Herní konzole - pořídit xbox nebo playstation?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
volejbalova.star
Povídálka 24 příspěvků 16.12.18 23:07
Herní konzole

Dobrý večer maminky, potřebovala bych poradit. Rádi bychom dětem pořídili herní konzoli, ale vůbec se v tom nevyznáme. Chtěli bychom hlavně pohybové hry, ale ne s brýlemi pro virtuální realitu. Pořídit xbox nebo spíš playstation? Jaké příslušenství přikoupit, aby bylo možné hrát pohybové hry? Předem děkuji za vaše zkušenosti.

Reakce:
Monis_94
Stálice 70 příspěvků 16.12.18 23:52

Ja mam playstation 4 a spokojenost. S xboxem zkusenost nemam a nikdy me nezaujal. A k pohybovym hram je potreba kamera a dva pohybove ovladace.

Monis_94
Stálice 70 příspěvků 16.12.18 23:53

Mam i virtualni realitu, ale to pro deti vhodne neni no :D hlavne ja mam hororovky a to je narez :D

Lychee13
Závislačka 3110 příspěvků 16.12.18 23:56

Máme Xbox s kinectem. Je to super,hlavně nemusíš držet ovladače při pohybových hrách jak u PS :)

tezi
Hvězda diskuse 51182 příspěvků 1 inzerát 17.12.18 06:06

Zkušenost zatím nemám, ale děti dostanou xbox s kinectem.

Malike
Extra třída :D 13231 příspěvků 17.12.18 06:11

@volejbalova.star nedávno jsem si pořídila xbox s kinectem..na­rozdíl od PS se nikde nic nemusí držet a jedeš volně.Za mě spokojenost.

Vemas
Kelišová 5398 příspěvků 17.12.18 07:53

Moje deti maji switch a vidim v nem vyhodu, ze je na cesty. Pohybova hra je snad ten mario tenis

Kristee
Povídálka 24 příspěvků 17.12.18 08:07

My mame x-box (360) a k tomu se dokoupil kinect, pak jen nejake pohybove hry a je to ;)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11621 příspěvků 17.12.18 08:28

Pro pohyb rozhodne xbox s kinectem, vlastnime oboje a na ps pohybové hry vůbec nehrajeme.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >