda, když vroucí, tak do červena. Zkoušela jsem a přijde mi, že to celkem funguje, ale já mám hnědé a celkem tmavé vlasy od přírody, takže to moc vidět není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22533
3.4.20 20:08
@lleennttiillkkaa píše:
Jo a použila jsem naposledy tuhle
http://www.poddestnikem.cz/…la-jatropha/

taky používám tuhle značku. Zalívám vroucí vodou, nechám vychladnou do snesitelnosti a nanesu. Ale spát bych s tím nemohla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24106
3.4.20 20:47
@pe-terka píše:
taky používám tuhle značku. Zalívám vroucí vodou, nechám vychladnou do snesitelnosti a nanesu. Ale spát bych s tím nemohla…

Hele já to zkusila porpvý a asi naposleda to nemám žádný dlouhý vlasy. Jinak to mám na hlavě většinou 4-5h

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2422
4.4.20 15:23

@kibi Používala jsem odstín Wine red od Voono, zalila jsem černým čajem o teplotě do 60°, žádný citron, chytal studený červený odstín.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama