Herpes na genitáliích - může se vrátit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
N-I-K-O-L
Povídálka 18 příspěvků 01.03.18 20:11
Herpes v genitalii

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat jen pro můj dobrý pocit.Mela jsem. herpes, kdy jsem mela ihned v necelém 6tt zamlky potrat :,( hned cca 14 dni na to jsem otěhotněla znovu aniž by se herpes léčil.. teď jsem 10tt+5 u dr jsem byla naposledy 14.2 myslite, ze by se to mohlo vrátit :(? bojím se toho jelikoz je to vysněné miminko a přišla jsem ne jen o jedno. doporučili by jste mi prosím nejake řešení myslím aby se tomu dalo vyvarovat Teda pokus to jde? Moc děkuji :srdce:

Reakce:
Helen78
Kecalka 468 příspěvků 01.03.18 20:21

Tak vrátit se to může, já třeba na to trpím tak 2× za rok a ničím extra to neléčím, jen mažu mastičkou. Nebezpečné je to jen poprvé, pak už by to nemělo miminko ohrozit, alespoň tak mi to bylo řečeno.

Helen78
Kecalka 468 příspěvků 01.03.18 20:22

Nebo ještě kdyby se to objevilo při porodu, tak se rodí císařem.

N-I-K-O-L
Povídálka 18 příspěvků 01.03.18 20:38
Helwnko

Mockrát děkuji, také jsem se dočetla ze nejhorší je to první pak už jsem jako kdyby imunní vůči tomu. Jen se bojím zdali se vůbec vyléčil snad ano…a vzhledem k mé diagnóze tím. Cisarem musím i tak..dekuj :srdce:

Anna85
Kecalka 377 příspěvků 01.03.18 22:02

Ale ted jsi ten herpes nemela poprve, ne?
Co si totiz pamatuji, tak poprve se to bez lecby fakt neobeslo, byla to hruza. Ted staci opravdu masticka. V tehotenstvi jsem mela stesti, ze se neobjevil, ale jak pise helen, dr rikal, ze by to vadilo pouze u porodu, musel by byt cisar

Verun83
Echt Kelišová 8841 příspěvků 33 inzerátů 02.03.18 05:56

Herpes se leci mazanim toho mista. Vir budes mit uz navzdy v tele, zalezi na imunite. Pokud je silna, k vysevu nedochazi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >