Henna na barevné vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mista1
Kecalka 217 příspěvků 07.04.19 08:13
Henna na barevné vlasy

Ahoj, mam chemicky barevné vlasy asi 7 měsíců zpatky permanentní barvou. Nejdřív mi to prislo super, že se to nebude vymyvat, ale ted me to uz štve. Pouzivam na vlasy bylinkovy zabal Henné color a je skvely, celkove jsem přešla na přírodní péči o vlasy, jelikož silikony a podobne látky mi hrozne zatěžují a masti vlasy. Tak jsem si rikala, ze bych zkusila i barevnou hennu. Myslíte, ze ma šanci chytnout? Jak rikam, barva uz je hodne vymytá, ale nechci aby mi henna chytla jen na přírodní odrosty a na ty barvene délky uz ne :mrgreen: ma někdo zkušenosti a jakou hennu byste doporučili? :D

Reakce:
Aries6
Generální žvanilka 22174 příspěvků 3 inzeráty 07.04.19 08:46

Nevim, jak to chytne, ale máme s mamkou vyzkosenou barvu Khadi a mamka je spokojená. Já zatím nezkousela, nemam důvod, ale určite časem zkusim.

Fjodorka
Extra třída :D 11361 příspěvků 07.04.19 09:09

Určitě chytne. Doporučuji Lambdu nebo Ayumi :-)

Ijen
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 07.04.19 09:16

A jaky odstin mas prirozene a jakou barvou ses barvila? Dobre chyta khadi nebo henne color, ale u cerne je treba pocitat s tim ze indigo se vymyva driv a odstin jde postupne do cervena. Ja se barvim hennou 1× za 3 tydny a odrosty maji vzdycky trochu jiny odstin a dalsi dny teprve ztmavnou.

Mista1
Kecalka 217 příspěvků 07.04.19 09:49

@Ijen Mam takovou studenou myší sedo-hnědou, barva byla Loreal excellence na tmavou hnědou. U te bych taky chtela zůstat, hnědá, cerveno-hnědá :D

Ijen
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 07.04.19 10:01

@Mista1 tak to je v pohode, cervenohneda je idealni vystup co od henny muzes cekat.

EvulinkaH
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 07.04.19 14:15

Henna v pohodě chytne, klidně zůstaň u Henne Color, ta chytá slušně.

Váš příspěvek
Reklama