Hernička apod, v okolí Praha Karlovo náměstí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

čolíto93
Zasloužilá kecalka 805 příspěvků 28.02.18 19:29
hernička apod, v okolí Praha Karlovo náměstí

Zdravím, zítra budu s roční dcerkou v Praze na Karlově náměstí. A hledám v okolí nějakou herničku pro děti, dětskou kavárnu, nebo prostě něco kam si můžeme jít s dcerkou pohrát, aby se pořádně vyblbla. Máte nějaké tipy? V tomto koutě to moc neznám. A potřebuju něco kam dojedu tramvají během pár minut. Děkuji

Reakce:

susan86
Kecalka 104 příspěvků 28.02.18 19:31

Doporucuji hernicku Lumpik u Fidlovacky.

svatecnice
Kelišová 6014 příspěvků 28.02.18 19:59

@čolíto93 pokud bude představení v divadle minor, tak tam je herna. Propojena s MamaCoffee

Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 01.03.18 06:35

Herna v hotelu Juliš na Václaváku ;)

Zuzaja
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 04.04.18 20:28

Ahoj, obnovuji dotaz…

Budu pravidelně pobývat kolem Karlova náměstí. Máte nějaké tipy na zábavu s dvouletým dítětem?
Nějaký tip na hernu pro případy deště, nebo kavárnu s koutkem, nebo něco jako bludiště, centrum pro matky s dětmi…

Veřejné hřiště jsem na mapě našla. Pak i Divadlo Minor, ale nevidím tam tu herničku, ještě mě napadla Botanická zahrada UK.

Díky moc.

Ornwen
Závislačka 4549 příspěvků 05.04.18 17:23

@Zuzaja na můstku frantiskanske zahrady, pokud to neni daleko.
A kdybys tam pobyvala proto, ze budes na karlak chodit k doktorum, tak tam maji hlidaci koutek za par kacek.

Zuzaja
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 07.04.18 14:05

@Ornwen Díky za tip. O koutku vím, ale k doktorům nejdu.

Jinak jsem byla na dětském hřišti, ale bylo zrovna větrno, tak to tam nebylo moc příjemné. Nejspíš to vyřeším tak, že si zajistím hlídání pro menší dítě, abych s ním do centra nemusela.

Ornwen
Závislačka 4549 příspěvků 07.04.18 20:46

@Zuzaja v těch františkánkách je taky hřiště a tam je to schované, takže by tam foukat nemuselo.

Zuzaja
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 08.04.18 16:21

@Ornwen Bezva, díky. Hřiště na fotce vypadá dobře.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >