Henna na blond vlasy

2381
1.4.17 21:38

Henna na blond vlasy

Rada bych vyzkousela barveni hennou, ale nemam s ni zatim zadne zkusenosti. uz dvacet let se barvim chemicky, kombinace kadernice nebo kupovanymi barvami doma. moje puvodni barva je takova blond mysi nic, dobarvuji se na blond se zlatym nadechem. sediny jsem zatim jeste nezpozorovala.
procetla jsem nejake diskuze a recenze, ale vsechny pisi o henne hnede, cervene, magahonove…o blond jsem nenasla nic. pouzivate to nekdo? nejaky tip ci rada?
libi se mi khadi, mate dobre zkusenosti? a jsou vase vlasy po pouzivani henny zdravejsi, lesklejsi? ja je nemam nijak znicene, ale rada bych je ozivila a po tech letech jim doprala neco zdravejsiho ;)
konkretne uvazuji o tomhle
http://www.khadi.cz/…i-blond.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

50730
1.4.17 21:55

Mám takovou tmavou blond (medovou, či tak něco), nabarvila jsem se přesně touhletou barvou a jsem spokojená. Nechtěla jsem moc měnit barvu, jen obarvit těch pár šedých vlasů, co se mi vyskytlo a přesně to se stalo :mrgreen: Nikdo si nevšiml žádné změny, já vidím, že mám vlasy od chloupek tmavší - takové ty jemné světlé vlásky se trošku ztmavily. Neměla jsem vlasy nějak zničené, ale nemám je rozhodně tak rozježené jako dřív, takže po téhle stránce asi taky OK :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
1.4.17 21:58

Ale tedy s barvenými vlasy zkušenost nemám, dávala jsem na nebarvené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
2.4.17 11:33

Kámoška si často barví žlutou hennou a teda na slunku jak kanárek, než se to po pár dne „poddá“ :D Ale je s tím spokojena a už se k chemickým barvám nevrátila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2381
2.4.17 22:49

Tak dik holky. nazoru k jinak barevne henne je vsude dost, ale k te blond se tedy nikdo moc neozval :( ja se toho porad dost bojim, nerada bych byla zrzava. potrebovala bych vic zkusenych rad.
@Angua prosim, nehodila bys mi sem nebo do SZ fotku, abych videla jestli mame podobny odstin?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
3.4.17 18:55

@peta81 jasně :-) Je toho k té blond málo. Taky jsem se bála že to půjde do červena… Foto před, původní odstín.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama