Herbalife a možné zdravotní potíže

345
21.11.20 18:09

Herbalife a možné zdravotní potíže

Prosím, je tu někdo, kdo užíval produkty od Herbalife? Kamarádka chtěla zhubnout a tak se přes jednu „vyzivovou poradkyni " dala na zdravé stravování ke kterému má místo snídaně koktejl s ovocem a pije čaj 1L nebo 1,5L denně. Naposledy ji v 18hod a pak ještě večer má ten koktejl.
Takhle to užívá od září ale od té doby má rozhazeny menstruacni cyklus, častěji ji bolí hlava a dnes mi psala že ji nepravidelně bolí ledvina :think:
Já si nemůžu pomoct, ale mám pocit jestli to nemá po těhlech zázračných“ pripravcich.
Máte někdo zkušenost? Předem díky za info

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
906
21.11.20 18:13

Jsem se po herbalajfu poblila. Taky mi slečna nabízela koktejl, jsem je musela pít ráno a večer místo snídaně/večeře a stejně mi to nesedlo. Si myslím, že to maj takhle nastaveno pro všechny uživatele. Prostě pij a půjde to samo - asi tím zvracením.
Jo k tomu mi nabízela čaj za nějakou tisícovku 8o
K tomu ještě 3L vody denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4000
21.11.20 18:23

Já nechápu, že někdo tyhle odpadky ještě v roce 2020 dobrovolně kupuje. Krom toho, prodejci jsou šmejdi a idioti, tihle hloupí polopodvodníci nemají s výživovým poradenstvím nic společného, jsou to obvykle nuly bez vzdělání a zkušeností.
Takže kamarádce doporučuji vše od HL vyhodit a „výživovou poradkyni“ poslat k šípku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14600
21.11.20 18:25

Herbalife je především letadlová struktura, takže tu kámoškou budou primárně lákat k tomu, aby ten předraženej šmejd taky prodávala, protože bez toho ta hodná paní co ji ten nesmysl vnutila nebude mít relevantní výdělky.

A jestli prodávají nějakou keto dietu, komukoliv komu to vnutí, bez toho aby ho poslali na lékařské vyšetření, tak ano, samozřejmě že si tím může poničit zdraví.

ať to dotyčná přestane držet, zajde si k lékaři, nechá si zkontrolovat jak moc si poničila ledviny, změřit hladin vitamínů a minerálů.

A pak hlavně ať si srovná věci v hlavě, porozumí vzorcům kterými si ničí zdraví a proč - jak ohledně jídla, tak ohledně pohybu, spánku, přístupu k řešení problémů (ne, neexistuje zázrak, co to udělá za ní, natož herbalife) a postupně je promění v takvé, které její tělo dovedou do zdraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
21.11.20 18:35

@Ou Ona s ní ta paní mluvila po telefonu a ptala se ji jaké má stravovací návyky atd a podle toho ji poslala stravovací plán atd.Diky za názor. Jsem ráda, že nejsem jediná ktera si to mysli že to je svinstvo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
21.11.20 19:09

V dnešní době si ještě někdo pořídí Herbalife?
Ten předražený šmejd letěl někdy v devadesátkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1252
21.11.20 20:17
@milami píše:
V dnešní době si ještě někdo pořídí Herbalife?
Ten předražený šmejd letěl někdy v devadesátkách.

To by ses divila, kamarádka mi to furt nutí, protože jinak určitě nezhubnu. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
21.11.20 20:52

@ElisC Ona mi taky Říkala jak je to super atd a teď si stěžuje na výše zmíněné problémy..Kdyz jsem četla to složení čaje tak úplně stejnou službu by ji udělal čaj od Tekanne Slim fit za 50kc který má úplně stejné složení az na to, že v něm nejsou další sra*ky jako v tom čaji od Herbalife za tisicovku (nevím přesně kolik stoji)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama