Herna v obýváku nebo vlastní mini pokojíček pro 2letou?

Anonymní
11.11.20 20:32

Herna v obýváku nebo vlastní mini pokojíček pro 2letou?

Ahoj,

máme dilema… máme 2letou princeznu a řešíme jestli máme zrušit pracovnu (12m2) a udělat tam malé pokojíček nebo ji nechat spát v postýlce u nás v ložnici a nechat jí herničku v obýváku cca 20m2 - jen prostor na herničku?

Obývák je kk s kuchyní a vedou z něj schody do naší ložnice takže nejde přepažit.

Babička mě tlačí do pokojíčku v pracovně, že malá musí čuchat když vařím apod. a nemám soukromí…

no mně na té herně v obýváku vadí spíš binec a hračky všude, zas se mi líbí velká plocha na hraní a že na ní vidím. :nevim: pokojíček by to vyřešil… ale zase se mi nechce ji tam nechávat spát když ložnici máme nahoře a taky že na ni neuvidím když budu vařit a tak :nevim:. Prosím anonym kůli rodině

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2472
11.11.20 20:38

A kde bude spat princezna v budoucnu? V postylce v loznici? Deti stejne nanosi hracky do obyvaku - resp. tam, kde je rodic. Ja hlasuju pro samostatny pokoj :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3154

Dceri je 5 let a stejne vetsinu dne travime v obyvaku. Pokojicek sice ma, ale vetsinou tam jen spi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285

No, jestli si myslíte, ze se bude hrát sama v pokoji…😂 z pokojicku to pěkně všechno bude tahat do obýváku. A nechat spat dvouleté děcko v jiném patře než je ložnice, tak to bych nedala :open_mouth:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9593
11.11.20 20:42

Nechala bych hernu v obýváku. Ještě je hodně malá a v pokojíčku si stejně hrát nebude a ty tam na ní neuvidíš. Když uděláš pokoj, tak budou hračky jak v pokoji, tak v obýváku. My máme hernu v obýváku pořád, synovi je deset let :mrgreen:. Ale svůj pokoj zatím nemá, máme malý byt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19612

Nasi maji svuj pokojik, většina bordelu se odehrává tam, ale vetsinou si stejne prinesou hračky do obyvaku a hraji si u me.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5169
@luci.no píše:
A kde bude spat princezna v budoucnu? V postylce v loznici? Deti stejne nanosi hracky do obyvaku - resp. tam, kde je rodic. Ja hlasuju pro samostatny pokoj :palec:

Přesně, aspoň se tam hračky po celým dnu hezky uklidí. Chtěla bych vidět nějaké dítě jak si hraje vklidu samo v pokoji :P :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2472
11.11.20 20:47
@mackA159 píše:
Přesně, aspoň se tam hračky po celým dnu hezky uklidí. Chtěla bych vidět nějaké dítě jak si hraje vklidu samo v pokoji :P :lol:

Coz o to, dite si klidne v klidu samo hrat bude, ale zavani to katastrofou a infarktem u rodice :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9301
11.11.20 20:49

Hlasuji ještě dlouuuuho pro hernu v obýváku. My máme pokoj a tříletý s roční zvládnou udělat bordel nejdřív v pokojíčku a když tam není k hnutí, tak začnou tahat do obýváku. Navíc je sem tam napadne nějaká konina, takže stejně pořád odbíhám kontrolovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19612
11.11.20 20:49

@mackA159 nas 5 lety si nejaky rok uz hraje radsi sam v pokoji, zavre se tam a ma klid, spis to teda pricitam tomu, ze se schovava pred mladsim, aby mu nebral hracky :mrgreen: kdyz si tam hraje sam mladsi a je klid, tak je to spis podezrele, protoze 100% ma neco, co neni jeho :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15892
11.11.20 21:11
@Anonymní píše:
Ahoj,

máme dilema… máme 2letou princeznu a řešíme jestli máme zrušit pracovnu (12m2) a udělat tam malé pokojíček nebo ji nechat spát v postýlce u nás v ložnici a nechat jí herničku v obýváku cca 20m2 - jen prostor na herničku?

Obývák je kk s kuchyní a vedou z něj schody do naší ložnice takže nejde přepažit.

Babička mě tlačí do pokojíčku v pracovně, že malá musí čuchat když vařím apod. a nemám soukromí…

no mně na té herně v obýváku vadí spíš binec a hračky všude, zas se mi líbí velká plocha na hraní a že na ní vidím. :nevim: pokojíček by to vyřešil… ale zase se mi nechce ji tam nechávat spát když ložnici máme nahoře a taky že na ni neuvidím když budu vařit a tak :nevim:. Prosím anonym kůli rodině

A kdo tam s ní bude na těch pár metrech sedět a hrát si? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28201
11.11.20 21:32

Syn má skoro v 6 pokoj už téměř 4 roky, ale hračky si nosí i do obýváku. Takže pokoj udělat můžete, ale dceru budeš mít stejně za zadkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24513
11.11.20 21:34
@Anonymní píše:
Ahoj,

no mně na té herně v obýváku vadí spíš binec a hračky všude, zas se mi líbí velká plocha na hraní a že na ní vidím. :nevim: pokojíček by to vyřešil… ale zase se mi nechce ji tam nechávat spát když ložnici máme nahoře a taky že na ni neuvidím když budu vařit a tak :nevim:. Prosím anonym kůli rodině

Promiň, ale 12m2 není mini pokojík. Dokud jsme měli jedno dítě, byla to dostačující velikost pokojíčku. Já jsem tedy obě děti přesouvala do pokojíku v cca 2 letech, kdy už mi hračky v obýváku začaly vadit, protože ono jich je tak nějak pořád víc a víc. Obě děti jsem si naučila na to, že mají na hraní pokojíček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
167
11.11.20 21:51

Pokud bych měla možnost, tak bych asi ten pokojík udělala, zatím to může zůstat jako pracovna s hernou pro dítě s tím, že bude spát s vámi v ložnici. Ale koutku v obýváku se stejně pro svůj klid asi nevyhneš. My máme zatím relativně malý byt (velké místnosti ale málo), takže počítáme tak do 5-6 let, že bude mít půl velké ložnice a koutek v obýváku a pak budeme hledat větší byt, aby než půjde do školy mělo dítko svůj pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17428
11.11.20 21:53

Máme čerstvou zkušenost s dvou a půl letou. A za mě fajn. V pokojíčku si kramaří a donese jen pár hraček do kuchyně a večer uklidí tam. Navíc je vcelku samostatná a dokáže si hrát tam.

Spí tam sama, probouzí se k ránu. A většinou si za ní lehnu na přistýlku. A zase usne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama